JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

20 powodów
dla których warto wybrać Akademię Sztuki Piękności

1. Na rynku od 1982 roku

Podczas gdy średnia żywotność szkół kosmetycznych wynosi 1-2 lata, Akademia Sztuki Piękności uczy, prowadzi, wspiera Kursantki. I z każdym dniem zmienia się na lepsze!

2. Wybitna Kadra

Zespół doświadczonych Kosmetyczek z prawdziwego powołania. Pracują z nami od wielu lat, a nie dorywczo. Aktywni zawodowo, wiedzą czego uczą. Kształcili tysiące osób, dziś odnoszących sukcesy w Polsce i na świecie!

3. Wyjatkowy standard

Masz za darmo do dyspozycji nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe na 4 piętrach kamienicy w centrum Krakowa, markowe kosmetyki i najlepszy sprzęt. Uczysz się na światowym poziomie!

4. Autorskie programy

Każdy program szkolenia jest przygotowywany przez praktyków w zawodzie. Każdego dnia monitorujemy jakość kursów. W oparciu o Wasze sugestie, sprawiamy by były jeszcze lepsze.

5. Krystyna Łenczyńska

Osobistość której nie trzeba przedstawiać. Niekwestionowany autorytet współczesnej kosmetyki. Na większości kursów, możesz Panią Krystynę poznać osobiście!

6. Praktyka, praktyka, praktyka!

80-90% czasu każdego kursu stanowi praktyka, w trakcie której wykonujesz zabiegi kosmetyczne i masz je wykonywane. Stawiamy na liczne ćwiczenia pod okiem Instruktora - naukę przez praktykę.

7. Własna marka BelArte

Od lat dysponujemy własną marką kosmetyków kolorowych - BelArte. Możesz za darmo próbować do woli, a także kupić do późniejszej pracy zawodowej (na miejscu lub przez Internet).

8. Akredytacja Kuratorium Oświaty

Szczycimy się akredytacją programów (kosmetyka, wizaż, paznokcie) przez Kuratora Oświaty. Dzięki temu, możemy dla Ciebie legalnie wydać Zaświadczenia ASP, czego większość szkół nie dopilnowała.

9. Zaufało nam już 5000 osób

Choć niekiedy może być odrobinę bliżej lub taniej, co roku tysiące osób zdobywają się na spory wysiłek, by uczyć się w wymarzonym miejscu. Warto, bo to Twoja przyszłość!

10. oraz 100 Instytucji Państwowych

- dla których realizowaliśmy setki szkoleń. Wśród nich są Urzędy Pracy (finansujące kursy osobom bezrobotnym), Ośrodki Pomocy Społecznej, Gminy, Miasta, Stowarzyszenia, Fundacje...

11. Uczymy cały świat

W naszych kursach uczestniczą osoby z Polski, Europy
i ponad 50 krajów świata. Najbardziej wytrwali przylatywali co weekend z Emiratów Arabskich, Indii, USA czy Kanady. Jesteś z Londynu, Warszawy, Dublina? Masz blisko!

12. Polska firma

Jesteśmy firmą Polską, mamy 100% polskiego kapitału. Jesteśmy Patriotami gospodarczymi. Nasze podatki płacimy wyłacznie w Polsce, pracując na rozwój Naszego Kraju. Nie korzystamy z "rajów podatkowych".

13. Wiarygodna firma

Za jakość naszych kursów ręczymy Naszym Nazwiskiem. Byliśmy, jesteśmy i będziemy. Na naszą renomę pracujemy od 31 lat. Nie możemy sobie pozwolić na złą obsługę. Możesz być nas pewna!

14. Działamy charytatywnie

Rokrocznie 1% naszego podatku przekazujemy na rzecz Organizacji Charytatywnych. Wspieraliśmy fundację "Mimo Wszystko" Anny Dymnej, "Wioski dziecięce" i wiele innych. Wierzymy, że warto pomagać!

15. Małopolskie Partnerstwo

na rzecz Kształcenia Ustawicznego, to prestiżowe zrzeszenie wybranych Instytucji, Urzędów i Szkół, którego jesteśmy członkiem. W Partnerstwie ASP kształtuje standardy nauczania w regionie!

16. Cech Rzemiosł

to izba rzemieślnicza, w której jesteśmy zrzeszeni. Krystyna Łenczyńska jest Dyplomowanym Mistrzem Kosmetyki, a to najwyższy istniejący w Polsce tytuł, możliwy do zdobycia drogą Rzemiosła.

17. Polskie Stowarzyszenie Kosmetyczne

to kolejny wyróżnik ASP. Krystyna Łenczyńska jest współzałożycielką Stowarzyszenia, które zrzeszało najaktywniejsze zawodowo i najbardziej prężne Kosmetyczki z całego kraju.

18. Opcja szkolenia poza Krakowem

Dla zorganizowanych grup, robimy to, czego nie robi nikt inny. Pakujemy sprzet, organizujemy sale, personalizujemy program i realizujemy kurs w dowolnym mieście Polski!

19. Szkolimy też firmy

Specjalne szkolenia wizerunkowe i zawodowe prowadzone przez Instukrtorów ASP, skierowane są do kadr firm. Jesteśmy elastyczni i w 100% otwarci na potrzeby rynkowe.

20. Kompleksowa obsługa "od A do Z"

Sama przeczytaj, jak szeroki jest zakres naszej obsługi
w dziale "jak patrzymy na Twoją karierę". Twój sukces jest naszym sukcesem, więc z całych sił staramy się, aby Ci się powiodło!

Jak widzimy Twoją karierę i nasze miejsce?

Przed kursem

Zapoznamy Cię z zawodem

Jeżeli jeszcze nie wiesz czy kosmetyka jest dla Ciebie, przekonasz się o tym. Znając życie, czytałaś w sieci nasze artykuły na naszych portalach, m. in. kosmetyczki.org, makijaz.org, paznokcie.org.

Pomożemy zdobyć środki na kurs

Jeżeli możesz mieć kurs dotowany (nawet w 100%), wykorzystamy każdą furtkę by Ci to załatwić. My przechodziliśmy tą biurokrację 1000 razy i doskonale się w niej orientujemy. Dotyczy tylko Osób Bezrobotnych i klientów MOPS, fundacji. Pozostałe osoby, mogą skorzystać z systemu ratalnego lub zapłacić samodzielnie, korzystając z licznych promocji.

W trakcie kursu

Zaopiekujemy się Tobą

Gdy możesz się uczyć w doskonałych warunkach, wśród serdecznych Ci ludzi i w niezapomnianej atmosferze, odległość przestaje się liczyć. Jeżeli jesteś spoza Krakowa, bez obaw! Tylko co dziesiąta Kursantka pochodzi z Krakowa, cała reszta przyjeżdża z różnych miast Polski, krajów Europy i najdalszych zakamarków świata. Pomożemy z tanim noclegiem, smacznym obiadkiem, trafieniem na miejsce.

Solidnie Cię nauczymy

Zapiszesz się, przyjedziesz na miejsce i rozpoczniesz wybrane kursy! Doświadczona kadra da Ci doskonałe, praktyczne przygotowanie w zawodzie, w wyjątkowym standardzie prestiżowej Akademii. Wszystkie dokumenty otzymasz ostatniego dnia kursu.

Doradzimy Ci sprzęt i kosmetyki

Na miejscu Instruktorki powiedzą Ci, jakie kosmetyki, akcesoria i sprzęt warto kupić. Skroją pakiet startowy na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Wszystko możesz nabyć na miejscu, bez błądzenia po hurtowniach.

Po kursie

Zaczynasz zarabiać!

Już teraz, możesz stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Ze zdobytymi umiejętnościami i zakupionym sprzętem wykonujesz takie usługi kosmetyczne, jak nauczyłaś się na kursie. W taki sposób jak chcesz - w domu u Klienta, we własnym salonie, lub pracując u kogoś.

Dalsza edukacja

Kosmetyczka zawsze musi być na bieżąco, dlatego przygotowaliśmy dziesiątki 1-dniowych warsztatów, które poszerzą Twoje kwalifikacje i pozwolą Ci się pochwalić przed Klientkami nowymi, pięknymi Certyfikatami! Gdy wchodzi jakaś nowość, nauczysz się jej u nas! Obecna oferta warsztatowa jest zaplanowana na 4-5 lat Twojej kariery. Każda Absolwentka ma promocyjne ceny Warsztatów.

Wspólny szyld dla najlepszych

Wszystkie Kursantki ASP pod jednym szyldem, wpierające się wzajemnie? To jest możliwe, a dodatkowo premiowane wieloma zniżkami i bez opłat! Najlepsze salony Kursantek mają możliwość dołączenia do międzynarodowej sieci salonów partnerskich naszej marki BelArte.

Dostarczymy Ci wiedzę po kursie

Jeżeli nie masz czasu, warto czerpać inspiracji od ASP
z naszych źródeł w Internecie. Merytoryczne artykuły znajdziesz na www.kosmetyczki.org www.paznokcie.org, www.makijaz.org. Staramy się także udostępniać na Youtube nasze autorskie tutoriale paznokciowe i wizażowe: www.youtube.com/tvasp/

Wzajemny kontakt na Facebooku

Nasz Fanpage na Facebooku polubiło już ponad 1000 osób (z których ok. 900 stanowią Absolwentki naszych kursów). Dzięki temu, łatwo Wam utrzymać ze sobą wspólny kontakt i wymieniać się doświadczeniami! Widzicie też na bieżąco co się u nas dzieje, bo niemal codziennie wklejamy aktualne fotki z kursów.

Wsparcie na każdym kroku

Instruktorzy, w miarę możliwości, dostępni są także po kursie (w miarę możliwości czasowych). Jeżeli masz pytania o charakterze zawodowym, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Zakupy przez internet

Gdy kosmetyki do zabiegów będą Ci się kończyć, możesz zakupić je u nas przez Internet. Wysyłka w ciągu 48 godzin na terenie całego świata.

Pomożemy zdobyć dotację

Jeżeli planujesz otworzyć działalność i założyć gabinet kosmetyczny i wiesz że trwa aktualnie konkurs o dotację (ponad 20.000 zł), możesz skorzystać z naszych doświadczeń. Póki co, "przeszło" 100% wniosków wychodzących spod "naszego palca". Ostatni wniosek oceniono na 100 pkt na 100 możliwych. Pomożemy Ci w tym za darmo (ale liczymy, że część dotacji wydasz u nas).

Wykonamy Ci stronę www

Jeden z działów Grupy ASP, stanowi Agencja Interaktywna NetVisage, która specjalizuje się
w kobiecych stronach. Jeżeli chcesz, niedrogo wykonamy dla Ciebie stronę internetową.

Miejsce promocji: wzorki.pl

Zawsze możesz zabłysnąć wśród Stylistek, prezentując swoje wzory paznokci i makijaże w Internecie. W tym celu stworzyliśmy największą w Polsce społeczność stylistek paznokci: www.wzorki.pl

Pomoc w znalezieniu pracy

Monitorujemy, czy Kursantki poszukują pracy, albo Pracowników do otwieranych przez nie salonów. Gdy zgłaszają do nas zapotrzebowanie na Pracownika, przesyłamy ofertę mailowo do Absolwentek z tego regionu świata w którym pojawia się ogłoszenie. Nie gwarantujemy pracy, ale gdy taką znajdziemy na Twoim terenie - nie zapomnimy o Tobie!

Twój Sukces Naszym Sukcesem!

Mamy tego doskonałą świadomość, więc wszelkimi środkami walczymy, aby ci się powiodło! Wiemy, że to z Twojego polecenia pojawią się u nas kolejne osoby. Tylko wtedy gdy Ty dobrze prosperujesz, to przyjdziesz do nas na kolejne kursy i kupisz kosmetyki. Dzięki tej świadomości, jesteśmy z Wami bez przerwy od 1982 roku.

A jak jest u innych?

Zainkasują, spróbują nauczyć

Zazwyczaj kuszą Cię odrobinę niższą ceną, która nie idzie w parze ani ze standardem, ani jakością, ani uprawnieniami. Pamiętaj, że realną wartość posiadają kursy Akredytowane przez Kuratorium Oświaty! "Certyfikat z drukarki" nie jest wiążącym dokumentem, choćby ktoś na nim napisał "międzynarodowy" w 50 językach.

i na tym koniec ich roli,

Zostaniesz sama, bez żadnego wsparcia, po słabym kursie i z "niepewnymi papierami". I nie masz do kogo się zwrócić po pomoc, bo statystycznie 80% szkół kosmetycznych nie przetrwa pierwszych 2 lat na rynku. Dla praktycznie każdego na rynku, usługa edukacyjna zamyka się w "zrobić wykład, pobrać płatność".

więc czy warto ryzykować?

Czytasz stronę ASP, lidera rynku, prosperującego ponad 30 lat - z czegoś to wynika! Jesteś w najważniejszym momencie Twojego życia. Czy warto ryzykować wybierając nieznane miejsce, nowe, bez wsparcia? Przeczytaj dla kontrastu jak ASP widzi Twoją karierę i czego możesz od nas oczekiwać. Nie wahaj się, wybierz najlepszych!

110 kwestii, w których jesteśmy lepsi od innych!

Najważniejsze fakty
o kursach ASP

Dużo praktyk

Uczysz się przez praktyczne wykonywanie zabiegów.

Kosmetki za darmo

Gwarantujemy 100% nielimitowanych, darmowych markowych kosmetyków.

Instruktorzy na medal

Zgrany zespół pasjonatów z powołania.

Kadra aktywna zawodowo

Zero teoretyków. 100% Praktycy nauczający Praktyki.

Światowy Standard

Wszystkie nowe sale, świeżo po gruntownym remoncie, na 4 piętrach.

Nowoczesne wyposażenie

Olbrzymia ilość nowego, niekiedy "dziewiczego" sprzętu.

Autorskie programy

Przygotowywane przez Praktyków by uczyć Praktyki.

Inspirujące Warsztaty

Multum inspiracji na Twoją realizację w nowym zawodzie.

Autorytet Krystyny Łenczyńskiej

Jednej z najbardziej rozpoznawanych kosmetyczek Europie środkowej.

Światowy
standard

Profesjonalizm

to najczęściej pojawiające się słowo w Waszych opiniach!

Tak jak w salonie

Sale szkoleniowe w 100% imitują prawdziwy gabinet kosmetyczny, z dodatkową częścią do zajęć teoretycznych. Z resztą, sami przyjmujemy tutaj osoby na zabiegi. :-)

Komfort

i wygoda, bo dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy, jak zorganizować kurs byś czuła się komfortowo.

Atmosfera

to drugie najczęściej pojawiające się słowo
w Waszych opiniach!

Bezstresowo

Sekretariat pomoże Ci zorganizować każdy aspekt związany z kursem i przyjazdem. Instruktorzy momentalnie przełamują lody. Nawet na egzaminie nie będziesz czuć szkolnego stresu!

Świetna zabawa!

Spędzasz czas w doskonałej atmosferze i uczysz się inspirujących rzeczy. Zobaczysz, jak czas szybko ucieka!

Rodzinnie

Podchodzimy do Ciebie z sercem i zaangażowaniem, niwelując stres i sprzyjając kreatywnej nauce.

Indywidualne podejście

które doskonale odczujesz nawet w trakcie kursów grupowych.

Lider rynku

Mamy zasłużoną pozycję lidera i jej bronimy. ASP to jedna z największych szkół kosmetycznych w Polsce pod względem liczby osób, jak i procenta pozytywnych opinii.

Pionierzy

Naszymi pomysłami, podejściem i sposobem działania przecieramy nowe ścieżki. Nie kopiujemy, choć inni kopiują nas.

Świetne efekty

O efektach nauki świadczą wyniki na egzaminach, postępy w trakcie kursu, jak i sukcesy bezpośrednio po szkoleniu.

Doświadczenie

Po kursie nie zostawiamy Cię samej. Masz możliwość pytać (także telefonicznie) i uzyskiwać rzeczowe odpowiedzi, w miarę dostępności instruktorów w biurze.

Zabiegi na sobie za darmo

W trakcie niektórych kursów, możesz mieć wykonywane zabiegi o wartości wyższej niż kurs, zupełnie za darmo!

Stanowiska pracy

zostały dobrane w oparciu o nasze 30-letnie doświadczenia. Każdy detal, włącznie z długością kabla do lampki jest dopięty na ostatni guzik.

Nowoczesne zawody

Kosmetyczka, wizażystka, stylistka paznokci, rzęs i włosów to zawody które mogą dać Ci satysfakcję i bardzo dobre zarobki.

Ankiety satysfakcji

Aby każdy kolejny kurs był lepszy niż poprzedni, zawsze pytamy Cię o Twoje zdanie, anonimowo. Na bieżąco wdrażamy Twoje uwagi, jeżeli się pojawiają.

1000+ opinii

ponad 1000 Kursantek potwierdza to, że działamy świetnie. Tak naprawdę, opinii jest ok. 5000, ale nie mamy czasu by je wszystkie przepisać. :-)

Wykształciliśmy Mistrzów

Wśród Absolwentek ASP są mistrzyni i v-ce mistrzyni Polski Nail-Art, mistrzyni Nail-Art Championship, mistrzyni Irlandii Manicure, v-ce mistrzyni Irlandii Pedicure oraz dziesiątki laureatek mistrzostw makijażu i paznokci. Podążaj ścieżką sukcesu!

Wykształciliśmy właścicieli szkół

Nie jest także tajemnicą, że wśród Absolwentek ASP jest wiele instruktorów i właścicieli szkół kosmetycznych. W ASP™ nauczysz się "u źródła". :-)

Opinie video

Jeżeli jeszcze nie jesteś w 100% przekonana, możesz posłuchać krótkich wypowiedzi naszych świeżo upieczonych Absolwentek, zaraz po kursie.

Zdjęcia na kursach

Tworzyć wiecznie aktualny album z życia szkoły, w formie krótkich mini-sesji fotograficznych na kursach.

Często są nowości

Branża kosmetyczna się zmienia, a z nią zmienia się ASP. Często pojawiają się nowe kursy i warsztaty.

Prestiż

Nauka w Akademii Sztuki Piękności to wyróżnienie, którym możesz się wesprzeć w twojej karierze zawodowej.

CO JEST ZA DARMO?

Skrypty

Na początku każdego kursu otrzymujesz skrypty szkoleniowe (wydruki), by zminimalizować notowanie
i uzyskać "ściągawkę" do której zawsze możesz zajrzeć już podczas pracy zawodowej. Skrypty w zależności od kursu mają od 1 (warsztaty zdobnicze) do 50
i więcej stron (kursy kilkudniowe) i są ciągle aktualizowane!

Egzamin

Jeżeli kurs kończy się egzaminem (Kosmetyka Praktyczna, Manicure i Stylizacja Paznokci), to jest on za darmo.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu posiadania Akredytacji Kuratora na nasze kursy, a wręcz przeciwnie - są one w tej samej cenie.

Zaświadczenia ASP

Wystawienie legalnego Zaświadczenia ASP, dzięki Akredytacji Kuratorium Oświaty w dziedzinie Kosmetyki Praktycznej, Manicure i Stylizacji Paznokci, Art-Visage i Stylizacji, jest darmowe.

Certyfikaty

Wystawienie pierwszego Certyfikatu z każdego wybranego kursu jest za darmo (nie dotyczy większej liczby odpisów, w cenie 50 zł).

6 języków

Certyfikaty dostępne są, bezpłatnie, w wybranej wersji językowej: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej.

Hologram UV

Każdy Certyfikat jest bezpłatnie zabezpieczony (kosztownym) hologramem z nadrukiem UV (widocznym np. pod lampą UV).

Antyrama

Do Certyfikatu otrzymasz bezpłatnie antyramę z nietłukącego plexi, gotową do powieszenia na ścianie.

Nie czekasz na dokumenty

Wszystkie dokumenty (Zaświadczenia, Certyfikaty) otrzymujesz w trakcie uroczystego rozdania Certyfikatów bezpośrednio po zakończeniu kursu. Nie musisz czekać na ich dosłanie.

Wpisowe = gwarancja

Bezpłatnie udzielamy gwarancji miejsca na kursie bezpośrednio po zaksięgowaniu wpisowego (pod warunkiem dostępności miejsc w dniu księgowania).

Kawa, herbata

Zapraszamy na dobrą kawę, ciepłą herbatę, które masz dostępne przez cały czas trwania kursu.

Woda

Jeżeli jest ciepło, dodatkowo udostępniamy wodę. :-)

Lodówka

Własne jedzenie możesz zostawić w dostępnej na miejscu lodówce.

Kuchnia

Praktyczną informacją, jest dostępność oddzielnej kuchni do zjedzenia smacznego obiadku, abyś nie musiała robić tego na fotelu kosmetycznym. :-)

Ręce, główki

W trakcie ćwiczeń na manekinie (jeżeli takie praktykujemy - np. w trakcie pierwszej aplikacji rzęs bądź paznokci), masz go do dyspozycji gratis.

DLA OSÓB SPOZA KRAKOWA
I SPOZA POLSKI

Kursy są właśnie dla Ciebie

bo organizujemy je tak, abyś mogła w nich uczestniczyć, nawet jeżeli nigdy nie byłaś w Krakowie.

90-95% osób dojeżdża

Tylko 10% Kursantek jest z miasta, pozostałe przyjeżdżają i przylatują ze świata. Dziś odległość nie istnieje!

Intensywnie

Według naszej idei, przyjeżdżasz, uczysz się na kursie, wracasz do siebie z kwalifikacjami. Terminy planujemy tak, aby zminimalizować ilość przelotów i aby udostępnić Ci możliwość zrobienia kursów zaraz po sobie. Koncepcja sprawdza się wyśmienicie.

Niezapomniana wyprawa do Krakowa

czyli najmodniejszego miasta Europy, z tętniącym życiem o każdej porze dnia i nocy Rynkiem Głównym, Wawelem i Smokiem, dziesiątkami najbardziej wartościowych zabytków w Polsce, trzema setkami klubów i kwiarni, plażą, balonem widokowym.

Współpraca w grupie

Będąc w grupie z osobami z różnych części świata nie odczujesz zbliżającej się konkurencji w zawodzie. Zamiast tego, będziecie współpracować i się wspierać!

Nocleg

Posiadamy bazę dobrych i tanich (ok. 50 zł/noc) miejsc noclegowych. Są tanie, bo to mieszkania prywatne, wynajmowane tylko w gronie Kursantek ASP. Są dobre, bo monitorujemy Wasze opinie i mają bardzo korzystny, szybki dojazd. Oczywiście możesz wybrać dowolne miejsce (najbliżej: Sheraton, Novotel), ale tak pozwalamy Ci zaoszczędzić na kosztach.

Bagaż

Zanim dojedziesz do miejsca noclegowego, możesz sobie zostawić u nas bagaż. Kursantki Kosmetyki mają dodatkowo własne szafki.

Jedzenie

Tuż obok ASP jest kilka restauracji i barów ze smacznym jedzeniem (m.in. pyszne pierogi, panini, pizzerie). Możesz też zamówić pełny obiad z cateringu na miejsce do ASP. Ceny ok. 5-15 zł.

Międzynarodowe znajomości

Dzięki temu, że Kursantki są z czterech stron świata, nawiążesz inspirujące znajomości z ciekawymi osobami - o podobnych marzeniach, zainteresowaniach, życiowych dążeniach.

Kontakty na lata

Często przyjaźnie z kursu pozostają latami. W pierwszym kontakcie zawsze pomagamy, najłatwiej po prostu odnaleźć koleżanki z Twojej grupy na Facebooku na Fanpage ASP!

Zawsze jesteśmy blisko Ciebie

Dzięki Facebookowi, codziennie widzisz co się u nas dzieje i możesz wracać do tych wspomnień. Bez względu na to, ile lat temu kończyłaś w ASP kurs. Warto także wybrać się na kolejne! :-)

...a może my dojedziemy?

Jeżeli reprezentujesz zorganizowaną grupę, jesteśmy w stanie dojechać do Twojego miasta i przeprowadzić kurs na miejscu. Dotyczy tylko grup 8 osób i większych.

ŚWIAT NOWYCH
MOŻLIWOŚCI

Możesz pracować jako kosmetyczka

Dzięki Zaświadczeniom akredytowanym przez Kuratorium Oświaty, a także prestiżowi Certyfikatu ASP. Bezpośrednio po kursie, możesz szukać pracy
w dowolnym salonie kosmetycznym i legalnie pracować.

Możesz otworzyć salon kosmetyczny

Dzięki dokumentom ASP, możesz bez problemu otworzyć działalność gospodarczą zgodną z profilem wybranego przez Ciebie kursu. Możesz pracować samodzielnie we własnym salonie i/lub zatrudniać inne osoby.

Możesz pracować za granicą

Absolwentki ASP nie mają też problemów z pracą za granicą, bądź otwarciu własnych salonów
w praktycznie wszystkich krajach świata. Po otwarciu rynku pracy w UK, Niemczech, Irlandii, Francji, Włoszech i innych krajach UE, Polki-Absolwentki ASP, szturmują ich rynek!

Kursy dla początkujących

Większość kursów w ASP jest skierowana do osób "zupełnie zielonych", więc jeżeli nie masz absolutnie żadnego doświadczenia w kosmetyce, stylizacji paznokci, wizażu, rzęsach, włosach - nasze kursy są dla Ciebie!

Kursy dla zaawansowanych

Jeżeli masz już doświadczenia i jesteś profesjonalistą, znajdziesz wśród naszych kursów wiele warsztatów doskonalących Twoje umiejętności, lub uzupełniające wiedzę o nowe tematy!

Kursy dla firm

Część kursów dedykowana jest także dla firm, niekoniczenie kosmetycznych.

Kursy dla salonów

Idealne do wprowadzenia nowych usług, nowych produktów i zwiększenia zarobków.

Pakiet wsparcia

Szerokie wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po kursie.

Hurtownia kosmetyczna na miejscu

Instruktor po kursie może doradzić Ci sprzęt i kosmetyki.

Hurtownia wysyłkowa (także za granicę)

Kończące się kosmetyki, możesz kupić także wysyłkowo, bez dodatkowych marż.

Wiele dodatkowych warsztatów

Możesz zapisać się na pojedyncze 1-dniowe warsztaty, planowane na 4 lata Twojej kariery zawodowej.

Moduły szkoleń złożysz jak puzzle

I pochwalisz się imponującym zestawem Certyfikatów w antyramach na ścianie. Uczysz się tego, czego potrzebujesz.

Elastyczne terminy

Nie zdążyłaś zapisać się na kurs w ASP i wszystkie miejsca zajęły inne osoby? Zadzwoń, zorganizujemy kolejny. Potrzebujesz kursu w innym terminie? Zadzwoń, zobaczymy co możemy zrobić.

Kursy ciągiem po sobie

Terminy dobieramy tak, abyś mogła zaplanować je bezpośrednio po sobie, lub z krótkimi przerwami (np. na weekend).

Private Education

Dla najbardziej wymagających Kursantek udostępniamy formę Private Education ASP, czyli kursów indywidualnych, twarzą w twarz z instruktorem, w dowolnym wybranym terminie.

Doradztwo jak założyć salon

Jeżeli błądzisz i nie masz pojęcia, także tego się nauczysz.

Doradztwo jak otworzyć firmę

Możesz uzyskać u nas wszelkie informacje biznesowe.

Wnioski do Urzędu Pracy

Możesz liczyć na pomoc w przebrnięciu urzędowej biurokracji.

Wnioski o dotacje

Które od 2008 roku piszemy z, póki co, 100% skutecznością (możliwość uzależniona od aktualnych terminów w Twoim PUP).

Możliwość płatności ratalnej (Satander)

Możesz skorzystać z rat i spłacać je wykonując 1 zabieg miesięcznie. (raty rozpisywane tylko na osoby pracujące)

Pomoc w znalezieniu pracy

Jeżeli chcesz, możemy Twoje dane kontaktowe udostępnić zgłaszającym się do nas Pracodawcom. Jeżeli zgłosi się do nas ktoś z określonego regionu, wskażemy najbliższe Kursantki o odpowiednich kwalifikacjach, które wyraziły na to zgodę (traktuj to tylko jako bonus, nie możemy zagwarantować zatrudnienia).

Pomoc w znalezieniu Pracownika

Każda Absolwentka zakładająca salon, może zwrócić się do nas z prośbą o polecenie Pracownika wśród innych Absolwentek z własnego regionu - kontaktujemy Was wzajemnie.

UŁATWIENIA
ORGANIZACYJNE

Czynne 7 dni w tygodniu

Kursy odbywają się niemal każdego dnia (poza ważnymi świętami), a sekretariat jest czynny w tygodniu.

Zapis przez Internet

Wszystkie formalności związane z zapisem, informacjami o kursie, rezerwacją miejsca, możesz załatwić przez Internet bez wychodzenia z domu.

Zapis przez telefon

Jeżeli jednak wolisz porozmawiać z "żywym" człowiekiem, już teraz podnieś słuchawkę i zadzwoń do nas: +48 12 266-43-81, a z miłą chęcią doradzimy Ci najlepsze dla Ciebie kursy i terminy.

Wpisowe przez Internet

Wpisowe i pozostałe płatności możesz zapłacić przez internet, korzystając z dogodnej formy: bankowości internetowej, Paypal, lub karty kredytowej.

Wpisowe osobiście

Jeżeli wolisz, możesz odwiedzić nas osobiście w Rynku Dębnickim 4, obejrzeć Akademię (jesteśmy pewni że będziesz zachwycona!), wybrać termin i opłacić wpisowe: gotówką lub kartą.

Akceptujemy waluty

Jeżeli chcesz oszczędzić na przewalutowaniach, akceptujemy na miejscu w gotówce: Złote, Euro, Funty, Franki, Dolary, Korony Norwerskie i każdą walutę wymienialną, według bankowego kursu kupna z dnia wpłaty.

Przelew na konto walutowe

Możesz zaoszczędzić na przelewie walutowym, bo posiadamy konta walutowe: Euro, Funty, Dolary (tzw. "Przelew Europejski" - najczęściej w cenie nie przekraczającej 1 Euro).

Akceptujemy karty płatnicze

Na miejscu w ASP dostępny jest terminal kart płatniczych. Brak minimalnej kwoty płatności, brak dodatkowych prowizji za dokonywanie płatności kartą.

Infolinia: +48 12 266-43-81

Jesteśmy dostępni pod telefonem, stąd możesz zawsze zadzwonić i uzyskać rzetelne informacje.

Kliknij-oddzwonimy!

Aby zaoszczędzić Ci kosztów połączeń, możesz kliknąć i wprowadzić swój numer telefonu, a Infolinią przedzwoni do Ciebie na nasz koszt.

Miła obsługa

Bo dla nas to prawdziwe szczęście zajmować się tym, co kochamy!

Wygodny harmonogram

dzięki któremu łatwo zaplanujesz swój pakiet.

Aktualny stan miejsc

Aktualizujemy ilość dostępnych miejsc na stronie.

Terminy z dużym wyprzedzeniem

Staramy się zawsze proponować terminy na pół roku w przód, abyś i Ty mogła z wyprzedzeniem zaplanować sobie pobyt.

Powiadomienie przed kursem

Zadzwonimy z tygodniowym wyprzedzeniem, aby przypomnieć Ci o zbliżającym się kursie, pokierować jak do nas trafić, pomóc z noclegiem (jeśli potrzebujesz) i potwierdzić miejsce.

Powiadomienie o ilości miejsc

Jeżeli miejsca na kursie się kurczą w dramatycznym tempie, a Ty jeszcze nie zarezerowałaś miejsca, zadzwonimy do Ciebie, abyś na bieżąco wiedziała "na czym stoisz".

Powiadomienie o nowych kursach

Jeżeli jesteś zainteresowana innymi kursami, przypomnimy Ci o tym e-mailem, abyś była na bieżąco.

Hot-line

Po godzinach pracy biura, infolinia przekierowywana jest na komórki Pracowników biura. Dziękujemy za korzystanie z tej opcji tylko w ostateczności. :-)

ATRAKCYJNE
PROMOCJE

Dla Absolwentek

Jeżeli już byłaś na jakimś kursie, obowiązują Cię promocje cenowe z dnia Twojego zapisu (gwarantujemy to przez 1 rok), chyba, że aktualne są lepsze niż były wcześniej. Absolwentki i osoby zapisujące się na co najmniej 2 dni szkolenia, mają każdy 1-dniowy warsztat w cenie 50 zł niższej niż osoby pozostałe.

Dla grup

Jeżeli zapisujesz 2 lub więcej osób, możecie liczyć na lepszą cenę.

W pakiecie

Zapisując się na pakiet kursów, uzyskasz lepszą cenę niż przy zapisie pojedynczym.

Promocje comiesięczne

Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie coś ciekawego. Promocje miesięczne obowiązują do ostatniego dnia miesiąca (mogą być przedłużone).

Promocje na zakupy

Każdy zakup kosmetyków premiujemy zniżką do 12% (za każde przekroczone 100 zł lub wielokrotność 100 zł, otrzymujesz lakier do paznokci BelArte o wartości 12 zł gratis).

Bonusy za akcje społecznościowe

Zrobisz coś dla nas? Polecisz nas online, udostępnisz, itp? Nie minie Cię upominek. :-)

Dla wytrwałych

którzy doczytali tą stronę do końca ;-), każdy kto kliknie 2 poniższe przyciski Facebooka: Like i Share, otrzyma w Rynku Dębnickim pilnik do paznokci gratis.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP