ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Absolutnie bezkonkurencyjna oferta - najszerszy program kursu paznokci, makijażu i licznych warsztatów, dzięki któremu zdobędziesz do 14 Certyfikatów ASP w trybie day-by-day (dzień-po-dniu) oraz 11 Zaświadczeń!
... i absolutnie bezkonkurencyjna kadra. Kursy prowadzą Stylistki BelArte: Lidia Ćwierz, Kinga Urban i Anna Mosur, Wizażystka BelArte: Lidia Ćwierz. Niektóre pokazy zaprezentuje także osobiście Mistrz Kosmetyki, Założycielka Akademii Sztuki Piękności, Krystyna Łenczyńska!
Kosmetyki zapewnia lider rynku profesjonalnego - BelArte (paznokcie, makijaż) oraz czołowi Światowi producenci (makijaż) linii selektywnych. Istnieje możliwość zakupu wszystkich kosmetyków - gwarantowane hurtowe ceny!

Pierwszy tydzień - Wizaż & Paznokcie

Startujemy od 22 sierpnia 2011
i rozpoczynamy kursem Manicure
i Stylizacji Paznokci™ lub Art-Visage
i Stylizacja™ (sama wybierzesz co wolisz). Zaraz po tym, przechodzimy do dodatkowych warsztatów, na których zdobędziesz kolejne Certyfikaty!

Termin:

22 sierpień - 25 sierpień 2010

Weekend w Krakowie!

Zbierz siły, czeka Cię intensywny tydzień!

Właśnie teraz startujemy warsztat po warsztacie, dzień po dniu, a każdego kolejnego dnia otrzymasz dodatkowy Certyfikat i Zaświadczenie o ukończeniu kolejnego Warsztatu, poświadczającym nabycie umiejętności!

Termin:

29 sierpień - 4 wrzesień 2010

Gorąco zapraszamy, warto!

A do kogo adresujemy seminaria BeautyExpert™ w szczególności?

 • Dla naszych Absolwentek kierunków: paznokcie/wizaż/kosmetyka - zadzwoń +48 12 266-43-81 i spytaj
  o sumowanie promocyjnych cen

 • Dla pracujących Stylistek Paznokci - wyjątkowe warsztaty z nowości rynkowych, nowych technik, warsztatów zdobniczych, itp. - można wybrać dowolne dni warsztatów, a także poszerzyć swoje umiejętności o wizaż
  i pielęgnację oprawy oka!

 • Dla pracujących Wizażystek - można poszerzyć umiejętności o wizaż
  i pielęgnację oprawy oka (w odstępie tygodniowym także 2-dniowy warsztat
  z analizy kolorystycznej)

 • Dla kosmetyczek - można wybrać dowolny dzień i zapisać się tylko na interesujące warsztaty, zwiększając konkurencyjność swoich warsztatów

 • Dla osób początkujących - w 3 tygodnie zdobędziesz 14 Certyfikatów, 11 Zaświadczeń i pełną wiedzę Wizażystki i Stylistki Paznokci. To absolutnie najbardziej obszerna oferta na rynku w Polsce, obfitująca w nowości i elementy unikalne (np. oczka wodne BelArte, odwrócony akryl BelArte), których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wybierz dowolne dni!

Znasz niektóre techniki? Wybierz dni, które zechcesz!

Kontynuujemy kursy!

Nie zrobiłaś kursu wcześniej? Zrobisz go teraz!

... bo terminy dopasowaliśmy tak, abyś mogła sobie teraz odrobić wizaż albo paznokcie stopnia podstawowego. Dzięki temu możesz mieć full-opcję i nie czekać na odległy termin!

Termin:

9 wrzesień - 11 wrzesień 2011

Uwaga, taka gratka nieszybko się powtórzy!

Kolejne seminarium BeautyExpert™ dopiero w 2012 roku, w wyższych cenach!

Dlatego warto abyś była z nami już teraz! Zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo warsztaty odbywają się dzień po dniu i nigdzie nie uzyskasz tak wielu Certyfikatów w tak krótkim czasie!

Termin całego cyklu Warsztatów:

22 sierpień - 11 wrzesień 2011


Zdobądź te wszystkie Certyfikaty!


Promocyjna cena Warsztatów BeautyExpert™ ASP®!

Ceny poszczególnych kursów są podane przy opisach powyżej. Na ceny mogą liczyć: nasze Absolwentki z poprzednich lat, nowe Kursantki wybierające kursy podstawowe (wizaż/paznokcie) oraz Kursantki, które wybierają dwa lub więcej Warsztatów. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie naszymi kursami, przy terminach nie podajemy wolnych miejsc (otrzymujemy kilkanaście zapisów dziennie). Zmuszeni jesteśmy zlikwidować promocję po 31 grudnia 2013. Cena po 31 grudnia 2013 jest o 50 zł wyższa (warsztaty) lub o 200 zł wyższa (kursy 4-dniowe). Podane ceny zawierają wszystkie materiały, skrypt, narzędzia, sprzęt, kosmetyki, produkty, których będziesz używać podczas kursu, jak i koszt ASP Certificate of Attendance™ (do wyboru: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski).
Spytaj o dodatkowe upusty dla grup i par. Kursy dostępne także w trybie indydwidualnym.Jako pierwsza szkoła kosmetyczna w Polsce, oferujemy kursy w systemie ratalnym Żagiel, Lukas, AIG. Korzystanie z systemu ratalnego nie oznacza utraty promocji. Dzięki ratom rozpoczniesz pracę w nowym zawodzie i spłacisz ratę przyjmując choć 1 klientkę miesięcznie!

Jak się zapisać?

Zadzwoń na Infolinię +48 12 266-43-81, wybierz interesujące Cię warsztaty (doradzimy, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie) lub cały kurs, a następnie opłać wpisowe na nasze konto: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190, by zarezerować miejsce. Wpisowe jest zawarte w podanych cenach i odejmuje się od promocyjnych cen kursów.

Jesteś spoza Krakowa? Żaden problem, 90% Kursantek przyjeżdża do nas spoza Krakowa i spoza Polski! Osobom zamiejscowym pomagamy znaleźć nocleg!

Masz jakiekolwiek pytania? Nie zwlekaj, tylko napisz nam e-mail lub zadzwoń na infolinię: +48 12 266-43-81! Jesteśmy po to, aby zaoferować Ci pomoc!