JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Kosmetyka Naturalna™ ASP®

Wytwarzanie kosmetyków naturalnych

Reklamy kosmetyków kuszą obietnicami wiecznej młodości i nieprzemijającej urody. Receptury najnowszej generacji kosmetyków straszą chemicznymi formułami. Natura nie potrzebuje reklamy - ma swoje sposoby oszukiwania czasu.

Uwaga, kurs Kosmetyki Naturalnej jest przeznaczony wyłącznie dla osób z tytułem mistrzowskim w zawodzie oraz udokumentowanym 10-letnim doświadczeniem w pracy z Pacjentkami "przy fotelu". Jeżeli nie spełniasz tych wymagań, zapraszamy na kurs "Kosmetyka Praktyczna" (zawiera elementy naturokosmetyki), przeznaczony dla osób początkujących.

Sztuki jaką jest Kosmetyka Naturalna, uczymy jako jedyni w Polsce. "Nowoczesne" trendy w Kosmetologii dziwnym trafem odeszły od nurtu z którego się wywodzą, podążając ścieżką chemii organicznej i syntetycznych preparatów. Czasami warto zrezygnować z kolejnych "rewelacyjnych" preparatów na rzecz naturalnych - sprawdzonych i niezawodnych.

Na kursie poznasz metody i receptury sporządzania masek, balsamów, kremów, toników i innych kosmetyków pielęgnacyjnych, upiększających i leczniczych, opartych o naturalne surowce. Pozwoli Ci to na korzystanie z własnych kosmetyków, zarówno do swoich prywatnych, "domowych" potrzeb, jak i w Salonie Kosmetycznym. Preparaty te cechuje wyższa skuteczność i bezpieczeństwo stosowania, niż ich syntetyzowanych w laboratoriach "odpowiedników".

Kolejnymi obszernymi zagadnieniami, które będziemy mogli Ci zaprezentować, to aromaterapia (leczenie zapachem), muzykoterapia (leczenie dźwiękiem), które umiejętnie zastosowane mogą wprowadzić każdego człowieka w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Kompleksowe omówienie wielkich możliwości, jakie dają środki i terapie naturalne stosowane w Kosmetyce i Kosmetologii, da Ci szeroki pogląd na to obszerne zagadnienie.

Szkolenie przeprowadzane jest w Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP przez wieloletniego praktyka, Mistrzynię Sztuki Kosmetycznej. Liczne ćwiczenia praktyczne i pokazy umożliwią Ci opanowanie do perfekcji umiejętności tworzenia zaawansowanych preparatów. Podparta praktycznymi zajęciami nauka stosowania naturalnych kosmetyków uzmysłowi Ci, jak je dobierać do cery pacjentki, jak należy łączyć i wykorzystywać nabytą wiedzę.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP