JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Jolanta Bieniek
  4 Marzec
  51

  Jestem bardzo zadowolona, kurs spełnił moje oczekiwania. Uważam, że jestem dobrze przygotowana do wykonywania zawodu kosmetyczki.

 • Elżbieta Czapka
  4 Marzec
  52

  Bardzo wysoki poziom merytoryczny, ciekawy, stojący na świetnym poziomie sposób przekazywania wiedzy przez panią instruktor.

 • Maja Wieczorek
  4 Marzec
  53

  Jestem bardzo zadowolona, zASPokoił wszystkie moje oczekiwania, wszystkie informacje na stronach internetowych są wiarygodne!

 • Anna Gwiżdż
  4 Marzec
  54

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Spełnił moje oczekiwania. Serdecznie dziękuję.

 • Grażyna Siedlecka.
  20 Maj
  55

  Kurs jest bardzo intensywny, ale ogrom przekazanej wiedzy-niesamowity. Prowadzony bardzo ciekawie, przy minimum zaangażowaniu można się wiele nauczyć. Instruktor, Pani Instruktor, prowadząca zajęcia, w sposób bardzo przystępny i profesjonalny przekazała swoją wiedzę. Gabinety są wyposażone profesjonalnie. Atmosfera - super. Zadziwiające jest indywidualne podejście do każdej z Kursantek. Kurs godny polecenia.

 • Barbara Kabała.
  20 Maj
  56

  Kurs został przeprowadzony w miłej i ciepłej atmosferze. Zajęcia zostały prowadzone przez bardzo kompetentnych wykładowców. Dziękuję za przekazanie mi wiedzy i umiejętności kosmetycznych.

 • Żaneta Spyra.
  20 Maj
  57

  Bardzo dziękuję za wiedzę przekazaną mi na kursie, szkoła o bardzo wysokim poziomie. Szczególnie chciałam podziękować Pani Instruktor za bardzo dobry przekaz wiedzy teoretycznej i praktycznej. Cieszę się, że wybrałam właśnie szkołę mając do wyboru wiele innych. Dziękuję Pani Krystynie Łenczyńskiej i Panu Łenczyńskiemu za zawsze miłą atmosferę. Dziękuję Bardzo.

 • Marzena Sommer.
  20 Maj
  58

  Ogromnie przyjemnie i miło będę wspominała okres kursu kosmetycznego. Serdeczne podziękowania i ukłony dla niezmiernie sympatycznej instruktorki Pani Instruktor Rapickiej-Kowakewskiej - za pokazanie świata kosmetyki profesjonalnej. Podziękowania również dla Pani Krystyny Łenczyńskiej za serdeczność i przyjazną atmosferę. Z wyrazami szacunku.

 • Alicja Rakowska.
  20 Maj
  59

  Kurs jak najbardziej godny polecenia. Wspaniała pani prowadząca Pani Instruktor -Kowalewska. Pani Instruktor z wielkim sercem i oddaniem prowadziła grupę, za co bardzo dziękuję. Również Pani Krystyna Łenczyńska była nam podporą i w każdej chwili pomocna w związku z jakimkolwiek niejasnościami związanymi z nauką i wiedzą o kosmetyce, za co również duże dziękuję!

 • Bogumiła Galowy.
  20 Maj
  60

  K urs spełnił moje oczekiwania. Jako osoba związana z kosmetyką wyniosłam dla siebie bardzo dużo. Opiekun grupy, Pani -Kowalewska, z zapałem i oddaniem przekazywała nam wiedzę, która była dla mnie w tej dziedzinie wielkim doświadczeniem:

 • Agnieszka Zioła.
  20 Maj
  61

  Bardzo serdeczna atmosfera mnie urzekła, aż szkoda się było rozstać. Pani Instruktor z sercem przekazywała potrzebną wiedzę i przeprowadziła przez te dwa miesiące pod swoimi skrzydłami, służyła swoimi radami i podzieliła się swoimi doświadczeniami.

 • Barbara Gawin.
  15 Lipiec
  62

  W ciągu uczestniczenia nauczono mnie wiedzy, których nie nauczono mnie w szkole kosmetycznej 1-go roku. Wykłady Pani Instruktor były bardzo oszerne i ciekawe. Praktyka była również wyczerpująca, co utwierdziło mnie w przekonaniu, iż mogę podjąć pracę kosmetyczki. Ciekawostki, których udzielono podczas wykładów Pani Instruktor na pewno nie byłabym w stanie przeczytać w jakielkolwiek książce. Sumując, bardzo się cieszę, że tutaj byłam.

 • Justyna Janko.
  15 Lipiec
  63

  Przede wszystkim chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Instruktor za cierpliwość i wyrozumiałość oraz wysiłek włożony w prowadzenie zajęć. Kurs przeprowadzony profesjonalnie w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tutaj do Akademii Sztuki Piękności Pani Krystyny Łenczyńskiej. Jeszcze raz-Dziękuję.

 • Beata Adamczyk.
  15 Lipiec
  64

  Ciało pedagogiczne znakomite, wszystko przebiegało prawidłowo, dużo zostało nam przekazane w dostępny sposób. Dziękuję.

 • Katarzyna Osuch.
  15 Lipiec
  65

  Fantastyczny kurs! Ciekawy, intensywny, interesujący. Prowadząca Pani Instruktor - niesamowita osoba! Ciepła, wyrozumiała i bardzo profesjonalna. Moje ciało i skóra jeszcze nigdy nie były tak dopieszczone jak podczas kursu. Profesjonalny ośrodek, profesjonalnie wyposażone gabinety. Szefostwo wspaniałe! Polecam wszystkim.

 • Lidia Barbara Kaizer.
  15 Lipiec
  66

  Według mnie kurs był przeprowadzony bardzo profesjonalnie.

 • Mariola Dyląg.
  15 Lipiec
  67

  Kurs przebiegł prawidłowo. Miła i doświadczona, fachowa ręka wykładowcy oraz Pani Krystyny Łenczyńskiej, która dała nam wiele cennych rad oraz pouczeń, które przydadzą się na zawsze. Nauczyłam się bardzo dużo i wyniosłam cenny bagaż wiedzy. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa z ukończenia kolejnego kursu, który w szkole ASP ukończyłam.

 • Ewa Wójcik.
  15 Lipiec
  68

  Kurs merytorycznie i praktycznie przygotowujący do zawodu kosmetyczki. Dostarcza podstawowe wiadomości i umiejętności rozszerzone o problematykę medyczną. Rozszerzony o zabiegi trendowe:ultrad¼więki (kawitacja).

 • Katarzyna Swat.
  15 Lipiec
  69

  Kurs bardzo interesujący, fachowo prowadzone zajęcia. Pani Instruktor, która wykładała zajęcia teoretyczne oraz przeprowadzała pokazy zabiegów wykazała się ogromną znajomością zawodu Kosmetyczki. Przebieg zajęć upływał w miłej, sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam i uważam, że warto było poświęcić czas na ukończenie kursów w szkole Pani Krystyny Łenczyńskiej.

 • Katarzyna Koza.
  15 Sierpień
  70

  Bardzo miła, kompetentna oraz przesympatyczna opieka Wykładowcy. Niesamowita atmosfera w przebiegu całego kursu.

 • Izabela Gil.
  15 Sierpień
  71

  Bardzo sympatyczne miejsce. Wspaniała i miła Pani Prowadząca. Przystępny sposób przekazywania informacji. Duży nacisk na zajęcia praktyczne, wręcz przede wszystkim. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Indywidualne podejście do każdej Kursantki. Polecam wszystkim zdecydowanie.

 • Justyna Węcław.
  15 Sierpień
  72

  Mogłam zdobyć bardzo duże przygotowanie praktycznie dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Krystyny Łenczyńskiej oraz Pani Instruktor Rapickiej-Kowalewskiej. Po w/w kursie mam większą pewność siebie oraz wiedzę na jeszcze wyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w kursie Kosmetyki Praktycznej, ponieważ miła atmosfera podczas zajęć oraz przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliły mi pewniej się poczuć w zawodzie kosmetologa.

 • Katarzyna Bojke.
  15 Sierpień
  73

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze przez Panią Instruktor Rapicką-Kowalewską. Jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą i pogodną. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić właśnie do tak wspaniałej szkoły.

 • Marta Kisiel
  15 Sierpień
  74

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie przez Panią Instruktor Rapicką-Kowalewską. Jest osobą bardzo profesjonalnie podchodzącą do nauczania. Swoją wiedzę przekazuje w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Konsekwentnie egzekwuje zdobytą wiedzę od kursantek. A mnie jako uczennicę pozytywnie motywowała do pracy. Jako osoba jest bardzo ciepła, życzliwa i wesoła. Życzę by taką pozostała.

 • Barbara Rzepa
  16 Listopad
  75

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, miła tmosfera, indywidualne podejście do każdej z kursantek, dobre przygotowanie do wykonywania zawodu kosmetyczki, praca na dobrych, profesjonalnych produktach używanych w salonach kosmetycznych, dużo zajęć PRAKTYCZNYCH, co daje większsą wprawę i precyzję w wykonywaniu zabiegów."

 • Marta Warzyńska
  16 Listopad
  76

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie z punktu widzenia kursanta starając się bardzo dowartościować kursantów, w przyjaznej atmosferze, tematycznie na wy6sokim poziomie, pratyczne zabiegi wykonywane rzetelnie.

 • Sylwia Sękowska
  16 Listopad
  77

  Bardzo dobre prowadzenie, miła armosfera, dużo wiedzy przede wszystkim PRAKTYCZNEJ. Jestem bardzo zadowolona.

 • Renata Dudek
  16 Listopad
  78

  Ciepła, przyjazna atmosfera, duże podziękowanie i wyrazy szacunku dla Pani Instruktor. Wzakresie kosmetyki praktycznej być może, jak dla mnie większa ilość godzin (1,2 dni więcej - w zakresie prądów, kawitacji, elektrolecznictwa), byłaby wskazana. Podziękowania dla P. Krystyny i Instruktor - za docenienie nas i wiarę w nas!

 • Alicja Madej
  16 Listopad
  79

  Kurs nauczył mnie bardzo dużo. Miła atmosfera, wspaniała Kadra.

 • Agnieszka Puzik
  04 Listopad
  80

  Kurs został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, profesjonalnie i z bardzo indywidualnym podejściem do każdej z kursantek. Zarówno koleżanki (kursantki), Panią Instruktor, jak również Dyrekcję będę długo bardzo mile wspominać.

 • Izabela Kiełbasa
  04 Listopad
  81

  Pani Instruktor - jest osobą z powołania, swoją osobą dawała nam przykłąd do naśladowania (wysoka kultura osobista). Swoją fachowość potrafiła przekazać nam w bardzo prosty, przejrzysty sposób. Z poważaniem i wielkim uznanie.

 • Agata Charchowska
  04 Listopad
  82

  Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Pani Instruktor szczegółowo odpowiadała nam na każde nasze pytania, służyła radą i pomocą. Poz\kazała nam jak dozować preparaty i materiały. Ponadto dzieliła się z nami swoimi wieloletnimi doświadczeniami.

 • Jolanta Gałecka
  04 Listopad
  83

  Kurs bardzo ciekawie prowadzony, zachęcający do zdobywania dalszych wiadomości z zakresu kosmetyki. Część praktyczna pozwoliła na zdobycie doświadczenia w pracy w gabinecie kosmetycznym.

 • Agnieszka Czarnecka
  04 Listopad
  84

  Pani Instruktor bardzo miła i ciepła osoba, zawsze służyła radą. Uważam, że wyniosłam z kursu bardzo dużo wiedzy i doświadczenia. Dzięuję.

 • Jolanta Korczyńska
  04 Listopad
  85

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, indywidualne podejście do osób uczestniczących na kursie. Miła atmosfera sprawia, że przyswajana widza była z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Kurs godny polecenia wszystkim.

 • Sabina Gałek
  04 Listopad
  86

  Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna kdara nauczycielska.

 • Oksana Rud
  04 Listopad
  87

  Miła przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście.

 • Beata Wesołek
  06 Styczeń
  88

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wniósł on w moje życie bardzo wiele dobrego. Część teoretyczna była prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Wiedza Pani Instruktor jest ogromna i potrafi ją w doskonały sposób przekazać. Część praktyczna to praca na dobrej jakości kosmetykach.

 • Anna Żurek
  06 Styczeń
  89

  Kurs dobrze zorganizowany, jest dużo zajęć praktycznych, dobrze wytłumaczonych, Pani prowadząca zawsze służyła pomocą, miła atmosfera. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • Joanny Zydroń-Gruca
  06 Styczeń
  90

  Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie, bardzo dużo praktycznych zajęć, co bardzo dobrze wpływa na pó¼niejsze przygotowanie do zawodu. Cały kurs na bardzo wysokim poziomie.

 • Renata Oleksyk
  06 Styczeń
  91

  Kurs bardzo mi sie podobał, było bardzo dużo zajęć praktycznych z naświetlaniem problemu. Pani Instruktor bardzo miła i kompetentna, służąca zawsze pomocą i wsparciem. Bardzo miła atmosfera.

 • Mariola Sater
  06 Styczeń
  92

  Kurs spełnił moje oczekiwania, nauczyłam się na jego podstawie wiele, wiele rzeczy umiem. Dlatego kurs oceniam bardzo pozytywnie, gdyż na jego podstawie moge podjąć pracę.

 • Ewa Niepołomska
  06 Styczeń
  93

  Kurs przeprowadzają doświadczone osoby. Jest miła atmosfera, pracuje się na dobrych sprzętach oraz kosmetykach. Dzięki temu kursowi nauczyłam się dużo, nabrałam dużego doświadczenia.

 • Anna Krauze
  09 Marzec
  94

  Kurs bardzo dobrze przygotowujący do zawodu kosmetyczki; bardzo szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenia przebiegały w miłej atmosferze, ogromne zaangażowanie prowadzącej Pani Instruktor i oczywiście Pani Krystyny. Jestem szczęsliwa, że mogłam uczestniczyć i brać udział w zajęciach za co gorąco dziękuję!!!

 • Natalia Brzozowska
  09 Marzec
  95

  Uważam, że kurs został pzreprowadzony bardzo starannie. Był bardzo interesujący. Pani Instruktor rzetelnie wykonywała powierzone jej obowiązki; podchodziła indywidualnie do każdej z nas i każdego zabiegu. Jestem więc bardzi wdzięczna za sposób przekazanej wiedzy teoretycznej, ale najbardziej praktycznej. Poruszone bardzo duzo zagadnień, zajęcia intensywne.

 • Wioletta Nowak
  09 Marzec
  96

  Kurs został przeprowadzony zgodnie z harmonogramem. Dziękuję za cierpliwość Pani Instruktor i Pani Krystynie. Za przekazaną wiedzę.

 • Maria Nowak
  09 Marzec
  97

  Dziękuje bardzo Pani Krystynie Łenczyńskiej oraz Pani Instruktor za wspaniałą współpracę w nauce teoretycznej i praktycznej kosmetyki stosowanej.

 • Aneta Brożyna
  09 Marzec
  98

  Składam serdeczne podziękowania za przygotowanie mnie do pracy kosmetyczki. Dziękuję za opiekę Pani Jioli. Za opiekę nad nasza pracą.

 • Małgorzata Kotwica
  09 Marzec
  99

  Kurs przebiegał w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Została przekazana nam bardzo wysokim poziomie wiedza praktyczna z dziedziny kosmetyki praktycznej. Podziękowania ogromne dla Pani Jolo za cierpliwość, wyrozumiałośc oraz ciepło nam okazane, cenne wskazówki zawodowe.

 • Aneta Zięba
  09 Marzec
  100

  Miła serdeczna kadra pedagogiczna. Serdeczne podziękowania dla Pani Krystyny Łenczyńskiej za profesjonalne doradztwo w pielęgnacji skóry.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP