ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Szkolenia dla Firm w ASP®

Akademia zaprasza do współpracy szkoły kosmetyczne, firmy prywatne, spółki, agencje eventowe, agencje modelek i hostess, agencje pośrednictwa pracy i inne instytucje. Możemy przeprowadzić kursy dopasowane do Państwa potrzeb lub wykonać usługi (np. makijaże, tipsy, zabiegi kosmetyczne)
w wymaganym zakresie.

Jesteś Pracownikiem Urzędu Pracy? Przejdź do strony informacyjnej dla Instytucji Państwowych.

Grupowo czy indywidualnie?

Jeżeli pragniecie Państwo przeszkolić 6 lub więcej osób, zapraszamy do skorzystania z oferty grupowej, która daje niemal dowolne możliwości. W przeciwnym wypadku, macie Państwo do dyspozycji kursy indywidualne - zapoznacie się z programami i rodzajami na stronie: kursy.

 • Kursy indywidualne - dołączenie 1-5 Pracowników do kursów w ASP. Dostępne wszystkie moduły
  z oferty programowej ASP
  . Kursy indywidualne tylko w siedzibie ASP. Warunki cenowe zgodne
  z cennikiem promocyjnym.
 • Kursy grupowe - szkolimy na specjalne zlecenie 6 lub więcej Pracowników Państwa firmy. Indywidualny program. Dostępne w dowolnym miejscu, także w Państwa firmie. Indywidualna kalkulacja cenowa.

Kursy grupowe dla firm - przykłady

Akademia Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej może zorganizować dla Państwa kursy grupowe
w siedzibie Państwa firmy, w wynajętych salach w dowolnym mieście, w terenie, w plenerze, lub w Akademii, tzn. w Centrum Edukacj Beauty&Wellness ASP w Rynku Dębnickim 4 w Krakowie (najtańsza opcja). O to przykładowe, najczęściej wybierane przez Klientow zastosowania:

 • Inwestycja w kadry - Kursy makijażu, wizażu, autoprezencji, doboru ubioru, dla pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientem (np. doradcy, kasjerzy, pracownicy BOK, itp) - pozytywny odbiór pracownika wpływa na pozytywny odbiór firmy w oczach Klientów.
 • Inwestycja w wizerunek - Kreowanie własnego wizerunku biznesowego, autoprezencji, z naciskiem wygląd (styl-ubiór, makijaż, paznokcie, uczesanie) - pozytywny wizerunek menedżera, dyrektora, przedstawiciela, zwiększa sprzedaż/wyniki.
 • Nagrody motywacyjne - kursy - Najlepszy pracownik/grupa najlepszych pracowników otrzyma nagrodę za dobre wyniki, w postaci kursu wizażu, kreowania wizerunku bądź innego.
 • Nagrody motywacyjne - zabiegi - Najlepszi pracownicy otrzymają nagrodę za dobre wyniki, w postaci dowolnych zabiegów kosmetycznych (pielęgnacja, paznokcie, makijaż).