JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 16:30
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Regulamin promocji: BLACK FRIDAY: DRUGI KURS ZA DARMO!

1. Promocja obowiązuje w terminie od 25.11.2019 godz. 0:01 do 08.12.2019, godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.
2. Lista dostępnych kursów i pakietów objętych rabatami znajduje się na stronach Akademii, na których możesz się od razu zapisać w promocji, poprzez wypełnienie przy zapisie pola "Dodatkowe pytania, informacje, prośby" w formularzu zapisu. Wysokość maksymalnego rabatu wyliczono jako różnicę pomiędzy ceną standardową poszczególnych kursów dla 1 osoby, a rabatem przy zapisie 2 osób w promocji Black Friday, dla najkorzystniejszego z dostępnych pakietów. Rabaty z pakietów kursów łączą się z rabatem Black Friday.
3. Podczas zapisu przez internet wybierasz jedną z dwóch opcji i wpisujesz go w polu uwag do zgłoszenia:
- Opcja 1: DRUGI KURS lub pakiet GRATIS. W tej opcji rezerwujesz jeden kurs lub pakiet, a drugi otrzymujesz gratis. Musisz z góry określić terminy i zarezerwować miejsce regulując jedno wpisowe, zanim inne osoby zajmą dostępne miejsca. Jeśli jeden i drugi kurs lub pakiet różni się ceną, gratis otrzymujesz tańszy.
- Opcja 2: DWIE OSOBY w cenie JEDNEJ. W tej opcji rezerwujesz dwa miejsca na jednym kursie lub pakiecie i płacisz tylko za jedną osobę. Musisz z góry określić termin i zarezerwować miejsce regulując jedno wpisowe, zanim inne osoby zajmą dostępne miejsca. Dane drugiej osoby musisz podać w trakcie zapisu i nie możesz ich zmienić. Możesz poszukać drugiej osoby wśród znajomych lub w sieci, jednak za Twoje rozliczenia Akademia nie odpowiada.

Po wybraniu jednej z dwóch opcji, nie możesz jej wymienić, ani zmienić terminu. Jeśli nie wpisujesz żadnego komentarza z terminem ani danych osoby w polu uwag do zgłoszenia, nie korzystasz z promocji Black Friday.

4. Wybrane kursy lub pakiety kursów w promocji Black Friday muszą zakończyć się nie później niż do 30 czerwca 2020 r.
5. Z promocji Black Friday możesz skorzystać wielokrotnie. Możesz np. zapisać 2 osoby na dwa kursy w cenie 1 osoby. Możesz także zapisać się na 2 kursy i otrzymać 2 kursy gratis.
6. Miejsca na kursach nie podlegają odsprzedaży. Kurs może zostać zrealizowany tylko na dane zgłoszonych osób w z góry ustalonym terminie.
7. Aby otrzymać warunki promocyjne Black Friday, musisz wypełnić zgłoszenie w okresie trwania promocji i zdeklarować uczestnictwo w konkretnym, wiążącym terminie oraz uregulować bezzwrotny zadatek do 08.12.2019, godz. 23:59, a pozostałą kwotę uregulować najpóźniej w dniu rozpoczęcia pierwszego z kursów lub pakietów. W razie nieuregulowania wpisowego w terminie promocji, możliwość skorzystania z promocji wygasa.
8. Akademia zastrzega sobie prawo do anulowania zgłoszenia w wypadku braku miejsc. W takim wypadku poinformujemy Cię o tym w najszybszym możliwym terminie, w pierwszej kolejności proponując inne dostępne terminy. Jeśli wspólne wiążące ustalenie innego terminu nie będzie możliwe, otrzymasz zwrot 100% wpłaconej kwoty. Kwoty regulowane przed zajęciami stanowią zadatki. W razie Twojej rezygnacji uregulowane zadatki przepadają. W razie rezygnacji drugiej osoby bądź rezygnacji z drugiego darmowego wybranego kursu lub pakietu, nie przysługuje częściowy zwrot płatności.
9. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, możesz zgłosić się przez naszą stronę: www.asp.edu.pl, ale nie gwarantujemy pełnej dostępności naszej Infolinii, tel. 12 266-43-81 lub 502-073-341 (godz. 9-16) ani szybkiej odpowiedzi na Messengerze w trakcie trwania promocji. Wydłużony czas odpowiedzi z naszej strony, nie daje możliwości zgłoszenia się po zakończeniu promocji Black Friday.
10. Z promocji mogą skorzystać osoby prywatne oraz firmy/salony i ich Pracownicy. Warunkiem jest finansowanie kursu z własnych środków. Promocja nie obowiązuje urzędów pracy, KFS, bonów szkoleniowych, instytucji, ani finansowania kursu z dotacji w żadnej formie (zapraszamy do oferty dla instytucji).
11. Z promocji mogą korzystać także osoby które były wcześniej zapisane na kursy w Akademii jeśli uznają, że promocja "Black Friday" jest korzystniejsza, jednak odstępując od wcześniejszych umów, tracą wcześniej zadatkowane wpłaty. Ewentualne wcześniejsze zadatki nie podlegają przeniesieniu na zgłoszenia w promocji Black Friday, ani wymianie na produkty lub inne usługi.
13. Promocja łączy się z promocjami pakietowymi, czyli możesz wybrać pakiet i uzyskać drugi pakiet gratis. Promocja nie łączy się natomiast ze zniżkami dla Absolwentek (50-100 zł). Promocja nie łączy się ze zniżkami za zgłoszenie grupy osób. Promocja nie łączy się z usługami dodatkowymi dla kursów (np. zestawami kosmetyków do pracy po kursie).
14. Kursy w promocjach pakietowych oraz kursy w promocji Black Friday są identyczne jakością z tymi, które organizowane są poza promocjami, w cenach standardowych.
15. Organizatorem promocji i kursów jest Akademia Sztuki Piękności, akredytacja Kuratorium Oświaty: NP.AJ.502/11/10. Wszystkie kursy odbywają się w Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP w Rynku Dębnickim 4 w Krakowie, tel. 12 266-43-81 lub 502-073-341, czynne w godz. 9-16. Każdy dzień każdego kursu odbywa się w godz. 9:00-16:30. Zajęcia mogą warunkowo zakończyć się wczesniej na prośbę Kursantek po zrealizowaniu całego programu.
16. Cena obejmuje kurs, zużycie kosmetyków i sprzętu, ubezpieczenie, Certyfikat w jednej z 6 wersji językowych, Zaświadczenie ASP oraz autorskie skrypty szkoleniowe na własność. Akademia zapewnia wszystkie kosmetyki i sprzęt do realizacji kursów. Kursantka nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Regulamin promocji: Zasady zakupu oraz korzystania z karty podarunkowej ASP zwanej dalej Voucherem.

Zakup Vouchera

1. Zakup Vouchera ASP odbywa się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej znajdującej się pod adresem asp.edu.pl/voucher/ lub bezpośrednio u konsultanta pod numerem +48 12 266 43 81.
2. Zamówienie Vouchera potwierdzany jest drogą mailową na wskazany przez zamawiającego adres e-mail.
3. Wpłaty za Voucher należy dokonać do 7 dni od złożenia zamówienia na wskazany numer rachunku bankowego.
4. Jeżeli wybrano opcję wysyłki w formie papierowej, Voucher nadawany jest w terminie do 3 dni roboczych od zaksięgowania przelewu.

Korzystanie z Vouchera

5. Termin edycji kursu należy zarezerwować telefonicznie +48 12 266 43 81 z podaniem unikalnego numeru Vouchera, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć.
6. Możliwość rezerwacji miejsca na wybrany termin edycji uzależniona jest od ilości dostępnych miejsc w chwili rezerwacji.
7. Wybrana edycja kursu musi zakończyć się maksymalnie do pół roku od daty wystawienia Vouchera.
8. Raz wybrany termin kursu jest wiążący i nie może być wymieniony na inny termin lub kurs. W wypadku nieobecności w trakcie wybranej edycji kursu lub odstąpienia od usługi, Voucher traci ważność, a wpłacony zadatek ma charakter bezzwrotny.
10. Voucher nie może zostać wymieniony w całości na gotówkę, bądź w części na kurs o niższej wartości ze zwrotem różnicy.
11. Możliwa jest rezerwacja kursu o większej wartości za dopłatą różnicy.
12. Voucher w formie papierowej wraz z potwierdzeniem płatności należy okazać osobie odpowiedzialnej za szkolenie w dniu rozpoczęcia kursu.

Dodatkowe informacje

13. Voucher może zostać zrealizowany wyłącznie przez osobę, na którą został wypisany.
14. Voucher nie może zostać zbyty ani odstąpiony, bez zgody ASP.
15. Voucher zawiera unikalny numer serii, identyfikujący dane zamówienie.
17. 100% wpłaty za Voucher ma charakter zadatku za przyszłą usługę i jest bezzwrotny.
18. Zamawiając Voucher ASP akceptujesz powyższy regulamin.
16. Usługodawca posiada wszelkie prawa do wzoru Vouchera, jak i certyfikatu unikalności. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania oraz edycji któregokolwiek z elementów, jak i samego Vouchera.
19. Usługodawcą realizującym Voucher jest Akademia Sztuki Piękności, Rynek Dębnicki 4/3, 30-319 Kraków, NIP: 679-206-67-84, REGON: 351044439.

Regulamin promocji: LAKIER ZA LAJKA! (CIEŃ ZA LAJKA, OZDOBA ZA LAJKA, PILNIK ZA LAJKA)

Poniższy regulamin dotyczy czterech promocji: Lakier za Lajka, Cień za Lajka, Ozdoba za Lajka, Pilnik za Lajka. Każda osoba może tylko raz w miesiącu wziąć udział w promocji.

1. Aby wziąć udział w rozdaniu nagród, należy wykonać następujące kroki:

a) Polubić post "Lakier za Lajka" (cień, ozdoba, pilnik) na Facebooku i skomentować, który kolor Ci się podoba, następnie:
b) Udostępnić ten post na swoim profilu FB na Facebooku, następnie:
c) Polubić stronę ASP: www.fb.com/aspbeauty/ następnie:
d) Zaprosić znajomych do polubienia strony ASP: www.fb.com/aspbeauty/ następnie:
e) Przyjść osobiście do Rynku Dębnickiego 4/3 i przywitać się :-) w sekretariacie. Wyślemy Ci SMS upoważniający do odbioru kosmetyku i dopiszemy do listy osób które odebrały nagrodę (w ten sposób weryfikujemy, czy nie uczestniczyłaś jeszcze w promocji w ciągu ostatniego miesiąca).
f) Z sms-em pójść na właściwe piętro ASP, zrobić sobie fotkę z kosmetykiem i ODEBRAĆ ZA DARMO BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ PREZENT - KOSMETYK MARKI BELARTE O WARTOŚCI OD 3 DO 48 ZŁ (w zależności od okresu promocyjnego, może to być: lakier do paznokci, ozdoba do paznokci, cień do powiek, pilnik do paznokci).

2. Prezent otrzymuje się ZA DARMO, nie jest to związane z ŻADNYMI OPŁATAMI, ŻADNYMI UMOWAMI, ŻADNYMI ZOBOWIĄZANIAMI.

3. PROMOCJA TRWA od wtorku 16.06.2014 godz. 9:00 do piątku 24.10 godz. 17:00. Odbiór darmowych kosmetyków możliwy tylko w godzinach pracy biura (9-17). Nie istnieje możliwość wysyłki darmowych kosmetyków.

4. MOŻESZ, ALE NIE MUSISZ w dniu odbioru darmowego kosmetyku, skorzystać z dodatkowych opcji:
- Rabat 50% na zakup kosmetyków
- Rabat do 50% na zapis za wszystkie kursy w ASP: drugi kurs za darmo (płacisz za jeden kurs, a drugi w tej samej cenie lub tańszy zrobisz bezpłatnie), jeżeli ten rabat jest dostępny
- Można płacić gotówką, kartą lub na raty Santander

5. Z kosmetykiem robisz sobie fotkę, na którą zbierasz Like na Facebooku. Osoba której fotka do 24.10.2014 zdobędzie najwięcej Like, otrzymuje nagrodę: kurs Art-Visage i Stylizacja o wartości 1100 zł. Konkurs startuje od minimum 20 zgłoszonych osób w edycji. Tutaj jest link do albumu aktualnych fotek: www.facebook.com/media/set/?set=a.10151993809000003.1073741835.223311460002

6. Z promocji może korzystać każda KOBIETA która ukończyła co najmniej 16 ROK ŻYCIA. W razie wątpliwości wieku, pracownik ASP może poprosić Cię o dokument tożsamości. Można przyjść z koleżankami, rodziną. 1 kobieta = 1 kosmetyk = 1 zdjęcie = 1 like = 1 share. :-)

7. Promocja limitowana jest do pierwszych 1.000 osób które się do nas osobiście zgłoszą, lub do wyczerpania asortymentu (zabezpieczono na ten cel 1.000 kosmetyków o łącznej wartości ok. 12.000 zł). Organizator zastrzega, że część kolorystyki może być już w momencie odbioru niedostępna, lub nawet w razie dostępności, wyłączona z promocji. Organizator zastrzega, że bezpłatne kosmetyki mogą mieć krótką datę ważności.

8. Uczestniczac w promocji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych: imię, nazwisko, e-mail (na który otrzymasz powiadomienie), telefon (na który otrzymasz sms), zdjęcie, do celów realizacji promocji oraz marketingowych, przez Organizatora promocji: ASP Krystyna Łenczyńska, Rynek Dębnicki 4/3, 30-319 Kraków, NIP: 679-206-67-84, REGON: 351044439.

9. Uczestnicząc w promocji, bez zastrzeżeń przyjmujesz jej warunki. Regulamin dostępny jest w wersji drukowanej w sekretariacie.

Regulamin promocji: PAKIET KOSMETYKA+WIZAŻ+PAZNOKCIE (nawet -45%)

Regulamin promocji:
1. Promocja polega na uzyskaniu niższej ceny przy łącznym zapisie na pakiet 3 kursów: Kosmetyki Praktycznej (160 godzin dydaktycznych), Manicure i Stylizacji Paznokci (40 godzin dydaktycznych), Art-Visage i Stylizacji (40 godzin dydaktycznych). Łącznie pakiet 3 kursów obejmuje 240 godzin dydaktycznych zajęć.
2. Cena łączna za pakiet zostaje obniżona z kwoty 7200 zł (pozapromocyjnej) do kwoty podanej na stronach internetowych ASP.
3. Promocja jest czasowa i obowiązuje tylko w datach podanych na stronach internetowych ASP.
4. Uzyskana cena pakietu jest zależna od daty zaksięgowania wpisowego, czyli dnia, w którym wpisowe napłynie na konto bankowe ASP, bądź napłynie na rachunek Dotpay, bądź zostanie uregulowane osobiście.
5. Cena zostaje obniżona (jak w pkt. 2), tylko w wypadku łącznego spełnienia warunków terminów płatności: - 1000 zł wpisowego uregulowane w okresie promocyjnym
- Pozostała część płatności za kurs uregulowana najpóźniej do pierwszego dnia pierwszego podjętego kursu.
Wpłacone kwoty stanowią zadatki (bezzwrotne).
6. Wszystkie kursy w Pakiecie, należy odbyć w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące, tzn. okres pomiędzy pierwszym dniem pierwszego kursu a ostatnim dniem ostatniego kursu nie może być dłuższy niż 3 miesiące, chyba, że ASP nie dysponuje wolnymi miejscami na kursy w tych terminach.
7. Kursantka zobligowana jest w ciągu 3 dni od uregulowania wpisowego, wybrać wolne terminy poszczególnych kursów. Wybrane terminy nie mogą zostać zmienione. Niepodjęcie kursu w zadeklarowanym wcześniej terminie oznacza dobrowolną rezygnację z tej części pakietu i nie wpływa na obniżenie należności za pakiet.
8. W pakiecie, każdy z kursów 4-dniowych:
- Manicure i Stylizacji Paznokci (I)
- Art-Visage i Stylizacja (II)
może być wyłącznie na etapie pierwszej rezerwacji (jak w pkt. 7) wymieniony na: - Kurs Manicure Hybrydowego i Japońskiego (1-dniowy), lub
- Kurs Przedłużania Rzęs (1-dniowy), lub
- Kurs Przedłużania Włosów (1-dniowy), lub
- 1 warsztat (1-dniowy) spośród wymienionych: Paznokcie Akrylowe, Żel na Formie, Żel kolorowy/3D, Idealny French, Fiberglass, Pedicure, Henna z pielęgnacją oprawy oka
9. Z promocji mogą korzystać tylko te osoby osoby, które są Nowymi Kursantkami ASP oraz spełniają łącznie następujące warunki:
- Nie uczestniczyły w żadnym kursie (4-dniowym ani 16-dniowym) ani warsztacie (1-dniowym) w ASP
- Nie były wcześniej zapisane na żaden kurs w ASP
- Nie zrezygnowały z żadnego kursu w ASP
- Nie przekładały terminów kursu w ASP
- Nie zalegają z płatnościami w ASP
- Są osobami indywidualnymi i nie korzystają z dofinansowania kursu (PUP, MOPS, inne JST)
10. W okresie trwania promocji, osoby które nie spełniają wszystkich warunków z punktu 9 (np. uczestniczyły w którymś z warsztatów, były wcześniej zapisane), mogą skorzystać z promocji korzystając z najwyższego przedziału cenowego (3999,- zł pakiet + 1000,- zł wpisowego), wyłącznie za zgodą Dyrekcji ASP. 11. Promocja nie łączy się z innymi promocami w ASP.

Regulamin promocji: RABAT PRZY ZAPISIE KILKU OSÓB (nawet -50%)

Regulamin promocji:
1. Promocja polega na uzyskaniu niższej ceny przy łącznym zapisie ponad jednej osoby na pojedynczy kurs.
2. Przy określeniu przedziału cenowego, brana jest pod uwagę ilość osób zapisanych pochodzących z jednego źródła (od osoby polecającej), a nie ilość osób w grupie zrekrutowanej przez ASP (ASP ma możliwość dołączenia do grupy osób z wolnej rekrutacji, co nie obniża ceny dla Twojej grupy).
2. Promocja dostępna jest wyłącznie dla osób, które w ciągu ostatnich 30 dni kalendarzowych nie korzystały z żadnego kursu w ASP.
3. Cena łączna za kurs dla grupy (min. 2 osób) stanowi sumę 3 składników:
- Opłaty wpisowej (opłata stała, zależna od rodzaju kursu) +
- Opłaty za kurs (opłata zmienna, zależna od kursu i ilości zapisanych osób) +
- Opłaty za Certyfikat (opłata stała),
POMNOŻONA przez ilość zapisanych osób. Uwaga! Jeżeli masz wątpliwości dotyczące ceny łącznej 4. Istnieją 3 możliwe formy skorzystania z promocji:
a) Zapis zorganizowanej grupy (min. 2 osób) z gwarancją rabatu:
- Wybierając tą formę, jedna z Kursantek zbiera od pozostałych osób płatności oraz reguluje cenę łączną za kurs dla grupy, w postaci jednego zbiorczego przelewu, bądź gotówkowo w biurze ASP. b) Zapis pojedynczej osoby (polecającej) z możliwością uzyskania rabatu:
- Wybierając tą formę, jedna z Kursantek dokonuje samodzielnego zapisu i dokonuje pełnej płatności (wpisowe + certyfikat + kurs w cenie jak za 1 osobę). Następnie aż do dnia kursu, ma możliwość zebrania jak największej grupy. Kolejne polecone osoby, dokonują także pełnej płatności (wpisowe + certyfikat + kurs w cenie jak za 1 osobę). W dniu rozpoczęcia kursu, gdy wiadomo ile osób ostatecznie się zapisało z polecenia, osobie polecającej oraz każdej osobie poleconej, zwracana jest różnica pomiędzy ceną zapłaconą, a ceną dla ilości zapisanej osób, w postaci zakupów kosmetycznych (kosmetyki: BelArte, Ziaja).
Przykład: Zapisałaś się na kurs w cenie:
- Wpisowe: 200 zł +
- Certyfikat: 50 zł +
- Kurs: 850 zł (gdy będziesz sama), 750 zł (gdy będą od Ciebie 2 osoby), 650 zł (gdy będą od Ciebie 3 osoby), 550 zł (gdy będą od Ciebie 4 osoby)
Wpłaciłaś 200 zł. Oznacza to, że przyjmujesz że (w najgorszym wypadku) będziesz na kursie sama i zapłacisz łącznie 1100 zł. Możesz jednak rekomendować kurs znajomym i dopisać kolejne osoby. Jeżeli przyjdą z Tobą na kurs, wszystkie zapłacicie niższą cenę.
c) Zapis grupy: Regulujesz jednym przelewem zadatek wynoszący pełną cenę pomnożoną przez ilość zapisywanych osób. Zmniejszenie liczby Uczestniczek lub zmiana terminu nie wpływa na zmniejszenie ceny.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP