JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 16:30
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Amelia Nieć

Z wykształcenia dyplomowana kosmetyczka, w Akademii Sztuki Piękności prowadzi kurs Kosmetyki Praktycznej.

Kursantkom z wszystkich stron świata z pełną pasją i zaangażowaniem przekazuje kompleksowe, praktyczne umiejętności Kosmetyczki, w 4-tygodniowej pigułce. 25 lat spędzonych w zawodzie oraz 20 lat doświadczenia pedagogicznego w kosmetycznej szkole policealnej to najlepszy dowód wielkiego zamiłowania i życiowej pasji do pielęgnacji urody.

Jak sama twierdzi, praca nie może być monotonna, dlatego nigdy nie mogłaby pracować za biurkiem. Ceni sobie współpracę z młodymi ludźmi, ponieważ w takim towarzystwie sama czuje się bardzo młodo i wspomina swoje początki z profesją. W swoich Kursantkach z powodzeniem zaszczepia miłość do zawodu wskazując ścieżki, które jej samej pozwoliły na osiągnięcie spełnienia, doświadczenia i uznania.

Interesuje się także makijażem oraz manicure i pedicure, jednak to właśnie praktyka w kosmetyce naturalnej i masażu sprawia jej największą radość.

Spełniona, aktywna babcia czwórki uroczych wnucząt, którym poświęca bardzo dużo uwagi. Czas spędzony w jednym miejscu, to czas stracony, dlatego chętnie podróżuje po Polsce. Kocha zarówno niesamowity klimat gór jak i piękno Bałtyku. Jako zodiakalny baran, bywa uparta w dążeniu do wyznaczonych celów, choć z biegiem lat uczy się kompromisu.

Książki czyta praktycznie codziennie, najczęściej pochłaniając dramaty psychologiczne lub obyczajowe. Pomimo stałego kontaktu z nowymi osobami walczy z wewnętrzną nieśmiałością, w czym za każdym razem pomagają jej otwarte na dialog Kursantki. Marzy o wyremontowaniu domku swojej babci i zamieszkaniu na wsi, gdzie będzie mogła pielęgnować swój własny ogród.

Relaksuje się przy zajęciach z aerobiku oraz doskonaląc techniki tańca towarzyskiego, między innymi jive, rumby, walca angielskiego czy foxtrota. Łączy sztukę pielęgnacji z rytmami muzyki, dlatego jak sama podkreśla „każdy masaż, to wielki koncert na pięknym fortepianie”.

TOP