JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Anna Kozik.
  29 Listopad
  651

  Kurs przeprowadzony był bardzo profesjonalnie. Dużym plusem była praktyczna nauka, której poświęciliśmy większość czasu. Miła atmosfera i bardzo dobra osoba szkoląca kursantów, Pani Asia. Dobra lokalizacja szkoły.

 • Marta Weigel-Milleret.
  29 Listopad
  652

  Rzetelnie przekazana wiedza teoretyczna. Bardzi miła i sympatyczna atmosfera. Duża ilość godzin praktycznych. Podejście indywidualne do każdej Kursantki. Serdeczne podziękowania za wspaniałe 4 dni. Dzięki Instruktorce, Pani Instruktor wiele sie nauczyłam. Na zajęciach panuje miła atmosfera. W każdej chwili mozna liuczyć na pomoc i wskazówki od Pani Instruktorki. Podziękowania dla Pani Asi.:)

 • Dorota Bębenek.
  29 Listopad
  653

  Sympatyczna Pani Asia zna się na wszystkim, nauczyła nas duzo ciekawych wzorów, poprostu profesjonalistka. Pani Krystyna bardzo miła, fachowym okiem oceniła nasze prace a przy tym opwiadała niektóre tajniki swojej pracy. Salonik świetnie wyposażony. Kurs o.k.

 • Anna Regieli.
  29 Listopad
  654

  Kurs na wysokim poziomie. Bardzo przyjemna atmosfera. Pani Instruktor objaśniła wszystko bardzo dokładnie i sumiennie. Przekazała nam ważne rzeczy w zakresie teorii i praktyki. Jestem zadowolona z kiursu.

 • Patrycja Antczak.
  29 Listopad
  655

  Moim zdaniem kurs został przeprowadzony na wysokim poziomie. Pani Asia bardzo dobrze wyłożyła nam teorie oraz pokazała wszystko w praktyce. Zawsze służyła nam pomocą. Zdobyłam na kursie duże umiejętności, duzo wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z kursu i napewno będę go polecać innym osobom. Akademia jest profesjonalną szkołą i posiada miłą kadrę.

 • 656

  Kurs obejmuje szeroki zakres materiału, tematy i zajęcia przeprowadzone przejrzyście i czytelnie dla uczestników. Wspaniałe przygoptowanie do zawodu. Dziękuję.

 • Kinga Bergmann.
  29 Listopad
  657

  W kursie szczególnąuwagę i moje zainteresowanie wzbudziła stylziacja paznokci, fachowo przy tym, w bardzo miły sp[osób przekazana przez Panią Instruktorę.

 • Agnieszka Po¼niak.
  06 Grudzień
  658

  Kurs przeprowadzony rzetelnie, Pani Instruktorka okazała się bardzo uprzekmą, służącą radą i pomocą. Kurs ten to wiedza teoretyczna i świetna praktyka. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym kursie. Będę go polecać innym osobom.

 • Ewa Rataj.
  06 Grudzień
  659

  Zajęcia prowadzone w atmosferze sympatycznej. Fachowe wskazówki ułatwiają wykonanie zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Polecam, nawet dla osób, które nigdy nie wykonywały tego typu zajęć.

 • Agnieszka Adamik.
  06 Grudzień
  660

  Według mnie kurs był bardzo ciekawy, jestem bardzo zadowolona, ponieważ nauczyłam się dużo nowych technik dbania o dłonie. Dobre przygotowanie do samodzielnego wykonywania usług i przede wszystkim bardzo miła atmosfera.

 • Aneta Słowakiewicz.
  06 Grudzień
  661

  Jestem bardzo zadowolona ponieważ zajęcia były prowadzone jasno i zrozumiale, ale wymagająco i to najbardziej doceniam, bo mogłam się dużo dowiedzieć i zrozumieć całkowicie na temat pielęgnacji dłoni i paznokci. Atmosfera jest bardzo przyjazna.

 • Hanna Zakrzewska.
  06 Grudzień
  662

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć o tematyce manicure i stylizacji paznokci. Dobre przygotowanie do samodzielnego wykonania usług. Miła atmosfera oraz ciekawy program nauczania. Z pewnością będę polecać kursy ASP.

 • Izabela Jankowska.
  06 Grudzień
  663

  Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zajęcia są prowadzone zgodnie z programem. Praca na materiałach ASP-duży plus. Każdemu kto jest zainteresowany tego typu kursem-polecam.

 • Beata ¦więszek.
  06 Grudzień
  664

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Miła atmosfera. Uważam, że warto przebyć tu kurs, gdyż wiele można się nauczyć. Jestem zadowolona.

 • Elżbieta Kozłowska.
  06 Grudzień
  665

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Miła atmosfera. Wysokiej jakości sprzęt i produklty do ćwiczeń. Możliwośc nabycia profesjonalnego zestawu i fachowa pomoc w doradztwie.

 • Emilia Wielgat.
  06 Grudzień
  666

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Bardzo miła atmosfera. Wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń. Możliwość nabycia na miejscu sprzętu potrzebnego do dalszej pracy.

 • Ewelina Prokop.
  06 Grudzień
  667

  Miła atmosfera podczas zajęć, jakl również Dyrekcja i Pani prowadząca. Kurs przygotowuje do wykonywania zawodu. Jestem zadowolona. Jestem zadowolona!

 • Elżebieta Sudoł.
  16 Grudzień
  668

  Pełny profesjonalizm kursu. Wiedza Instruktora zachwyca zasięgiem i obszernością. Atmosfera bardzo przyjemna, profesjonalna i przyjazna. Ogromnie duże plusy tego kursu.

 • Małgorzata Pytkowska.
  16 Grudzień
  669

  Podczas kursu Prowadząca wprowadziła nas w temat stylizacji paznokci w sposób prosty i zrozumiały. Dużo wiadomości utkwiły mi od razu w głowie, jednak uważam, że więcej czasu powinno być poświęcone praktyce.

 • Milena Rutkowska.
  16 Grudzień
  670

  Podczas kursu panmowała miła. wesoła atmosfera. Pani Instruktor służyła pomocą, udzielała fachowych i wyczerpujących informacji. Jestem zadowolona z kursu i napewno mogę polecić ją innym osobom.

 • Katarzyna Chowaniec.
  16 Grudzień
  671

  Jestem bardzo zadowolona z kuresu. Bardzo miła atmosfera. Duży plus dla Pani prowadzącej, bowiem szybko i ciekawie naświetlała całą teorię kursu. Osoby, które mają jakieś zastrzeżenia lub obawy by się zapisać niech się nie boją.

 • Klaudia Maraszałek.
  16 Grudzień
  672

  Kurs, który się odbył był wykonany z dużym profesjonalizmem, miła atmosfera. Był ciekawie prowadzony oraz wykonanie Manicure pod okiem Pani Instruktor dawało poczucie bezpieczeństwa i dobrego wykonania i przygotowania do zawodu. Na pewno polecę ten kurs znajomym.

 • Agnieszka Zdzichowicz.
  16 Grudzień
  673

  Kurs był ciekawie i bardzo przyjemnie prowadzony przez Panią Instruktor. Miła atmosfera po9zwala na żwiczenia i likwidowanie wszelkich niedoskonałości.

 • Agnieszka Nowicka-Malec.
  16 Grudzień
  674

  Teoria przedstawiona została bardzo dobrze, prowadzenie zajęć odbywało się w miłej i ciepłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona.

 • Monika Bober.
  16 Grudzień
  675

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele sie nauczyłam. Pani Instruktor bardzo miła i pomocna.

 • Joanna Kalemba.
  13 Grudzień
  676

  Pełna, obszerna tematyka dotycząca metody żelowej i stylizacji paznokci. Zajęcia przeprowadzone w profesjonalny sposób, w miłej atmosferze.

 • Monika Trybulska.
  13 Grudzień
  677

  Profesjonalnie poprowadzony, w miłej atmosferze. Konkretna wiedza, jasno wyrażona. Zajęcia praktyczne doskonałe. Wspaniała dydaktyka.

 • Joanna Mruczek.
  13 Grudzień
  678

  Uważam kurs na bardzo wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera, zawsze pomocna dłoń ze strony pani prowadzącej kurs. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

 • Anna Krupa.
  13 Grudzień
  679

  Kurs pozwolił mi przyswoić informacje pozwalające (może w przyszłości) otworzyć swoją działalność. Pani prowadząca kurs jest odpowiednią osobą i właściwie wykwalifikowaną, potrafi przekazać wiedzę.

 • Dorota Pyrczak.
  13 Grudzień
  680

  Bardzo miła atmosfera. Informacje wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały. Materiał powtarzany i utrwalany. Pod fachowym okiem Pani Instruktor można nabrać wprawy w wykonywaniu nawet trudnych niekiedy sytuacjach, które tak naprawdę takie są tylko na początku. Myślę, że z czasem chętnie węzmę udział w kursioe o innej tematyce.

 • Ewelina Banaś.
  13 Grudzień
  681

  Kurs w ASP to porzytek i przyjemność w jednym. Nigdy nie będę żałowała, że odbyłam kurs w waszej siedzibie... No i co najważniejsze - teraz będę mogła zająć się profesjonalnym manicure i stylizacja paznokci - czyli to, co kocham! Pani kursantka jest miłą i przyjazną osobą a atmosfera na zajęciach jest rewelacyjna.

 • Aleksandra Wojcieszek.
  13 Grudzień
  682

  Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera. Wszystko było tłumaczone w zrozumiały sposób. Myślę, że będę mogła polecić kurs innym.

 • Katarzyna Sadłoń.
  13 Grudzień
  683

  Jestem zadowolona, technika przekazania informacji była bardzo dorbra, atmopsfera miła. Z pewnością polęcę go innym zaumteresowanym tym kursem.

 • Anna Obrzud.
  13 Grudzień
  684

  Kurs naprawde super!!! POLECAM!!! Pani Instruktor jest sympatyczna, no i oczywiście świetnie prowadzi kurs - naprawdę potrafi przekazać wiedzę.

 • Agnieszka Milińska.
  13 Grudzień
  685

  Kurs porusza szeroko problematykę stylizacji paznokci. Prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę. W krótkim czasdie można wile się nauczyć. Polecałabym go wszystkim, których interesuje temat manicure rozumiany szeroko, a także techniki zdobienia paznokci.

 • Lucyna Dudek.
  20 Grudzień
  686

  Jestem bardzo zadowolona z metod prowadzenia zajęć, właściwej postawy prowadzącej oraz umiejętności przekazywania wskazówek dotyczących nabywania praktycznych umiejętności.

 • Renata Owsiak.
  20 Grudzień
  687

  Kurs bardzo profesjonalny, prowadząca Instruktor jest prtzemiłą osobą, potrafiaca w doskonały sposób przekazać wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Miła atmosfera ułatwiająca przyswajanie nowych zagadnień. Ogólnie miłe i pozytywne wrażenia. Napewno w przyszłości tu wrócę. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Joanna Rynkiewicz.
  20 Grudzień
  688

  Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Bardzo miła atmosfera. Pani prowadząca posiadała bardzo bogata wiedzę dotyczącą stylizacji paznokci. Nie mam zastrzeżeń i polęcę ten kurs moim znajomym.

 • Patryk Głowacki.
  20 Grudzień
  689

  Wspaniała atmosfera, jeszcze wspanialsza Instruktorka. Ogólnie mam nadzieję i życzę sobie do zobaczenia.

 • Wioleta Żedzicka.
  20 Grudzień
  690

  Kurs jest fantastyczny dzieki profesjonalnemu prowadzeniu zajęć przez p. Instruktorę. Podobał mi się również p. Michał, który spalił tzw. raka. Każdy to powie - najlepsze szkolenie w Krakowie!!!

 • Dominika Nieszporek.
  20 Grudzień
  691

  Kurs jest profesjonalny, odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Instruktor wprost wyśmienita, nie wcisnęła nam żadnego kita. Jestem zadowolona:)

 • Joalanta Gajewska.
  20 Grudzień
  692

  Bardzo miła atmosfera, sympatyczna instruktorka kursu, bardzo dokładna. Ogólnie bardzo dobrze.

 • Agnieszka Maciejko.
  20 Grudzień
  693

  Kurs przeprowadzony bardzo dobrze. Miła atmosfera, wystarcza chęci by nauczyć się w bardzo szybkim tempie wielu rzeczy, przekazanych od osób z szeroka widzą. Chętnie skorzystam z mozliwości odbycia kolejnych kursów i warsztatów.

 • Mariola ¦ladowska.
  20 Grudzień
  694

  Uważam, że kurs jest bardzo intensywny, co wymaga od uczestników skupienia i precyzji. Bardzo duzo informacji, które pomogą mi w dalszej pracy i poszerzeniu umiejętności w Manicure i Stylizacji Paznokci. Instruktorka miła, sympatyczna i otwarta. Ma szeroka wiedzę, którą sie profesjonalnie dzieli.

 • Ewa Kosowska.
  30 Grudzień
  695

  Kurs prowadzony w bardzo profesjonalny sposób. Dostarczył mi bardzo dużo cennych informacji. Osoba Instruktora bardzo miła i profesjonalna, świetny kontakt z kursantkami. Podoba mi sie bardzo możliwość korzystania z porad, jeżeli spotkamy się z problemami w czasie pracy.

 • Łucja Futyma.
  30 Grudzień
  696

  ¦wietnie przygotowany pod każdym względem.

 • Aleksandra Dzikowska.
  30 Grudzień
  697

  Kurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie kursanki były bardzo miłe i pomagały. Pani Instruktor w miarę swoich możliwopści starała się nam przekazać swoją wiedzę w sposób przyjemny dla wszystkich. Nauka przebiegała w formie zabawy, po której każdej dużo informacji można było sobie przyswoić.

 • Mgdalena Krawczyk.
  30 Grudzień
  698

  Super, ekstra kurs. Niesamowita, cierpliwa, ciepła i życzliwa instruktorka. Bardzo miła współpraca z prowadzącą. Dostepnośc materiałów bardzo dobra. Napewno będę polecać wszystkim znajomym. Jestem bardzo zadowolona z kursu.

 • Monika Firjej-Tobniasz.
  30 Grudzień
  699

  Bardzo miła atmosfera, rewelacyjni ludzie, fachowa Kadra Instruktorska. Pani Instruktor bardzo miła, cierpliwa, pomocna w każdej sytuacji, wesoła osoba. Polecam każdemu. Kurs spełnił moje oczekiwania.

 • Karolina Serafin.
  30 Grudzień
  700

  ¦wietna Pani Instruktor i ogólnie świetna atmosfera.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP