JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Edyta Al-Jiudi.
  20 Sierpień
  1

  Kurs bardzo intensywny, możliwość zapoznania i nauczenia się podstaw wstępu do kosmetyki. Serdeczne podziękowania dla P. Instruktor. Moje uznanie dla Pani K. Łenczyńskiej, skarbnicy wiedzy kosmetycznej.

 • Aneta Gajda
  18 Wrzesień
  2

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, przeprowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca w grupie. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc przy wyborze sprzętu, kosmetyków, jak również w sprawach prawnych. Kurs skończyłam z pozytywnym nastawieniem i bez żadnych obaw.

 • Joanna Maciejowska-Januszewska
  29 Styczeń
  3

  Kurs przeprowadzony w sposób bardzo profesjonalny, możliwość uzyskania unikatowej wiedzy. Niezwykła atmosfera w czasie trwania kursu. Pani Krystyna jest wyjątkową osobą starającą się przelać swoim kursantkom o wiele więcej niż techniki stosowane w gabinetach kosmetycznych. Niezwykły kurs, niezwykła wiedza prowadzącej, niezwykła atmosfera! Po kursie będę miała problemy z zatrudnieniem osoby, która nie przeszła kursu u p. Krystyny i zgłębiła Jej tajników wiedzy!

 • Izabela Jankowiak
  29 Styczeń
  4

  Dla mnie był to kurs uczący kreatywnego podejścia do kosmetyki, samodzielnego myślenia, indywidualnego traktowania pacjenta. Nieszablonowo prowadzony, uczący przez praktykę. Inspiruje do działania, do ciągłego rozwoju. Pani Krystyna potrafi rozbudzić w człowieku zainteresowanie, “rozkochać” w kosmetyce.

 • Małgorzata Grażyna Buczkowska-Szała
  29 Styczeń
  5

  Otrzymałam bardzo konkretną, rzetelną i praktyczną wiedzę na temat kosmetyki praktycznej. Kurs wzbogacony był także w elementy wielu ciekawostek z dziedziny kosmetyków i preparatów naturalnych. Podczas kursu prowadziłyśmy wiele zajęć praktycznych, co na pewno bardzo ułatwi nam wdrożenie w nowy zawód. Pani Krystyna jest bardzo dobrym nauczycielem, który w ciekawy sposób potrafi przekazać wiedzę i zainteresować słuchaczy każdym tematem.

 • Magdalena Pałka
  29 Styczeń
  6

  Kurs super,super, super pod każdym względem. Pani Krystyna wkłada wiele serca w to co robi. Bardzo ciekawa osobowość. Polecam wszystkim.

 • Anna Maria Juszczęć
  29 Styczeń
  7

  Kompetentny, szybki, profesjonalny, edukujący. Wykładowca: profesjonalnym serdeczny, dyspozycyjny. Polecam!

 • Lena Kędzierska
  29 Styczeń
  8

  Moim zdaniem kurs przygotował mnie do zawodu kosmetyczki. Pomógł mi również zrozumieć wiele rzeczy o życiu jak również uspokoił mnie. Nie nauczył mnie tylko robienia różnych zabiegów ale i wrażliwości i delikatności wobec innych ludzi. Nie wiem czy to możliwe abym zmieniła się w dwa miesiące dzięki kosmetyce, myślę że dzięki ludziom których tu spotkałam. Chcę się dalej rozwijać poza tym że uczyć kosmetyki, uczyć się życia!

 • Jolanta Katarzyna Kasia
  29 Styczeń
  9

  Kurs przebiegał bardzo dobrze, otrzymałam to czego oczekiwałam. Wiedzę, praktykę i wspaniałą atmosferę! W ciągu tych tygodni zebrałam wiele drogocennych informacji i wiedzy. Każdemu szczerze polecam.

 • Jolanta Faber-Benbenek
  02 Kwiecień
  10

  Niezwykła osobowość prowadzącej kurs, miła atmosfera, profesjonalizm.

 • Dominika Holiat
  02 Kwiecień
  11

  Kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie. W czasie tym całość programu została zrealizowana a zagadnienia zostały wyczerpująco omówione. Bardzo miła atmosfera stworzona przez wyjątkową osobę p.Krystynę Łenczyńską

 • Daria Beata Tomiczek
  02 Kwiecień
  12

  Kurs bardzo profesjonalny, atmosfera bardzo miła.

 • Renata Frontczak
  02 Kwiecień
  13

  Kurs prowadzony profesjonalnie. Wiedza i tajniki kosmetyki przekazywane przez P.Krystynę bardzo szczegółowo i wyczerpująco.

 • Beata Szyłak
  02 Kwiecień
  14

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Zakres materiału podany w umowie został zrealizowany. Osoba prowadząca w sposób przystępny przekazała wiedzę.

 • Anna Kolano
  02 Kwiecień
  15

  Kurs dla mnie był bardzo satysfakcjonujący. Pani Krystyna jest dla mnie osobą o wielkim sercu, zawód który wykonuje robi to z wielkim oddaniem cenię ją za to i bardzo dziękuję za przekazanie wiedzy.

 • Anna Katarzyna Barć
  02 Kwiecień
  16

  Wspaniały kurs, prowadzony przez wspaniałą osobę. Czas szkolenia był jedną z najwspanialszych rzeczy, które przeżyłam. Bardzo dziękuje.

 • Dominika Kędra-Hydzik
  25 Czerwiec
  17

  Kurs zawiera bardzo obszerny program dotyczący kosmetyki praktycznej. Można dowiedzieć się mnóstwo ciekawych rzeczy, a zarazem nauczyć sie wykorzystywania tego w przyszłości.

 • Marta Garles
  25 Czerwiec
  18

  Kurs wyróżnia się wysokim profesjonalizmem prowadzących. Jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana po kursie kosmetycznym. Uważam, że nabyłam ogromną i cenną wiedzę, którą mam zamiar wykorzystać w przyszłości.

 • Mariola Lewandowska
  25 Czerwiec
  19

  Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w tym kursie. Materiał dobrze przygotowany. Polecam tę szkołę każdemu kto jest zainteresowany kosmetyką.

 • Katarzyna Edyta Molenda
  25 Czerwiec
  20

  Jestem bardzo zadowolona z kursu oraz Pani która wykładała. Kurs nauczył mnie bardzo dużo jak pielęgnować rodzaje cery.

 • Giuszy Inglese
  25 Czerwiec
  21

  Kurs na bardzo wysokim poziomie. Prowadzony w miłej atmosferze. Nauczyciele przykładali dużą uwagę na naszą pracę.

 • Anna Maria Ruman
  25 Czerwiec
  22

  Na początku kursu niewiele umiałam, natomiast po włożeniu wysiłku sądzę, że mam podstawowe przygotowanie do zawodu. Jestem bardzo zadowolona! Dziękuje!

 • Dorota Elżbieta Magryś
  25 Czerwiec
  23

  Jestem zadowolona z kursu spełnił moje oczekiwania oraz bardzo mnie wzbogacił nie tylko o umiejętności tu nabyte ale również duchowo.

 • Agnieszka Ziemczonek
  05 Lipiec
  24

  Bardzo dobre przygotowanie praktyczne poparte świetną teorią. Wykładowcy cierpliwi i nastawieni na kursantkę. Po kursie stoisz przed klientką i umiesz malować oraz wykonywać zabieg. Polecam i na pewno tu wrócę.

 • Magdalena Dostatnia
  05 Lipiec
  25

  Dziękuje za wspaniale prowadzony kurs, który dał mi nowy zawód do ręki. Zawód ciekawy sprawiający dużo satysfakcji w uczeniu się go. Dziękuje bardzo miłemu personelowi uczącemu za wspaniałą atmosferę i bardzo interesujące prowadzenie zajęć. Z wyrazami szacunku.

 • Anna Sitek
  05 Lipiec
  26

  Jestem bardzo zadowolona z odbytego przeze mnie kursu: miła atmosfera, wspaniała kadra nauczająca, pełny profesjonalizm. Serdeczne podziękowania!

 • Beata Synowiec
  05 Lipiec
  27

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, nauczyłam się pięknej sztuki, poznałam wspaniałych ludzi i poszerzyłam horyzonty. Kurs ten dał mi podstawę do myślenia o przyszłości w zupełnie innym wymiarze niż wcześniej. Myślę że będzie to podstawą do głębokiego poszerzania wiedzy na temat sztuki kosmetycznej.

 • Dorota Habryn
  05 Lipiec
  28

  Kurs wniósł w moje życie wiele walorów estetycznych ale i duchowych potrzebnych w wykonywaniu zawodu kosmetyczki. Zostałam otoczona miłą i fachową opieką co wpłynęło na moje szkolenie.

 • Małgorzata Wróbel
  18 Wrzesień
  29

  Kurs przeprowadzony zgodnie z programem i warunkami kursu, szeroka gama zajęć praktycznych. Zajęcia prowadzone w bardzo dobrych warunkach gabinetowych i w miłej atmosferze. Kurs bardzo profesjonalny i rzeczowy.

 • Aneta Maria Polewczak
  18 Wrzesień
  30

  Kurs przeprowadzony był w sposób bardzo profesjonalny i rzeczowy. Program został omówiony szczegółowo i obejmował szeroką gamę zajęć praktycznych. Zajęcia prowadzone były w małej grupie, co pozwoliło na znakomity kontakt z wykładowcą, a atmosfera jaką Pani Krystyna potrafi stworzyć jest po prostu niepowtarzalna. Najważniejsze dla mnie jednak były bardzo cenne wskazówki Pani Krystyny. Ćwiczenia pozwoliły poznać nam gamę gotowych produktów różnych firm oraz obejmowały szeroki zakres ziołolecznictwa i kosmetyki naturalnej. Dziękuje bardzo.

 • Agnieszka Sylwia Jarosz
  18 Wrzesień
  31

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca grupowa. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc w wyborze zakupu sprzętu i kosmetyków. Pomoc w sprawach pracowych i wszelka otwartość na rozwikłanie problemów.

 • Zofia Magdalena Hejzner
  18 Wrzesień
  32

  Wiedza przekazywana w profesjonalny i jednocześnie bardzo przystępny sposób. Umiejętności dydaktyczne oraz otwartość w kontaktach oraz duża życzliwość to cechy charakteryzujące dla odbytego kursu kosmetycznego, obejmującego szeroki zakres wiedzy kosmetycznej.

 • Katarzyna Stankiewicz
  18 Wrzesień
  33

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, przeprowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca w grupie. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc przy wyborze sprzętu, kosmetyków, jak również w sprawach prawnych. Kurs skończyłam z pozytywnym nastawieniem i bez żadnych obaw.

 • Aleksandra Michalina Nogowska
  18 Wrzesień
  34

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca grupowa. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc w wyborze zakupu sprzętu i kosmetyków. Pomoc w sprawach pracowych i wszelka otwartość na rozwikłanie problemów.

 • Mila Korobko
  18 Wrzesień
  35

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca grupowa. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc w wyborze zakupu sprzętu i kosmetyków.

 • Patrycja Różycka
  20 Sierpień
  36

  Kurs Kosmetyki Praktycznej na wysokim poziomie, kadra prowadząca chętnie i z pasją przekazywała nam tajniki kosmetyki. Uważam, że ten kurs jest możliwością zdobycia zawodu. Polecam wszystkim.

 • Joanna Kruczek.
  20 Sierpień
  37

  Kurs prowadzony profesjonalnie, sprawnie i w serdecznej atmosferze. Pani Instruktor, która prowadzi zabiegi to osoba ciepła i komunikatywna-zawsze chętnie udziela porad. Pani Krystyna Łenczyńska otwartością, szczerością i zamiłowaniem zawodu zaraziła mnie kosmetyką. Jestem bardzo zadowolona z kursu, który był moim kolejnym w tej szkole.

 • Katarzyna Wannemuller.
  20 Sierpień
  38

  Dziękuje, zawspaniałą atmosferę i ogromną wiedzę jaką nam pani pokazała. Mam nadzieję, że będziemy miały okazje się spotkać.

 • Monika Skalny.
  20 Sierpień
  39

  Wspaniale spędzony czas, profesjonalny, unikatowa atmosfera, bardzo miła prowadząca zajęcia praktyczne- Pani Instruktor, a przede wszystkim unikatowy urok, osobowość, wspaniały nauczyciel, którego kosmetyka to niewyczerpana, nieustająca pasja- Pani Krystyna Łenczyńska. Bardzo dziękuję.

 • Katarzyna Wandziura.
  20 Sierpień
  40

  Jestem bardzo zadowolona z kursu Kosmetyki Praktycznej. Zdobyłam tutaj dużą wiedzę w bardzo krótkim czasie. Pani Krystyna i Pani Instruktor są wspaniałymi i bardzo doświadczonymi kosmetyczkami. W bardzo przyjazny sposób potrafią przekazać swoją ogromną wiedzę. Bardzo dziękuję za trud włożony w moją edukację. Wszystkim kochającym kosmetykę polecam kurs w Akademii Sztuki Piękności.

 • Grażyna Chudzik.
  20 Sierpień
  41

  Kurs spełnił moje oczekiwania. Prowadzony jest profesjonalny sposób w przyjaznej atmosferze.

 • Aleksandra Borowska.
  20 Sierpień
  42

  Kurs bardzo ciekawy i usystematyzowany. Bardzo dobrze zorganizowany pod względem praktycznym i przygotowujący w praktyczny sposób. Dający miejsce na niekonwencjonalności. Zapewniający szkolenie w indywidualnym podejściu do kosmetyki i klienta.

 • Barbara Adamczak
  28 Październik
  43

  Kurs kosmetyczny w ASP jest bardzo dobrze zorganizowanym i profesjonalnie przeprowadzonym kursem. Panuje na nim przyjazna atmosfera sprzyjająca lepszemu poznawaniu zagadnień. Duża ilość godzin praktycznych tylko lepiej wprowadza do zawodu i daje poczucie pewności oraz sprzyja lepszemu opanowaniu teorii.

 • Aleksandra Jeleń.
  28 Październik
  44

  Kurs Kosmetyka Praktyczna w ASP, jest prowadzony w bardzo miłej atmosferze, na wysokim poziomie wiedzy kosmetycznej. Jest przekazywana wiedza w formie teoretycznej jak również w formie praktycznej. Kurs ten daje kwalifikacje do otwarcia własnego gabinetu lub pracy w gabinecie kosmetycznym u kogoś. Jestem bardzo zadowolona.

 • Elżbieta Brzozowska.
  17 Styczeń
  45

  Kurs zakończyłam zgodnie z programem. Prowadzony w przemiłej atmosferze, profesjonalnie. Cały materiał i cała wiedza przekazywana dogłębnie. Jestem zadowolona z otrzymanych kwalifikacji.

 • Monika Odroniec.
  17 Styczeń
  46

  Program zrealizowany jest najbardziej poprawnie. Bardzo przydatne i praktyczne. To co potzrebne aby rozpocząć pracę w zawodzie kosmetyczki.

 • Marzena Gołaszewska.
  17 Styczeń
  47

  Bardzo wysoki poziom i staranna organizacja. Wysoka kultura organizacyjna. Dostępność informacji, wzorowy kurs przeproadzania praktyk. Wykształcony instruktor. Odpowiednia forma przeprowadzania szkolenia i przekazywania wiedzy. Wspaniała Dyrekcja. Dbałośc o klienta. Serdecznie polecam.

 • Barbara Zażembłowska
  4 Marzec
  48

  Szkolenie bardzo profesjonalne, miła atmosfera, program kursu został w peni przedstawiony. Jestem bardzo zadowolona z przedstawionych nam zagadnień. Dziękuję.

 • Agnieszka Klima
  4 Marzec
  49

  Dziękuję. Bardzo dużo się nauczyłam. Szkolenie bardzo dobre i profesjonalne. Program został w pełni zrealizowany.

 • Lucyna Piekarz
  4 Marzec
  50

  Jestem bardzo zadowolona. Pani instruktor jest konkretna, trzyma wszystko silną ręką, nie pobłaża, to jest właśnie to. Cieszę się, że tu trafiłam.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP