JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Uważamy że wiarygodność to podstawa i w każdym momencie masz prawo sprawdzić, u kogo będziesz się w niedalekiej przyszłości uczyć. Oto podstawowe pozwolenia i dokumenty, w oparciu o które prowadzimy nasze kursy i szkolenia:

  • Akredytacja Kuratorium Oświaty w zakresie Kosmetyki Praktycznej, Art-Visage i Styliazcji, Manicure i Stylizacji Paznokci - sprawdź klikając link: akredytacje.men.gov.pl
  • Rejestr Instytucji Szkoleniowych - sprawdź klikając link: ris.praca.gov.pl (przejdź do zakładki "Rejestr Instytucji Szkoleniowych", "wyszukiwanie" w prawym górnym rogu, wpisz nazwę: "Akademia Sztuki Piękności")
  • Ewidencja Działalności Gospodarczej - sprawdź klikając link: ceidg.gov.pl
Różnice pomiędzy datą powstania ASP (1982) a datami uzyskania wpisów, wynikają z powstawania w ciągu tych 30 lat nowych rejestrów i powstawania konieczności uzyskiwania stosownych wpisów.

Na rynku, jak grzyby po deszczu, powstają nowe firmy szkoleniowe, często o podejrzanym sposobie funkcjonowania i podstawie prawnej prowadzenia działąlności. My, ręcząc za wiarygodność naszym Nazwiskiem i Marką, prosperujemy na rynku od ponad 30 lat i nigdy naszą ambicją nie był szybki zysk, lecz rzetelna Edukacja Kosmetyczna.

Średnia żywotność szkół kosmetycznych w Polsce wynosi około 2 lata, nowe powstają i stare bankrutują. Niestety ofiarą jest zawsze Kursantka - możesz być pewna, że pierwsza z brzegu "firma-krzak" nie będzie w przyszłości przejmować się, gdy ktoś nie zaakceptuje Twojego "certyfikatu z drukarki" o nikłej wartości.

Dlatego warto, abyś powierzyła swoje wykształcenie wiarygodnym i sprawdzonym ludziom!

Dokumenty Akademii i Certyfikaty

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP