JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Szkolenia dla Firm w ASP®

Akademia zaprasza do współpracy szkoły kosmetyczne, firmy prywatne, spółki, agencje eventowe, agencje modelek i hostess, agencje pośrednictwa pracy i inne instytucje. Możemy przeprowadzić kursy dopasowane do Państwa potrzeb lub wykonać usługi (np. makijaże, tipsy, zabiegi kosmetyczne) w wymaganym zakresie.

Jesteś Pracownikiem Urzędu Pracy? Przejdź do strony informacyjnej dla Instytucji Państwowych.

Grupowo czy indywidualnie?

Jeżeli pragniecie Państwo przeszkolić 6 lub więcej osób, zapraszamy do skorzystania z oferty grupowej, która daje niemal dowolne możliwości. W przeciwnym wypadku, macie Państwo do dyspozycji kursy indywidualne - zapoznacie się z programami i rodzajami na stronie: kursy.

 • Kursy indywidualne - dołączenie 1-5 Pracowników do kursów w ASP. Dostępne wszystkie moduły
  z oferty programowej ASP
  . Kursy indywidualne tylko w siedzibie ASP. Warunki cenowe zgodne
  z cennikiem promocyjnym.
 • Kursy grupowe - szkolimy na specjalne zlecenie 6 lub więcej Pracowników Państwa firmy. Indywidualny program. Dostępne w dowolnym miejscu, także w Państwa firmie. Indywidualna kalkulacja cenowa.

Kursy grupowe dla firm - przykłady

Akademia Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej może zorganizować dla Państwa kursy grupowe
w siedzibie Państwa firmy, w wynajętych salach w dowolnym mieście, w terenie, w plenerze, lub w Akademii, tzn. w Centrum Edukacj Beauty&Wellness ASP w Rynku Dębnickim 4 w Krakowie (najtańsza opcja). O to przykładowe, najczęściej wybierane przez Klientow zastosowania:

 • Inwestycja w kadry - Kursy makijażu, wizażu, autoprezencji, doboru ubioru, dla pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientem (np. doradcy, kasjerzy, pracownicy BOK, itp) - pozytywny odbiór pracownika wpływa na pozytywny odbiór firmy w oczach Klientów.
 • Inwestycja w wizerunek - Kreowanie własnego wizerunku biznesowego, autoprezencji, z naciskiem wygląd (styl-ubiór, makijaż, paznokcie, uczesanie) - pozytywny wizerunek menedżera, dyrektora, przedstawiciela, zwiększa sprzedaż/wyniki.
 • Nagrody motywacyjne - kursy - Najlepszy pracownik/grupa najlepszych pracowników otrzyma nagrodę za dobre wyniki, w postaci kursu wizażu, kreowania wizerunku bądź innego.
 • Nagrody motywacyjne - zabiegi - Najlepszi pracownicy otrzymają nagrodę za dobre wyniki, w postaci dowolnych zabiegów kosmetycznych (pielęgnacja, paznokcie, makijaż).

Zapytaj o cenę kursów grupowych!

Ceny kursów grupowych są każdorazowo indywidualnie kalkulowane, dlatego prosimy o zapytanie mailowe na adres: biuro@asp.edu.pl lub poprzez formularz mailowy. Dokładamy starań, aby czas odpowiedzi nie przekraczał 24 godzin.

Podanie następujących danych organizacyjnych, bardzo ułatwi nam sporządzenie wyceny:

 • Ilość osób na szkoleniu
 • Czas trwania - proszę doprecyzować ilość dni i/lub godziny na które zaplanowane jest szkolenie, a także ramy czasowe (określony miesiąc, określone dni tygodnia, lub wprost: dni w których musi być zorganizowane szkolenie)
 • Profil Kursntów (np. zawód, przedział wiekowy, płeć)
 • Cele szkolenia, tzn. np.: motywacja pracowników, polepszenie jakości obsługi, urozmaicenie szerszego eventu, itp) - proszę opisać, co powinni uzyskać Kursanci przez szkolenie.
 • Miejsce szkolenia - miasto (jeżeli szkolenie odbywa się poza siedzibą ASP) i charakter miejsca (np. sala szkoleniowa-wielkość, hala/targi, plener), w miarę możliwości opis sali i dostępnych elementów wyposażenia. Prosimy o wyszczególnienie, czy wynajem sali jest w Państwa gestii, czy w gestii ASP.
 • Zakres programowy szkolenia - np. makijaż, konsultacje wizerunku, paznokcie; jeżeli nie wiecie Państwo jaki powinien być program szkolenia, możemy przedstawić nasze sugestie.
 • Certyfikaty - czy są potrzebne certyfikaty dla uczestników lub certyfikat dla firmy?
 • Kosmetyki - czy udostępnić możliwość zakupu kosmetyków, lub czy przygotować upominki dla uczestników?
 • Zakres organizacyjny z Państwa strony - w szczególności: czy zapewniacie Państwo salę (jeżeli kurs jest poza siedzibą ASP) i ew. wyposażenie sali, nocleg instruktora/instruktorów, catering dla uczestników szkolenia.

Zapytania proszę składać na adres: biuro@asp.edu.pl lub poprzez formularz mailowy. Jeżeli potrzebujecie Państwo szybkiej informacji lub sugestii programowych, jesteśmy dostępni pod numerem: +48 12 266-43-81 (Dział Obsługi Firm).

Typowy dzień szkolenia (grupa do 10 osób, 10 godzin dydaktycznych, na miejscu w Akademii) to orientacyjny koszt rzędu 2-4 tys. zł brutto. Ostateczna kalkulacja jest zależna od różnych czynników i może znacząco odbiegać in plus lub in minus w stosunku do ceny orientacyjnej.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP