JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Po zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, Absolwentki ASP® otrzymują dwa dokumenty: Zaświadczenie ASP® - Akredytacja Kuratorium Oświaty w dziedzinie Kosmetyki Praktycznej, Manicure i Stylizacji Paznokci, Art-Visage i Stylizacji, oraz Certyfikat ASP®

Cechy oryginalnego certyfikatu Akademii Sztuki Piękności:

W jednej z 6 wersji językowych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, polski (wybierzesz sama, możliwe uzyskanie odpisu identycznego z oryginałem)

Respektowany w Polsce, UE, USA w naszej dotychczasowej, 30-letniej praktyce (Absolwentki ASP pracują na terenie dziesiątek państw świata)

Sygnowany osobiście przez Krystynę Łenczyńską, znany i ceniony Autorytet polskiej Branży Kosmetycznej i Akademię Sztuki Piękności®

Zabezpieczony hologramem UV indywidualnym (jedyne takie zabezpieczenie w Polsce), wprowadzone od 1 stycznia 2007

Oprawiony w antyramę szklaną/plexi (antyrama jest wydawana gratis do każdego Certyfikatu, nie stosujemy "koszulek")

Certyfikaty posiadają różne wzory graficzne, zależnie od rodzaju kursu. Sprawdź wzory certyfikatów!

Jak odróżnić oryginał od falsyfikatu?

Od dnia 1 stycznia 2007 wszystkie Certyfikaty ASP® (ASP Certificate of Attendance™), są zabezpieczane hologramem indywidualnym UV. W prawym górnym rogu każdego dokumentu powinien znajdować się hologram (kwadrat o wymiarach 15x15mm, z zaokrąglonymi rogami). Na hologramie nadrukowano niebieską farbą logo ASP®. Dodatkowo, jeżeli włożysz hologram pod światło UV (np. do lampy UV BelArte), po bokach pojawi się podwójny napis "original".

Do wprowadzenia tego typu zabezpieczeń skłoniły nas aukcje internetowe, na których sprzedawano podróbki naszych certyfikatów, w cenie niewiele niższej niż kursy. Hologramy skutecznie ukróciły ten proceder. Certyfikaty wydane w roku 2006 i wcześniej, nie muszą posiadać tego zabezpieczenia i są dokumentem ważnym, mimo braku hologramu.

Hologram zabezpieczający
Zaświadczenie o ukończeniu kursu, Str. 1

Zaświadczenie ASP®

Jest to najważniejszy dokument potwierdzający uczestnictwo w kursie i nabyte umiejętności.

WAŻNE! Na kursy z dziedziny Kosmetyki Praktycznej, Manicure i Stylizacji Paznokci, Art-Visage i Stylizacji posiadamy Akredytację Kuratora Oświaty nr NP.AJ.504/11/10 - którą ASP posiada jako jedyna firma w małopolsce w trzech dziedzinach kosmetyki!

Zawiera dane Absolwentki i jednostki szkolącej, a także szczegółowy wykaz przedmiotów.

W wypadku kursów kończących się egzaminem, zawiera ocenę w skali pięciostopniowej i skład Komisji. Uzasadnienie oceny (ocena opisowa) pozostaje w dokumentacji szkoły.

Możliwe jest uzyskanie odpisu w języku angielskim na życzenie zagranicznego pracodawcy, wraz z rekomendacjami ASP®. Na prośbę Absolwentek sygnujemy tłumaczenia Zaświadczeń na dowolny język europejski.

Ważność dokumentów ASP w Polsce

Poszukując kursu kosmetycznego wielokrotnie natkniesz się na dyplomy i certyfikaty o nikłej wartości. Już na etapie wyboru firmy szkoleniowej, możesz spokojnie odrzucić każdą firmę bez AKREDYTACJI Kuratorium Oświaty, bo wartość takich dokumentów jest wątpliwa. Oryginalne Certyfikaty ASP i Zaświadczenia ASP, posiadają znaczną wartość, zarówno prestiżową (wynikającą z uczestnictwa w kursie w akademii o 30-letniej renomie), jak i formalną (wynikającą z uprawnień formalnych:

  • Akredytacja Kuratorium Oświaty nr NP.AJ.504/11/10
  • Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej nr 3814/II/90-P zaświadczony przez Prezydenta Miasta Krakowa (aktualizacja 15.03.2010)
  • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.12/00024/2005 wraz z corocznymi aktualizacjami, zaświadczony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (aktualizacja 2010).
  • Dyplom Mistrza (tytuł "mistrza w zawodzie kosmetyk") o nr rejestru 60/93, zaświadczony uchwałą Państwowej Komisji Egzaminacyjnej powołanej przez Kuratorium Oświaty i Wychowania w Bydgoszczy pismem z dnia 07.12.1989 nr 18/89
  • Dyplom Pedagogiczny nr 29/30/92, zaświadczony uchwałą Komisji Egzaminacyjnej powołanej przez Kuratorium Oświaty i Wychowania
    w Bydgoszczy pismem z dnia 7.12.1989 nr 18/89 - Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu
  • Przynależność do Cechu Rzemiosł Różnych w Krakowie, Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Związku Rzemiosła Polskiego

Nasze zaświadczenia są akceptowane przez Państwowe Urzędy (Powiatowe i Wojewódzkie Urzędy Pracy, zobacz: rekomendacje), kierujące bezrobotnych do przeszkolenia przez naszą Akademię.

Każdego roku nasze Absolwentki posiadające Certyfikat i Zaświadczenie ASP, otwierają własną, samodzielną działalność gospodarczą: gabinety kosmetyczne, salony manicure, farmy SPA, itp.

Ważność dokumentów ASP na świecie

Nasze Absolwentki pracują poza granicami Polski, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Danii, ale także i poza Europą, np. w USA, Rosji, czy też w odległych krajach, np. Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czy Republice Południowej Afryki.

ASP® Certificate of Attendance™ posiada identyczną moc prawną jak inne certyfikaty zagranicznych renomowanych szkół kosmetycznych, na terenie UE i USA.

Z informacji od pracujących za granicą naszych Absolwentek wynika jednak, że nie istnieją żadne dokumenty w 100% gwarantujące pracę. Na Zachodzie ceniona jest przede wszystkim rzetelna wiedza i umiejętności - czyli to, czego nauczyły się w ASP®. Każda Absolwentka przebywająca poza granicami Polski dodaje, że Certyfikat bardzo pomógł jej w karierze!

Przez ostatnich 10 lat wraz z zespołem Instruktorów ASP, zdołaliśmy wypromować w Europie polską edukację, która jest postrzegana jako edukacja rzetelna, od podstaw, nastawiona na umiejętności praktyczne i logiczne myślenie. Wielu zagranicznych pracodawców kieruje polskojęzycznych pracowników na kursy i szkolenia kosmetyczne właśnie do ASP®.

Warto nadmienić, że ze względu na ogólne różnice w zarobkach w krajach europejskich, kursy kosmetyczne w Krakowie w ASP są ok. 5x tańsze, niż ich programowe odpowiedniki na zachodzie - w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy innych zachodnich krajach.

Masz szansę być lepsza od innych!

Certyfikaty ASP® sygnuje osobiście Dyplomowany Mistrz Kosmetyki i Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu, Krystyna Łenczyńska, jedna z niewielu osób w Polsce posiadająca Państwowe Dokumenty Mistrzowskie i Pedagogiczne.

Najprawdopodobniej Twoje konkurentki nie będą mogły poszczycić się Certyfikatem takiej Osobistości!

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP