ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Uczymy cały świat! Zapraszamy na kursy kosmetyczne w międzynarodowym gronie!

To nie przypadek, że Akademię Sztuki Piękności® wybierają osoby z całego świata, bo większość osób trafia do nas z polecenia zadowolonych Kursantek. Niekiedy nawet żartujemy, że jesteśmy bardziej popularni w środowiskach polonii w Anglii, Irlandii, czy USA, niż w samym Krakowie.

Na kursy w ASP® przyjeżdżają z całego świata zarówno Polki, jak i obcokrajowcy. Tutaj uczą się, śpią, zwiedzają najmodniejsze miasto Europy, bawią się, by w efekcie ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE. My tworzymy im świetne warunki do pracy: począwszy od informacji o mieście i noclegach, poprzez właściwy tryb kursów i posiłki, a na serdeczności i sercu jakie wkładamy w to co robimy, skończywszy.

W ASP® gościliśmy już osoby z każdego kontynentu, sprawdź listę państw »

Nie tylko Polki! Kursantki przylatują z całego świata

Ugochi Juliet Nwaigwe, urodziła się w Nigerii

Doskonałym przykładem jest Pani Ugochi Juliet Nwaigwe, która urodziła się w Nigerii. Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci ocenia słowami: "Bardzo dobry, przesympatyczne Komisji oraz super Instruktorka. Wszczególne podobałamy się sposób prowadzenie zajęcia. Uwazam że bardzo dużo mazna się nauczyć w tym kursie. Ale trzeba chcieć. W przyszłości na pewno zkorzystam z kursu jeszcze raz. Polecam Wszystkich zainteresowane!" (15.05.2006, pisownia oryginalna).

Josiane Mukasa Mwenya, także przyjechała z daleka

Mimo trudnej dostępności kosmetyków kolorowych dla osób czarnoskórych, świetnie oceniła nas także Absolwentka kursu Art-Visage i Stylizacji, Pani Josiane Mukasa Mwenya: "Jestem bardzo zadowolona z kursu. Miła atmosfera, mili ludzi i przede wszystkim wykładowcy są bardzo doświadczone i zachęca mnie do dalszej kursy. Warto było wybierać ASP, ponieważ dużo się nauczyłam i życzę Wam wszystkiego dobrego i sukcesu!" (10.04.2007, pisownia oryginalna).

Tylko dla kobiet? Kursy w ASP kończą także mężczyźni!

Pan Andrzej B. ukończył kurs Stylizacji Paznokci

Czy pielęgnacją urody zajmują się mężczyźni? Prawdopodobnie nie wiesz, że mistrzem świata w stylizacji paznokci jest mężczyzna, a pierwsza dziesiątka światowej czołówki wizażystów "okupowana" jest przez trzech mężczyzn. W każdym z krajów Europy zachodniej mężczyźni w salonach urody - zarówno jako klienci, jak i pracownicy - są widokiem powszednim. Ten trend dochodzi do Polski, a mężczyźni zajmujący się urodą, nie mogą się opędzić się od klientek.

Pan Patryk Głowacki został Stylistą Paznokci

Ku naszemu zadowoleniu, staroświeckie stereotypy łamią Absolwenci ASP®. Pan Andrzej po ukończeniu kursu Manicure i Stylizacji Paznokci poleca nas słowami: "Wysoki profesjonalizm. Świetne podejście pedagogiczne prowadzącej pani Instruktor. Bardzo dobry kurs." (07.12.2006), wtóruje mu Pan Patryk Głowacki, pisząc o nas: "Wspaniała atmosfera, jeszcze wspanialsza Instruktorka. Ogólnie mam nadzieję i życzę sobie do zobaczenia!" (20.12.2007).

Niezmiernie cieszymy się, że wszyscy uczący się u nas Panowie byli tak dobrze przyjmowani przez koleżanki z grupy i tak świetnie się rozumieli!