ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 16:30
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Regulamin promocji: LAKIER ZA LAJKA! (CIEŃ ZA LAJKA, OZDOBA ZA LAJKA, PILNIK ZA LAJKA)

Poniższy regulamin dotyczy czterech promocji: Lakier za Lajka, Cień za Lajka, Ozdoba za Lajka, Pilnik za Lajka. Każda osoba może tylko raz w miesiącu wziąć udział w promocji.

1. Aby wziąć udział w rozdaniu nagród, należy wykonać następujące kroki:

a) Polubić post "Lakier za Lajka" (cień, ozdoba, pilnik) na Facebooku i skomentować, który kolor Ci się podoba, następnie:
b) Udostępnić ten post na swoim profilu FB na Facebooku, następnie:
c) Polubić stronę ASP: www.fb.com/aspbeauty/ następnie:
d) Zaprosić znajomych do polubienia strony ASP: www.fb.com/aspbeauty/ następnie:
e) Przyjść osobiście do Rynku Dębnickiego 4/3 i przywitać się :-) w sekretariacie. Wyślemy Ci SMS upoważniający do odbioru kosmetyku i dopiszemy do listy osób które odebrały nagrodę (w ten sposób weryfikujemy, czy nie uczestniczyłaś jeszcze w promocji w ciągu ostatniego miesiąca).
f) Z sms-em pójść na właściwe piętro ASP, zrobić sobie fotkę z kosmetykiem i ODEBRAĆ ZA DARMO BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ PREZENT - KOSMETYK MARKI BELARTE O WARTOŚCI OD 3 DO 48 ZŁ (w zależności od okresu promocyjnego, może to być: lakier do paznokci, ozdoba do paznokci, cień do powiek, pilnik do paznokci).

2. Prezent otrzymuje się ZA DARMO, nie jest to związane z ŻADNYMI OPŁATAMI, ŻADNYMI UMOWAMI, ŻADNYMI ZOBOWIĄZANIAMI.

3. PROMOCJA TRWA od wtorku 16.06.2014 godz. 9:00 do piątku 24.10 godz. 17:00. Odbiór darmowych kosmetyków możliwy tylko w godzinach pracy biura (9-17). Nie istnieje możliwość wysyłki darmowych kosmetyków.

4. MOŻESZ, ALE NIE MUSISZ w dniu odbioru darmowego kosmetyku, skorzystać z dodatkowych opcji:
- Rabat 50% na zakup kosmetyków
- Rabat do 50% na zapis za wszystkie kursy w ASP: drugi kurs za darmo (płacisz za jeden kurs, a drugi w tej samej cenie lub tańszy zrobisz bezpłatnie), jeżeli ten rabat jest dostępny
- Można płacić gotówką, kartą lub na raty Santander

5. Z kosmetykiem robisz sobie fotkę, na którą zbierasz Like na Facebooku. Osoba której fotka do 24.10.2014 zdobędzie najwięcej Like, otrzymuje nagrodę: kurs Art-Visage i Stylizacja o wartości 1100 zł. Konkurs startuje od minimum 20 zgłoszonych osób w edycji. Tutaj jest link do albumu aktualnych fotek: www.facebook.com/media/set/?set=a.10151993809000003.1073741835.223311460002

6. Z promocji może korzystać każda KOBIETA która ukończyła co najmniej 16 ROK ŻYCIA. W razie wątpliwości wieku, pracownik ASP może poprosić Cię o dokument tożsamości. Można przyjść z koleżankami, rodziną. 1 kobieta = 1 kosmetyk = 1 zdjęcie = 1 like = 1 share. :-)

7. Promocja limitowana jest do pierwszych 1.000 osób które się do nas osobiście zgłoszą, lub do wyczerpania asortymentu (zabezpieczono na ten cel 1.000 kosmetyków o łącznej wartości ok. 12.000 zł). Organizator zastrzega, że część kolorystyki może być już w momencie odbioru niedostępna, lub nawet w razie dostępności, wyłączona z promocji. Organizator zastrzega, że bezpłatne kosmetyki mogą mieć krótką datę ważności.

8. Uczestniczac w promocji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych: imię, nazwisko, e-mail (na który otrzymasz powiadomienie), telefon (na który otrzymasz sms), zdjęcie, do celów realizacji promocji oraz marketingowych, przez Organizatora promocji: ASP Krystyna Łenczyńska, Rynek Dębnicki 4/3, 30-319 Kraków, NIP: 679-206-67-84, REGON: 351044439.

9. Uczestnicząc w promocji, bez zastrzeżeń przyjmujesz jej warunki. Regulamin dostępny jest w wersji drukowanej w sekretariacie.

Regulamin promocji: PAKIET KOSMETYKA+WIZAŻ+PAZNOKCIE (nawet -45%)

Regulamin promocji:
1. Promocja polega na uzyskaniu niższej ceny przy łącznym zapisie na pakiet 3 kursów: Kosmetyki Praktycznej (160 godzin dydaktycznych), Manicure i Stylizacji Paznokci (40 godzin dydaktycznych), Art-Visage i Stylizacji (40 godzin dydaktycznych). Łącznie pakiet 3 kursów obejmuje 240 godzin dydaktycznych zajęć.
2. Cena łączna za pakiet zostaje obniżona z kwoty 7200 zł (pozapromocyjnej) do kwoty podanej na stronach internetowych ASP.
3. Promocja jest czasowa i obowiązuje tylko w datach podanych na stronach internetowych ASP.
4. Uzyskana cena pakietu jest zależna od daty zaksięgowania wpisowego, czyli dnia, w którym wpisowe napłynie na konto bankowe ASP, bądź napłynie na rachunek Dotpay, bądź zostanie uregulowane osobiście.
5. Cena zostaje obniżona (jak w pkt. 2), tylko w wypadku łącznego spełnienia warunków terminów płatności: - 1000 zł wpisowego uregulowane w okresie promocyjnym
- Pozostała część płatności za kurs uregulowana najpóźniej do pierwszego dnia pierwszego podjętego kursu.
Wpłacone kwoty stanowią zadatki (bezzwrotne).
6. Wszystkie kursy w Pakiecie, należy odbyć w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące, tzn. okres pomiędzy pierwszym dniem pierwszego kursu a ostatnim dniem ostatniego kursu nie może być dłuższy niż 3 miesiące, chyba, że ASP nie dysponuje wolnymi miejscami na kursy w tych terminach.
7. Kursantka zobligowana jest w ciągu 3 dni od uregulowania wpisowego, wybrać wolne terminy poszczególnych kursów. Wybrane terminy nie mogą zostać zmienione. Niepodjęcie kursu w zadeklarowanym wcześniej terminie oznacza dobrowolną rezygnację z tej części pakietu i nie wpływa na obniżenie należności za pakiet.
8. W pakiecie, każdy z kursów 4-dniowych:
- Manicure i Stylizacji Paznokci (I)
- Art-Visage i Stylizacja (II)
może być wyłącznie na etapie pierwszej rezerwacji (jak w pkt. 7) wymieniony na: - Kurs Manicure Hybrydowego i Japońskiego (1-dniowy), lub
- Kurs Przedłużania Rzęs (1-dniowy), lub
- Kurs Przedłużania Włosów (1-dniowy), lub
- 1 warsztat (1-dniowy) spośród wymienionych: Paznokcie Akrylowe, Żel na Formie, Żel kolorowy/3D, Idealny French, Fiberglass, Pedicure, Henna z pielęgnacją oprawy oka
9. Z promocji mogą korzystać tylko te osoby osoby, które są Nowymi Kursantkami ASP oraz spełniają łącznie następujące warunki:
- Nie uczestniczyły w żadnym kursie (4-dniowym ani 16-dniowym) ani warsztacie (1-dniowym) w ASP
- Nie były wcześniej zapisane na żaden kurs w ASP
- Nie zrezygnowały z żadnego kursu w ASP
- Nie przekładały terminów kursu w ASP
- Nie zalegają z płatnościami w ASP
- Są osobami indywidualnymi i nie korzystają z dofinansowania kursu (PUP, MOPS, inne JST)
10. W okresie trwania promocji, osoby które nie spełniają wszystkich warunków z punktu 9 (np. uczestniczyły w którymś z warsztatów, były wcześniej zapisane), mogą skorzystać z promocji korzystając z najwyższego przedziału cenowego (3999,- zł pakiet + 1000,- zł wpisowego), wyłącznie za zgodą Dyrekcji ASP. 11. Promocja nie łączy się z innymi promocami w ASP.

Regulamin promocji: RABAT PRZY ZAPISIE KILKU OSÓB (nawet -50%)

Regulamin promocji:
1. Promocja polega na uzyskaniu niższej ceny przy łącznym zapisie ponad jednej osoby na pojedynczy kurs.
2. Przy określeniu przedziału cenowego, brana jest pod uwagę ilość osób zapisanych pochodzących z jednego źródła (od osoby polecającej), a nie ilość osób w grupie zrekrutowanej przez ASP (ASP ma możliwość dołączenia do grupy osób z wolnej rekrutacji, co nie obniża ceny dla Twojej grupy).
2. Promocja dostępna jest wyłącznie dla osób, które w ciągu ostatnich 30 dni kalendarzowych nie korzystały z żadnego kursu w ASP.
3. Cena łączna za kurs dla grupy (min. 2 osób) stanowi sumę 3 składników:
- Opłaty wpisowej (opłata stała, zależna od rodzaju kursu) +
- Opłaty za kurs (opłata zmienna, zależna od kursu i ilości zapisanych osób) +
- Opłaty za Certyfikat (opłata stała),
POMNOŻONA przez ilość zapisanych osób. Uwaga! Jeżeli masz wątpliwości dotyczące ceny łącznej 4. Istnieją 3 możliwe formy skorzystania z promocji:
a) Zapis zorganizowanej grupy (min. 2 osób) z gwarancją rabatu:
- Wybierając tą formę, jedna z Kursantek zbiera od pozostałych osób płatności oraz reguluje cenę łączną za kurs dla grupy, w postaci jednego zbiorczego przelewu, bądź gotówkowo w biurze ASP. b) Zapis pojedynczej osoby (polecającej) z możliwością uzyskania rabatu:
- Wybierając tą formę, jedna z Kursantek dokonuje samodzielnego zapisu i dokonuje pełnej płatności (wpisowe + certyfikat + kurs w cenie jak za 1 osobę). Następnie aż do dnia kursu, ma możliwość zebrania jak największej grupy. Kolejne polecone osoby, dokonują także pełnej płatności (wpisowe + certyfikat + kurs w cenie jak za 1 osobę). W dniu rozpoczęcia kursu, gdy wiadomo ile osób ostatecznie się zapisało z polecenia, osobie polecającej oraz każdej osobie poleconej, zwracana jest różnica pomiędzy ceną zapłaconą, a ceną dla ilości zapisanej osób, w postaci zakupów kosmetycznych (kosmetyki: BelArte, Ziaja).
Przykład: Zapisałaś się na kurs w cenie:
- Wpisowe: 200 zł +
- Certyfikat: 50 zł +
- Kurs: 850 zł (gdy będziesz sama), 750 zł (gdy będą od Ciebie 2 osoby), 650 zł (gdy będą od Ciebie 3 osoby), 550 zł (gdy będą od Ciebie 4 osoby)
Wpłaciłaś 200 zł. Oznacza to, że przyjmujesz że (w najgorszym wypadku) będziesz na kursie sama i zapłacisz łącznie 1100 zł. Możesz jednak rekomendować kurs znajomym i dopisać kolejne osoby. Jeżeli przyjdą z Tobą na kurs, wszystkie zapłacicie niższą cenę.
c) Zapis grupy: Regulujesz jednym przelewem zadatek wynoszący pełną cenę pomnożoną przez ilość zapisywanych osób. Zmniejszenie liczby Uczestniczek lub zmiana terminu nie wpływa na zmniejszenie ceny.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP