Metody dydaktyczne Akademii Sztuki Piękności

... czyli to co sprawia, że nasze Absolwentki osiągają sukcesy

Stosujemy wyłącznie autorskie metody i programy nauczania, niedostępne w żadnej innej placówce. Dzięki nim oraz Twojemu zaangażowaniu, możesz w krótkim czasie opanować wymaganą wiedzę i posiąść znaczne umiejętności praktyczne. Przeważająca część uczestniczek kursów które prowadzi nasza szkoła kosmetyczna, zdobywa pracę zgodną z profilem nauczania i wzbogaca swoje życie o nowe zainteresowania i pasje.

Kurs okiem Uczestniczki

Szkoleniowy Gabinet Kosmetyczny w Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP: kilkuosobowa grupa, a do jej dyspozycji wybitna indywidualnośc, profesjonalnie i przystępnie przekazująca Uczestniczkom swoją wiedzę i bogate doświadczenie. Miła, niepowtarzalna atmosfera, a do tego doskonały, bezpośredni kontakt z Instruktorką.

Znakomita większość czasu zajęć to ćwiczenia praktyczne, które objęte są w ASP priorytetem. Teoria
w formie gotowych autorskich skryptów ASP. W przerwie - kawa, herbata, krótka chwila relaksu przy kojącej muzyce. Między kolejnymi spotkaniami - prace i ćwiczenia które wykonujesz samodzielnie, by jeszcze lepiej dopracować swoje umiejętności.

Każda Absolwentka miło wspomina nasze kursy i widzi, jak wiele dzięki nim zyskała - to dla nas najwyższe wyróżnienie. Dlatego możemy postawić Cię przed faktem:

Możesz się uczyć w ASP®, albo drożej i w gorszych warunkach!

Door Selection

Warto abyć przeczytała coś innego, niz na typowych stronach internetowych szkół kosmetycznych. Nie każdy może się u nas uczyć, bo pragniemy aby Absolwentka osiągała Sukces. Jeżeli nie traktujesz swojej przyszłości poważnie, zachęcamy Cię do wybrania innego kursu. W ASP oferujemy profesjonalizm i liczymy na jego właściwe przyjęcie. Nie chcemy, aby wśród Absolwentek znalazły się osoby o niskiej kulturze osobistej, leniwe, czy z roszczeniowym stosunkiem do życia i ludzi. Takie osoby bez względu na wysoki standard kursu, i tak nie poradzą sobie w zawodzie Kosmetyczki, Stylistki Paznokci, Wizażystki, stąd szkoda, aby niepotrzebnie tracić czas na kurs.

Wiemy, że Twój Sukces w sporej mierze zależy od harmonii w grupie, dlatego jeżeli którakolwiek
z Uczestniczek zakłóca tok zajęć, dziękujemy jej za przybycie. Sukces czterech osób jest dla nas ważniejszy niż ukończenie kursu przez pięć. W naszym doświadczeniu, fantastycznie sprawdzają się grupy mieszane (osoby w różnym wieku, różnych zawodów), stąd nie "szufladkujemy" Kandydatek, przydzielając do określonych grup.

W trakcie każdych zajęć obowiązują określone zasady (zapoznajemy się z nimi w trakcie pierwszego "kwadransu" wprowadzającego). Palimy tylko w miejscach, które są do tego wyznaczone, aby nie przeszkadzać osobom niepalącym. W trakcie zajęć nie korzystamy z telefonów komórkowych (pozostawiamy tryb cichy lub wibrację, a dzwonimy w przerwach), ani nie prowadzimy akwizycji. Przestrzegamy zasad BHP i dbamy o sprzęt Akademii (każda osoba ma do dyspozycji bardzo drogie urządzenia, które ktoś przecież musiał kupić).

Mamy świadomość współkreowania Twojego Sukcesu, a to oznacza odpowiedzialność.