ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Wirtualny spacer po ASP

Zastanawiasz się jak ASP wygląda "od środka" i w jakich warunkach będziesz się uczyć? W samym Rynku Dębnickim 4 w Krakowie, dysponujemy: czterema nowocześnie i "obficie" wyposażonymi pracowniami, dwoma salami teoretycznymi, pomieszczeniem hurtowni kosmetycznej, 2 pomieszczeniami kuchennymi, dwoma pomieszczeniami biurowymi, dwoma gabinetami, trzema łazienkami i czterema pomieszczeniami magazynowymi wraz z zapleczem socjalnym. To wszystko na powierzchni ponad 300 m2 na czterech piętrach w naszej kamienicy, w centrum Krakowa. Każde pomieszczenie jest idealnie przystosowane do kursu który który w nim prowadzimy, a układ kosmetyków, przedmiotów, czy nawet dostępność do "gniazdek", są doskonale przemyślane w oparciu o nasze doświadczenia, abyś właśnie Ty, najważniejsza osoba w ASP, uczyła się komfortowo. Rozejrzyj się!

 • Sala Wizażu

  Kliknij aby obejrzeć panoramę sali

  Sala Wizażu

  Tutaj odbywa się część praktyczna kursów wizażu oraz kursów przedłużania włosów. Na miejscu dostępne są nielimitowane kosmetyki do makijażu na stołach
  i w witrynach. Duże lustra oraz intensywne oświetlenie, w zależności od potrzeb sztuczne LED, halogenowe lub naturalne (okna od strony południowej) gwarantują komfortową pracę w warunkach temperatury barw dostosowanej do potrzeb. W zależności od potrzeb, dostępnych jest 10 hokerów lub klasycznych krzeseł.

 • Sala Manicure i Stylizacji Paznokci

  Kliknij aby obejrzeć panoramę sali

  Sala Manicure i Stylizacji Paznokci

  Tutaj odbywa się część praktyczna kursów stylizacji paznokci oraz wszystkich warsztatów paznokciowych. 10 stanowisk pracy, każde z nich wyposażone jest w lampę uv, parafiniarkę, frezarkę oraz stoliczek z nielimitowanymi kosmetykami do stylizacji, pielęgnacji paznokci oraz płynami i materiałami higienicznymi do dyspozycji Kursantek. Wygodne krzesła oraz oświetlenie sztuczne i w razie potrzeb naturalne.

 • Sala Kosmetyki

  Kliknij aby obejrzeć panoramę sali

  Sala Kosmetyki Praktycznej

  Tutaj odbywa się część praktyczna kursu Kosmetyki Praktycznej oraz kursu Przedłużania Rzęs. Dysponujemy dwoma takimi salami. W witrynkach dostępne są urządzenia do zaawansowanych zabiegów elektrolecznictwa i z zastosowaniem aparatury (m.in. mikrodermabrazja, kawitacja, sonoforeza, d'arsonvalizacja, depilacja
  i inne), kombajny kosmetyczne, stanowiska z fotelami kosmetycznymi posiadają swój wapozon i lampę z lupą, szafki wypełnione są nielimitowanymi kosmetykami do bieżącego wykorzystania.

 • Sala teoretyczna - Kosmetyka

  Kliknij aby obejrzeć panoramę sali

  Sala Kosmetyki Praktycznej

  Tutaj odbywa się część teoretyczna kursu Kosmetyki Praktycznej oraz kursu Przedłużania Rzęs.

 • Sala teoretyczna - Wizaż

  Kliknij aby obejrzeć panoramę sali

  Sala Kosmetyki Praktycznej

  Tutaj odbywa się część teoretyczna kursów wizażu oraz kursów przedłużania włosów.