JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Joanna Tabor.
  22 Listopad
  901

  Bradzo pozytywnie oceniam to, czego nauczyłam się na kursie. Mam nadzieję, że ułatwi mi to pracę w gabinecie kosmetycznym. Podoba mi się również to, że w tak krótkim czasie omówiliśmy zagadnienia teoretyczne i szybko przeszliśmy do praktyki. Jestem zadowolona również z kadry jaka nas otoczyła opieką. Byli bardzo mili i symaptyczni.

 • Marzena Jakut.
  22 Listopad
  902

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wszystkie części były bezbłędnie dopracowane. Atmosfera, jak i duży wybór narzędzi spowodowały, że praca i nauka była bardzo przyjemna i sympatyczna. W przyszłości zamierzam skorzystać z innego kursu ASP.

 • Sabina Kobiałka.
  22 Listopad
  903

  Kurs był zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

 • Izabela Gąsiorowska.
  22 Listopad
  904

  Kurs na wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera, prowadzący wprowadzają przejrzyście w problematykę zagadnień. Wszystko doskonale zorganizowane.

 • Anna Malec.
  22 Listopad
  905

  Ciekawe prowadzenie zajęć, nie można było się nudzić. Bardzo dobre przygotowanie do zawodu, miła atmosfera (chce się wrócić na następny kurs). Zajęcia zorganizowane tak, że widać efekty w bardzo krótkim czasie, za co bardzo dziękuję.

 • Joanna Własiuk.
  29 Listopad
  906

  Kurs został przprowadzony w sposób profesjonalny. Udostępniono nam szereg materiałów; bogaty asortyment lakierów, różnego rodzaju ozdób. Ponadto pracowałyśmy w bardzo miłej atmosferze. Pani Instruktor w sposób rzetelny i zrozumiały przedstawiła zakres teoretyczny kursu.

 • Joanna Szczerbińska.
  29 Listopad
  907

  Kurs został przeprowadzony profesjonalnie przez osobę szkolącą. W grupie panowała bardzo miła atmosfera. Prowadząca szkolenie Pani Asia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, zawsze służyła pomocą.

 • Anna Kozik.
  29 Listopad
  908

  Kurs przeprowadzony był bardzo profesjonalnie. Dużym plusem była praktyczna nauka, której poświęciliśmy większość czasu. Miła atmosfera i bardzo dobra osoba szkoląca kursantów, Pani Asia. Dobra lokalizacja szkoły.

 • Marta Weigel-Milleret.
  29 Listopad
  909

  Rzetelnie przekazana wiedza teoretyczna. Bardzi miła i sympatyczna atmosfera. Duża ilość godzin praktycznych. Podejście indywidualne do każdej Kursantki. Serdeczne podziękowania za wspaniałe 4 dni. Dzięki Instruktorce, Pani Instruktor wiele sie nauczyłam. Na zajęciach panuje miła atmosfera. W każdej chwili mozna liuczyć na pomoc i wskazówki od Pani Instruktorki. Podziękowania dla Pani Asi.:)

 • Dorota Bębenek.
  29 Listopad
  910

  Sympatyczna Pani Asia zna się na wszystkim, nauczyła nas duzo ciekawych wzorów, poprostu profesjonalistka. Pani Krystyna bardzo miła, fachowym okiem oceniła nasze prace a przy tym opwiadała niektóre tajniki swojej pracy. Salonik świetnie wyposażony. Kurs o.k.

 • Anna Regieli.
  29 Listopad
  911

  Kurs na wysokim poziomie. Bardzo przyjemna atmosfera. Pani Instruktor objaśniła wszystko bardzo dokładnie i sumiennie. Przekazała nam ważne rzeczy w zakresie teorii i praktyki. Jestem zadowolona z kiursu.

 • Patrycja Antczak.
  29 Listopad
  912

  Moim zdaniem kurs został przeprowadzony na wysokim poziomie. Pani Asia bardzo dobrze wyłożyła nam teorie oraz pokazała wszystko w praktyce. Zawsze służyła nam pomocą. Zdobyłam na kursie duże umiejętności, duzo wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z kursu i napewno będę go polecać innym osobom. Akademia jest profesjonalną szkołą i posiada miłą kadrę.

 • 913

  Kurs obejmuje szeroki zakres materiału, tematy i zajęcia przeprowadzone przejrzyście i czytelnie dla uczestników. Wspaniałe przygoptowanie do zawodu. Dziękuję.

 • Kinga Bergmann.
  29 Listopad
  914

  W kursie szczególnąuwagę i moje zainteresowanie wzbudziła stylziacja paznokci, fachowo przy tym, w bardzo miły sp[osób przekazana przez Panią Instruktorę.

 • Agnieszka Po¼niak.
  06 Grudzień
  915

  Kurs przeprowadzony rzetelnie, Pani Instruktorka okazała się bardzo uprzekmą, służącą radą i pomocą. Kurs ten to wiedza teoretyczna i świetna praktyka. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym kursie. Będę go polecać innym osobom.

 • Ewa Rataj.
  06 Grudzień
  916

  Zajęcia prowadzone w atmosferze sympatycznej. Fachowe wskazówki ułatwiają wykonanie zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Polecam, nawet dla osób, które nigdy nie wykonywały tego typu zajęć.

 • Agnieszka Adamik.
  06 Grudzień
  917

  Według mnie kurs był bardzo ciekawy, jestem bardzo zadowolona, ponieważ nauczyłam się dużo nowych technik dbania o dłonie. Dobre przygotowanie do samodzielnego wykonywania usług i przede wszystkim bardzo miła atmosfera.

 • Aneta Słowakiewicz.
  06 Grudzień
  918

  Jestem bardzo zadowolona ponieważ zajęcia były prowadzone jasno i zrozumiale, ale wymagająco i to najbardziej doceniam, bo mogłam się dużo dowiedzieć i zrozumieć całkowicie na temat pielęgnacji dłoni i paznokci. Atmosfera jest bardzo przyjazna.

 • Hanna Zakrzewska.
  06 Grudzień
  919

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć o tematyce manicure i stylizacji paznokci. Dobre przygotowanie do samodzielnego wykonania usług. Miła atmosfera oraz ciekawy program nauczania. Z pewnością będę polecać kursy ASP.

 • Izabela Jankowska.
  06 Grudzień
  920

  Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zajęcia są prowadzone zgodnie z programem. Praca na materiałach ASP-duży plus. Każdemu kto jest zainteresowany tego typu kursem-polecam.

 • Beata ¦więszek.
  06 Grudzień
  921

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Miła atmosfera. Uważam, że warto przebyć tu kurs, gdyż wiele można się nauczyć. Jestem zadowolona.

 • Elżbieta Kozłowska.
  06 Grudzień
  922

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Miła atmosfera. Wysokiej jakości sprzęt i produklty do ćwiczeń. Możliwośc nabycia profesjonalnego zestawu i fachowa pomoc w doradztwie.

 • Emilia Wielgat.
  06 Grudzień
  923

  Kurs profesjonalnie przeprowadzony. Bardzo miła atmosfera. Wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń. Możliwość nabycia na miejscu sprzętu potrzebnego do dalszej pracy.

 • Ewelina Prokop.
  06 Grudzień
  924

  Miła atmosfera podczas zajęć, jakl również Dyrekcja i Pani prowadząca. Kurs przygotowuje do wykonywania zawodu. Jestem zadowolona. Jestem zadowolona!

 • Elżebieta Sudoł.
  16 Grudzień
  925

  Pełny profesjonalizm kursu. Wiedza Instruktora zachwyca zasięgiem i obszernością. Atmosfera bardzo przyjemna, profesjonalna i przyjazna. Ogromnie duże plusy tego kursu.

 • Małgorzata Pytkowska.
  16 Grudzień
  926

  Podczas kursu Prowadząca wprowadziła nas w temat stylizacji paznokci w sposób prosty i zrozumiały. Dużo wiadomości utkwiły mi od razu w głowie, jednak uważam, że więcej czasu powinno być poświęcone praktyce.

 • Milena Rutkowska.
  16 Grudzień
  927

  Podczas kursu panmowała miła. wesoła atmosfera. Pani Instruktor służyła pomocą, udzielała fachowych i wyczerpujących informacji. Jestem zadowolona z kursu i napewno mogę polecić ją innym osobom.

 • Katarzyna Chowaniec.
  16 Grudzień
  928

  Jestem bardzo zadowolona z kuresu. Bardzo miła atmosfera. Duży plus dla Pani prowadzącej, bowiem szybko i ciekawie naświetlała całą teorię kursu. Osoby, które mają jakieś zastrzeżenia lub obawy by się zapisać niech się nie boją.

 • Klaudia Maraszałek.
  16 Grudzień
  929

  Kurs, który się odbył był wykonany z dużym profesjonalizmem, miła atmosfera. Był ciekawie prowadzony oraz wykonanie Manicure pod okiem Pani Instruktor dawało poczucie bezpieczeństwa i dobrego wykonania i przygotowania do zawodu. Na pewno polecę ten kurs znajomym.

 • Agnieszka Zdzichowicz.
  16 Grudzień
  930

  Kurs był ciekawie i bardzo przyjemnie prowadzony przez Panią Instruktor. Miła atmosfera po9zwala na żwiczenia i likwidowanie wszelkich niedoskonałości.

 • Agnieszka Nowicka-Malec.
  16 Grudzień
  931

  Teoria przedstawiona została bardzo dobrze, prowadzenie zajęć odbywało się w miłej i ciepłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona.

 • Monika Bober.
  16 Grudzień
  932

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele sie nauczyłam. Pani Instruktor bardzo miła i pomocna.

 • Joanna Kalemba.
  13 Grudzień
  933

  Pełna, obszerna tematyka dotycząca metody żelowej i stylizacji paznokci. Zajęcia przeprowadzone w profesjonalny sposób, w miłej atmosferze.

 • Monika Trybulska.
  13 Grudzień
  934

  Profesjonalnie poprowadzony, w miłej atmosferze. Konkretna wiedza, jasno wyrażona. Zajęcia praktyczne doskonałe. Wspaniała dydaktyka.

 • Joanna Mruczek.
  13 Grudzień
  935

  Uważam kurs na bardzo wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera, zawsze pomocna dłoń ze strony pani prowadzącej kurs. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

 • Anna Krupa.
  13 Grudzień
  936

  Kurs pozwolił mi przyswoić informacje pozwalające (może w przyszłości) otworzyć swoją działalność. Pani prowadząca kurs jest odpowiednią osobą i właściwie wykwalifikowaną, potrafi przekazać wiedzę.

 • Dorota Pyrczak.
  13 Grudzień
  937

  Bardzo miła atmosfera. Informacje wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały. Materiał powtarzany i utrwalany. Pod fachowym okiem Pani Instruktor można nabrać wprawy w wykonywaniu nawet trudnych niekiedy sytuacjach, które tak naprawdę takie są tylko na początku. Myślę, że z czasem chętnie węzmę udział w kursioe o innej tematyce.

 • Ewelina Banaś.
  13 Grudzień
  938

  Kurs w ASP to porzytek i przyjemność w jednym. Nigdy nie będę żałowała, że odbyłam kurs w waszej siedzibie... No i co najważniejsze - teraz będę mogła zająć się profesjonalnym manicure i stylizacja paznokci - czyli to, co kocham! Pani kursantka jest miłą i przyjazną osobą a atmosfera na zajęciach jest rewelacyjna.

 • Aleksandra Wojcieszek.
  13 Grudzień
  939

  Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera. Wszystko było tłumaczone w zrozumiały sposób. Myślę, że będę mogła polecić kurs innym.

 • Katarzyna Sadłoń.
  13 Grudzień
  940

  Jestem zadowolona, technika przekazania informacji była bardzo dorbra, atmopsfera miła. Z pewnością polęcę go innym zaumteresowanym tym kursem.

 • Anna Obrzud.
  13 Grudzień
  941

  Kurs naprawde super!!! POLECAM!!! Pani Instruktor jest sympatyczna, no i oczywiście świetnie prowadzi kurs - naprawdę potrafi przekazać wiedzę.

 • Agnieszka Milińska.
  13 Grudzień
  942

  Kurs porusza szeroko problematykę stylizacji paznokci. Prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę. W krótkim czasdie można wile się nauczyć. Polecałabym go wszystkim, których interesuje temat manicure rozumiany szeroko, a także techniki zdobienia paznokci.

 • Lucyna Dudek.
  20 Grudzień
  943

  Jestem bardzo zadowolona z metod prowadzenia zajęć, właściwej postawy prowadzącej oraz umiejętności przekazywania wskazówek dotyczących nabywania praktycznych umiejętności.

 • Renata Owsiak.
  20 Grudzień
  944

  Kurs bardzo profesjonalny, prowadząca Instruktor jest prtzemiłą osobą, potrafiaca w doskonały sposób przekazać wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Miła atmosfera ułatwiająca przyswajanie nowych zagadnień. Ogólnie miłe i pozytywne wrażenia. Napewno w przyszłości tu wrócę. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Joanna Rynkiewicz.
  20 Grudzień
  945

  Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Bardzo miła atmosfera. Pani prowadząca posiadała bardzo bogata wiedzę dotyczącą stylizacji paznokci. Nie mam zastrzeżeń i polęcę ten kurs moim znajomym.

 • Patryk Głowacki.
  20 Grudzień
  946

  Wspaniała atmosfera, jeszcze wspanialsza Instruktorka. Ogólnie mam nadzieję i życzę sobie do zobaczenia.

 • Wioleta Żedzicka.
  20 Grudzień
  947

  Kurs jest fantastyczny dzieki profesjonalnemu prowadzeniu zajęć przez p. Instruktorę. Podobał mi się również p. Michał, który spalił tzw. raka. Każdy to powie - najlepsze szkolenie w Krakowie!!!

 • Dominika Nieszporek.
  20 Grudzień
  948

  Kurs jest profesjonalny, odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Instruktor wprost wyśmienita, nie wcisnęła nam żadnego kita. Jestem zadowolona:)

 • Joalanta Gajewska.
  20 Grudzień
  949

  Bardzo miła atmosfera, sympatyczna instruktorka kursu, bardzo dokładna. Ogólnie bardzo dobrze.

 • Agnieszka Maciejko.
  20 Grudzień
  950

  Kurs przeprowadzony bardzo dobrze. Miła atmosfera, wystarcza chęci by nauczyć się w bardzo szybkim tempie wielu rzeczy, przekazanych od osób z szeroka widzą. Chętnie skorzystam z mozliwości odbycia kolejnych kursów i warsztatów.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP