JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Patrycja Łuszcz
  3 Kwiecień
  1

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia przebiegały w bardzo dobrej atmosferze. Zostałam profesjonalnie przygotowana do wykonywania zawodu manicurzystki. Z pewnością skorzystam w przyszłości z innych kursów polecanych i prowadzonych przez ASP.

 • Katarzyna Kaflińska
  3 Kwiecień
  2

  Bardzo dobra organizacja, teoria podana w przystępny sposób, bardzo miła, konkretna instruktorka. Duży wybór materiałów, zawsze można liczyć na pomoc P. Instruktor. Duże wymagania, ale to bardzo dobrze, gdyż można się dużo nauczyć. Fajnie, iż jest oddzielne miejsce na kawę/herbatę. Pozostała ekipa również b. Miła, wysoka kultura bycia.

 • Angelina Bielska
  3 Kwiecień
  3

  Kurs według mnie jest kursem na wysokim poziomie, jest bardzo dobrze prowadzona, dużo pożytecznych informacji, oraz materiały na których są wykonywane prace są bardzo dobrej jakości. Oczywiście nie mogę pominąć Pani Instruktor która jest bardzo miłą osobą, rewelacyjnie prowadzącą zajęcia.

 • Anna Katarzyna Adamczyk
  10 Listopad
  4

  Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Zmienił całkowicie moje złe nawyki dotyczące makijażu, ukazał mi zupełnie nowy wizerunek mojej osoby. Po prostu 100% satysfakcja. Osoba prowadząca jest świetną, doświadczoną, pełną profesjonalizmu kobietą.

 • Jadwiga Elżbieta Marcinów
  10 Listopad
  5

  Sztuka makijażu przez duże "S". Do przedwczoraj popełniałam dużo błędów. Dzisiaj zdobyłam wiedzę, która robi mnie piękną wewnątrz i na zewnątrz. Wiedza przydatna dla profesjonalisty i amatorki.

 • Grażyna Lidia Kozubal
  30 Czerwiec
  6

  Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie, przedstawiające makijaż od podstaw duchowych, akceptacyjnych co jest najważniejsze, a następnie teoretycznie i praktycznie. Całość jest przedstawiona jasno i harmonijnie, nawet dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z makijażem. W pełni wykorzystany jest zarówno czas na teorię jak i zajęcia praktyczne. Dziękuje.

 • Izabela Bączek
  10 Listopad
  7

  Po zakończonym kursie pragnę podziękować za przekazaną wiedzę szczególnie za serdeczność i bardzo rodziną atmosferę w jakiej zajęcia się odbywały. Teoria która została przekazana w sposób bardzo zrozumiały a część praktyczna która odbywała się na koleżankach z kursu pozwoliła podciągnąć lub retuszować nasze niedoskonałości co w efekcie końcowym uczyniło nas "modelkami" pozwolę sobie na porównanie Modelki z Mediolanu. Czas spędzony tutaj to nie tylko nauka, to również cudownie spędzony czas. Dziękuje.

 • Edyta Al-Jiudi.
  20 Sierpień
  8

  Kurs bardzo intensywny, możliwość zapoznania i nauczenia się podstaw wstępu do kosmetyki. Serdeczne podziękowania dla P. Instruktor. Moje uznanie dla Pani K. Łenczyńskiej, skarbnicy wiedzy kosmetycznej.

 • Aneta Gajda
  18 Wrzesień
  9

  Zajęcia praktyczne i teoretyczne na bardzo wysokim poziomie, przeprowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze, sprzyjającej lepszemu przyswajaniu wiedzy. Miła współpraca w grupie. Szeroka gama kosmetyków do wykorzystania bez ograniczeń w zabiegach. Fachowe doradztwo w sprawach otwarcia i prowadzenia salonu kosmetycznego. Pomoc przy wyborze sprzętu, kosmetyków, jak również w sprawach prawnych. Kurs skończyłam z pozytywnym nastawieniem i bez żadnych obaw.

 • Anna Liptak
  30 Czerwiec
  10

  Jestem zadowolona z kursu., Zdobyłam ogromną wiedzę na temat wizażu i stylizacji. Kurs w stopniu całkowitym spełnił moje oczekiwania i bardzo poszerzył mi horyzonty jeśli chodzi o tematykę piękna i makijażu. Osoba Pani Krystyny, można powiedzieć, że niejako wszczepiła mi ogromną dozę łagodności i spokoju oraz pozwoliła mi na wyciszenie i pozytywne postrzeganie mojej osoby. Wyrażam stokrotne dzięki Pani Krystynie i bardzo się cieszę, że udało mi się tu dotrzeć.

 • Beata Agnieszka Góralik
  30 Czerwiec
  11

  ¦wietny kurs, w krótkim czasie wszystko co jest nam najpotrzebniejsze. Bardzo profesjonalne prowadzenie w świetnej, miłej atmosferze. Dowiedziałam się wszystkiego czego “szukałam”. Uwieńczony certyfikatem i pięknym dyplomem, z którymi nie spotkałam się na innych kursach. Pani Krystyna wspaniale przekazuje wiedzę w niesamowity, przepiękny sposób. Dziękuje bardzo.

 • Małgorzata Frańczak
  3 Kwiecień
  12

  Profesjonalne podejście do kursantek. Praca na dobrych kosmetykach. Szkolenie prowadzone przez bardzo miłą i sympatyczną osobę. Bardzo miłe wspomnienia i przeżycia. Serdecznie polecam!!!

 • Katarzyna Karczmarczyk.
  16 Grudzień
  13

  Bardzo przyjemna atmosfera podczas kursu, ogromna wiedza merytoryczna i praktyczna Pani Wykładowczyni, wysoka kultura podejścia do nic nie umiejących słuchaczek. Jestem bardzo miło zaskoczona i ujeta osobowościami Właścicieli oraz Pani Instruktor, a także bardzo czystym usmiechem Pana Michała.

 • Beata Wróbel
  17 Lipiec
  14

  Przedłużam paznokcie metodą żelową juz pół roku, a mimo to naucztłam się wiele nowych rzeczy. I wreszcie uporałam się z problemami, które mnie dręczyły przy przedłużaniu paznokci. Moja opinia jest w 100%-ach jak najbardziej pozytywna.

 • Hanna Majewska
  3 Kwiecień
  15

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.

 • Dorota Krawczyk
  3 Kwiecień
  16

  Bardzo miła atmosfera, duży wybór materiałów. Jestem zadowolona.

 • Weronika Magdalena Zwoleńska
  3 Kwiecień
  17

  Miła atmosfera, instruktorka udziela wszystkich informacji jakimi jesteśmy zainteresowane. Duży wybór środków. Jestem bardzo zadowolona.

 • Małgorzata Sochan
  17 Sierpień
  18

  Zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze, duża dawka wiedzy, przyjazna kadra, możliwość wykorzystania zajęć praktycznych na których nie ukrywam bardzo mi zależało. Program nauczania pozytywnie mnie zaskoczył, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję!

 • Anna Wszoła
  3 Kwiecień
  19

  ¦wietny warsztat. Cudowna atmosfera. Duży wybór materiałów i przyrządów. Super instruktorka!!!

 • Marta Chudy
  3 Kwiecień
  20

  Rewelacyjny kurs, bardzo miła atmosfera, fachowa pomoc, bardzo dobre warunki pracy, duży wybór materiałów.

 • Ilona Aksamit
  3 Kwiecień
  21

  Bardzo dziękuje Pani Instruktor za to co nam pokazała że podzieliła się swoimi umiejętnościami. Dziękuje!

 • Joanna Szymczyk
  10 Kwiecień
  22

  Miła, sympatyczna atmosfera. Szkolenie prowadzone przez bardzo wyszkoloną profesjonalistkę. Od dzisiaj będę wszystkim polecała ASP - bo naprawdę warto. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tutaj. Serdecznie dziękuje.

 • Agnieszka Kowejsza
  10 Kwiecień
  23

  Kurs dał mi możliwość przenoszenia obrazów na paznokcie, bardzo mi się zawsze podobały piękne efektowne paznokcie. Dzięki kursowi sama mogę teraz tworzyć i komponować na płytce paznokcia. W przyszłości a nawet najbliższej chciałabym zrealizować warsztaty Akryl i Fiberglass by w pełni zASPokoić swą chęć do tworzenia i układania piękna na pazórkach. W szczególności wiem jak dbać i jakie metody stosować by mieć piękne zadbane dłonie a w szczególności paznokcie.

 • Kinga Komańska
  10 Kwiecień
  24

  Pełny profesjonalizm ze strony instruktora. Bardzo przyjemna atmosfera. Dużo przekazanych informacji. Wiele się nauczyłam. Jestem bardzo zadowolona!

 • Katarzyna Żaczek
  10 Kwiecień
  25

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Profesjonalna kadra szkoleniowa, miła atmosfera, materiały wysokiej jakości. To wszystko złożyło się na inne spojrzenie nie tylko na świat paznokci ale takżer na zabiegi kosmetyczne takie jak np. parafinę. Jestem bardzo usatysfakcjonowana.

 • Katarzyna Kuczkowiak
  10 Kwiecień
  26

  Kurs odbywał się w miłej atmosferze. Spełnił moje oczekiwania. Wiele się nauczyłam. Miłe i profesjonalne nauczanie. Zawsze można było polegać na pani profesor jeżeli chodzi o nowe zagadnienia lub pomoc przy danym zabiegu. Obszerny wybór preparatów do użytku własnego.

 • Karina Weihsbach
  10 Kwiecień
  27

  Kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Można się bardzo dużo nauczyć. Instruktorzy służą pomocą. Duzo rożnorodnych preparatów do stylizacji. Konkretne zagadnienia z danego zakresu.

 • Marta Kiepura
  10 Kwiecień
  28

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Instruktorka sympatyczna i skora do pracy, co najważniejsze potrafiąca przekazać swoją ogromną wiedzę; wykazująca się niebywałą cierpliwością w stosunku do kursantek.

 • Sandra Cięciała
  10 Kwiecień
  29

  Kurs prowadzony profesjonalnie. Podczas zajęć dużo można się nauczyć. Zajęcia są prowadzone spokojnie można się spokojnie przygotować i napisać egzamin. Egzamin jest przyjemny i można spokojnie podejść, napisać jak i wykonać praktykę.

 • Marta Duda
  10 Kwiecień
  30

  Miła atmosfera :) bardzo dobrze uczą!!! Dostęp do różnorodnych materiałów! Niczego nie brakuje! Jednym słowem REWELACJA!!!

 • Justyna Blacharska
  17 Kwiecień
  31

  Bardzo sympatyczna atmosfera, ciekawie przekazywana wiedza, jestem bardzo zadowolona.

 • Anna Markowska
  17 Kwiecień
  32

  Bardzo miła atmosfera. Bardzo sympatyczna i rzetelna instruktorka. Jestem zadowolona.

 • Katarzyna Ra¼na
  17 Kwiecień
  33

  Kurs przeprowadzony w miłej atmosferze przez fachową instruktorkę.

 • Justyna Wróblewska
  17 Kwiecień
  34

  Kurs bez żadnych zastrzeżeń

 • Marta Bryzek
  24 Kwiecień
  35

  Kurs tematyczny prowadzony przez osobę profesjonalną, a zarazem bardzo sympatyczną! Z podziękowaniem dla Pani Instruktor! Marta

 • Dominika Bielecka
  24 Kwiecień
  36

  Bardzo pozytywna, przychodziłam na zajęcia z ogromną przyjemnością. Pani Instruktor jest przemiłą osobą i wspaniale prowadzi zajęcia. Ogromne podziękowania dla p.Krystyny Łęnczyńskiej za ocenę i bardzo miłe przyjęcie mojej osoby. Z poważaniem D.Bielecka

 • Małgorzata Michalik
  24 Kwiecień
  37

  Kurs przeprowadzony w miłej atmosferze. Przeprowadzony przez osobę profesjonalną i w taki sposób by zainteresować tym tematem. Nie mogłam trafić na lepszy i bardziej profesjonalny kurs niż ten. Pozdrawiam serdecznie. Z podziękowaniem dla Pani Instruktor! Małgorzata

 • Paulina Wojdacz
  24 Kwiecień
  38

  Bardzo dobrze przeprowadzony kurs przez instruktorkę Instruktor . Miła i sympatyczna atmosfera. Życzliwość osoby egzaminującej p.Krystyny Łenczyńskiej.

 • Alicja Kamińska
  24 Kwiecień
  39

  Bardzo podoba mi się prowadząca kursu p.Instruktor. Sądzę, że szkolenie przeprowadziła bardzo profesjonalnie. Bardzo zaimponowała mi przekazując swoją wiedzę z głowy, a NIE CZYTAJĽC Z KSIĽŻEK itp. Akademia jest bardzo dobrze wyposażona. Ogólnie można by było dużo pisać i dobrych rzeczy ale w skrócie jestem bardzo zadowolona.

 • Agnieszka Stasiowska
  24 Kwiecień
  40

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pani prowadząca posiada ogromny zasób wiedzy, który przekazywała nam w sposób prosty, zrozumiały. Pani Instruktor była dla nas zawsze dostępna i służyła nam pomocą w bardzo miłej u uprzejmej atmosferze. Przeprowadzająca egzamin Pani Krystyna również bardzo miła oraz bezstresowo przeprowadziła ten egzamin. Dziękuje A.Stasiowska

 • Urszula Wereszczak
  24 Kwiecień
  41

  atmosfera bardzo przyjemna;teoria najbardziej potrzebna, większość czasu praktyka; kurs warty takiej ceny; bardzo przyjazna pani instruktorka.

 • Joanna Janeczek
  24 Kwiecień
  42

  Kurs jest prowadzony bardzo starannie, dopracowanie i sumienność. Miła atmosfera!

 • 43

  Kurs przeprowadzony bardzo interesująco i profesjonalnie, w miłej, przyjemnej atmosferze. Ćwiczenia praktyczne bardzo różnorodne, praktyczne z cennymi uwagami osoby prowadzącej. Chętnie podejmę kolejny kurs, bo jestem bardzo zadowolona.

 • Maria Rzewucka
  04 Maj
  44

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, panowała bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm ze strony p.Instruktor (prowadzącej) jednak myślę, że jeszcze jeden dzień do ćwiczeń wzornictwa, żeli by się przydał :-)

 • 45

  Kurs mi się bardzo podobał. Odpowiedni zakres tematyczny, odpowiednio dobrany materiał teoretyczny i bardzo dużo ćwiczeń praktycznych (na plus). P.Nowak

 • Agnieszka Olesińska
  04 Maj
  46

  Jestem mile zaskoczona. Dużo teorii i jeszcze więcej praktyki. Dużo dbałości o szczegoły. Miła i ciepła prowadząca.

 • 47

  Jestem zadowolona z kursu. Dużo się nauczyłam. Poznałam świetnych ludzi. Kurs mógłby trwac jeden dzień dodatkowo.

 • Karolina Załęska
  04 Maj
  48

  Jestem zadowolona z umiejętności jakie dobyłam, osoba prowadząca zajęcia rewelacyjna, ze wspaniałym podejściem do każdego indywidualnie, bez jakichkolwiek stresów człowiek przychodził na zajęcia. Ogólnie wrażenie moje na całokształt jest bardzo dobre.

 • Wioletta Kurek
  04 Maj
  49

  Jestem zachwycona organizacją kursu i profesjonalnym podejściem do kursantek. Miły, fachowy instruktaż i konstruktywna krytyka ze strony prowadzącej motywowała mnie do pracy. Z wielką przyjemnością zostałabym jeszcze jeden dzień dłużej. Z pewnością skorzystam z innych ofert ASP. Z poważaniem - Wioletta Kurek

 • Monika Klewin-Grabowska
  31 Kwiecień
  50

  Jestem bardzo zadowolona z kursu, program jak i efektu szkolenia.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP