ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Praktyki kosmetyczne
1 dzień praktyk
z wybranych zabiegów
kosmetycznych

Praktyki kosmetyczne™ ASP®™

Stereotyp brzmi: "znaleźć pracę jest ciężko". Jest to prawda, ale niepełna. Być może nie czujesz się jeszcze przygotowana do zawodu. Być może, brak Ci pewności i doswiadczenia zawodowego. A być może... Sama pragniesz założyć Salon Piękności?

Najprawdopodobniej nie czujesz się bezpiecznie, gdy brakuje Ci doświadczenia i praktyki. Z trwogą myślisz
o pierwszym Kliencie, niepokoisz się, czy nie popełnisz jakiegoś błędu. Twoje obawy są zupełnie naturalne, kiedy brak Ci pewności w praktycznym zastosowaniu nabytej wiedzy. Podczas 40-godzinnych stopni kursów w ASP jesteśmy w stanie przeznaczyć do 90% czasu na praktykę - większa jego ilość skutkowałaby Twoją niewspółmiernie małą wiedzą teoretyczną. Inne szkoły kładące największy nacisk na praktykę przeznaczają na nią do 30-45% czasu - lecz to i tak za mało. Największą pewność i poczucie bezpieczeństwa w zawodzie, da Ci Praktyka w Salonie Kosmetycznym.

Szkolenie przeprowadzane jest w kilkuosobowych grupach, przez Mistrzynię Kosmetyki, prowadzącą własny Gabinet Kosmetyczny od ponad dwudziestu lat. Masz możliwość ustalenia z Nią, jakie zabiegi pragniesz wykonywać, na bieżąco otrzymujesz rady i oceny Twoich umiejętności, na bieżąco dowiadujesz się jakie są Twoje mocne srony, a nad czym musisz jeszcze popracować. Zabiegi możesz wykonywać zarówno na partnerce - uczestniczce kursu, koleżance, jak i na zaproszonej przez ASP, nieznanej Ci osobie.

Praktyka w tym zawodzie jest prawdziwą rzadkością - zawód Kosmetyczki, Wizażystki, Masażystki, czy Manikirzystki są dochodowe. Profesje te cieszą się coraz to większszą popularnością, przez co rodzą naturalne obawy już pracujących w tych zawodach osób, które niemal nigdy nie przyjmują uczennic w obawie przed konkurencją. ASP może ułatwić Ci start - Akademia nie obawia się konkurencji.

Jako Absolwentka, otrzymasz zaświadczenie o odbyciu praktyk zawodowych. Możesz też zasięgnąć porad na temat założenia własnego Gabinetu - porad marketingowych i prawnych. I przede wszystkim, będziesz mogła czuć się pewnie na gruncie zawodowym, a Twój start będzie o wiele łatwiejszy. Warunkiem uczestnictwa w Praktykach Zawodowych™ jest ukończenie szkolenia w ASP®.

PRAKTYKI KOSMETYCZNE

cena za dzień: 249 zł - 399 zł - w zależności od ilości osób w grupie.

program ustalany indywidualnie - określasz czego dodatkowo pragniesz się nauczyć i ćwiczymy ten zakres przez cały dzień. Są to praktyczne ćwiczenie wykonywania zabiegów i zastosowanie umiejętności nabytych w ASP®. Rodzaje zabiegów ustalane z wykładowcą-instruktorem. Cena może być nieznacznie niższa lub wyższa, zależnie od kosztu zużytych materiałów.

prawa autorskie - Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ASP® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim
i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. W opisie podano godziny lekcyjne (1 godzina lekcyjna = 45 minut zegarowych).


Cennik promocyjny Praktyk Kosmetycznych ASP™:

!
Trwa promocja na pojedynczy zapis dla 1 osoby.
Dodatkowo, kurs będzie tańszy, gdy zapiszesz się ze znajomymi!
Ile osób zapiszesz Tylko Ty Tylko Ty* Absolwentka 2 os. 3 os. 4 os. 5 os. 6 os. 7 os. 8 os. 9 os. 10 os.
Cena za 1 osobę 199 149 139 129 119 109 99 89 79 69 49
+ Wpisowe + 100 zł (za każdą osobę)
Łącznie płacisz: 299Oszczędzasz: 1

*Absolwentka - Cena obowiązuje Absolwentki kursu w Akademii Sztuki Piękności lub przy wyborze więcej niż jednego kursu