JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

 • Aleksandra Borowska.
  20 Sierpień
  351

  Kurs bardzo ciekawy i usystematyzowany. Bardzo dobrze zorganizowany pod względem praktycznym i przygotowujący w praktyczny sposób. Dający miejsce na niekonwencjonalności. Zapewniający szkolenie w indywidualnym podejściu do kosmetyki i klienta.

 • Barbara Adamczak
  28 Październik
  352

  Kurs kosmetyczny w ASP jest bardzo dobrze zorganizowanym i profesjonalnie przeprowadzonym kursem. Panuje na nim przyjazna atmosfera sprzyjająca lepszemu poznawaniu zagadnień. Duża ilość godzin praktycznych tylko lepiej wprowadza do zawodu i daje poczucie pewności oraz sprzyja lepszemu opanowaniu teorii.

 • Aleksandra Jeleń.
  28 Październik
  353

  Kurs Kosmetyka Praktyczna w ASP, jest prowadzony w bardzo miłej atmosferze, na wysokim poziomie wiedzy kosmetycznej. Jest przekazywana wiedza w formie teoretycznej jak również w formie praktycznej. Kurs ten daje kwalifikacje do otwarcia własnego gabinetu lub pracy w gabinecie kosmetycznym u kogoś. Jestem bardzo zadowolona.

 • Elżbieta Brzozowska.
  17 Styczeń
  354

  Kurs zakończyłam zgodnie z programem. Prowadzony w przemiłej atmosferze, profesjonalnie. Cały materiał i cała wiedza przekazywana dogłębnie. Jestem zadowolona z otrzymanych kwalifikacji.

 • Monika Odroniec.
  17 Styczeń
  355

  Program zrealizowany jest najbardziej poprawnie. Bardzo przydatne i praktyczne. To co potzrebne aby rozpocząć pracę w zawodzie kosmetyczki.

 • Marzena Gołaszewska.
  17 Styczeń
  356

  Bardzo wysoki poziom i staranna organizacja. Wysoka kultura organizacyjna. Dostępność informacji, wzorowy kurs przeproadzania praktyk. Wykształcony instruktor. Odpowiednia forma przeprowadzania szkolenia i przekazywania wiedzy. Wspaniała Dyrekcja. Dbałośc o klienta. Serdecznie polecam.

 • Barbara Zażembłowska
  4 Marzec
  357

  Szkolenie bardzo profesjonalne, miła atmosfera, program kursu został w peni przedstawiony. Jestem bardzo zadowolona z przedstawionych nam zagadnień. Dziękuję.

 • Agnieszka Klima
  4 Marzec
  358

  Dziękuję. Bardzo dużo się nauczyłam. Szkolenie bardzo dobre i profesjonalne. Program został w pełni zrealizowany.

 • Lucyna Piekarz
  4 Marzec
  359

  Jestem bardzo zadowolona. Pani instruktor jest konkretna, trzyma wszystko silną ręką, nie pobłaża, to jest właśnie to. Cieszę się, że tu trafiłam.

 • Jolanta Bieniek
  4 Marzec
  360

  Jestem bardzo zadowolona, kurs spełnił moje oczekiwania. Uważam, że jestem dobrze przygotowana do wykonywania zawodu kosmetyczki.

 • Elżbieta Czapka
  4 Marzec
  361

  Bardzo wysoki poziom merytoryczny, ciekawy, stojący na świetnym poziomie sposób przekazywania wiedzy przez panią instruktor.

 • Maja Wieczorek
  4 Marzec
  362

  Jestem bardzo zadowolona, zASPokoił wszystkie moje oczekiwania, wszystkie informacje na stronach internetowych są wiarygodne!

 • Anna Gwiżdż
  4 Marzec
  363

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Spełnił moje oczekiwania. Serdecznie dziękuję.

 • Grażyna Siedlecka.
  20 Maj
  364

  Kurs jest bardzo intensywny, ale ogrom przekazanej wiedzy-niesamowity. Prowadzony bardzo ciekawie, przy minimum zaangażowaniu można się wiele nauczyć. Instruktor, Pani Instruktor, prowadząca zajęcia, w sposób bardzo przystępny i profesjonalny przekazała swoją wiedzę. Gabinety są wyposażone profesjonalnie. Atmosfera - super. Zadziwiające jest indywidualne podejście do każdej z Kursantek. Kurs godny polecenia.

 • Barbara Kabała.
  20 Maj
  365

  Kurs został przeprowadzony w miłej i ciepłej atmosferze. Zajęcia zostały prowadzone przez bardzo kompetentnych wykładowców. Dziękuję za przekazanie mi wiedzy i umiejętności kosmetycznych.

 • Żaneta Spyra.
  20 Maj
  366

  Bardzo dziękuję za wiedzę przekazaną mi na kursie, szkoła o bardzo wysokim poziomie. Szczególnie chciałam podziękować Pani Instruktor za bardzo dobry przekaz wiedzy teoretycznej i praktycznej. Cieszę się, że wybrałam właśnie szkołę mając do wyboru wiele innych. Dziękuję Pani Krystynie Łenczyńskiej i Panu Łenczyńskiemu za zawsze miłą atmosferę. Dziękuję Bardzo.

 • Marzena Sommer.
  20 Maj
  367

  Ogromnie przyjemnie i miło będę wspominała okres kursu kosmetycznego. Serdeczne podziękowania i ukłony dla niezmiernie sympatycznej instruktorki Pani Instruktor Rapickiej-Kowakewskiej - za pokazanie świata kosmetyki profesjonalnej. Podziękowania również dla Pani Krystyny Łenczyńskiej za serdeczność i przyjazną atmosferę. Z wyrazami szacunku.

 • Alicja Rakowska.
  20 Maj
  368

  Kurs jak najbardziej godny polecenia. Wspaniała pani prowadząca Pani Instruktor -Kowalewska. Pani Instruktor z wielkim sercem i oddaniem prowadziła grupę, za co bardzo dziękuję. Również Pani Krystyna Łenczyńska była nam podporą i w każdej chwili pomocna w związku z jakimkolwiek niejasnościami związanymi z nauką i wiedzą o kosmetyce, za co również duże dziękuję!

 • Bogumiła Galowy.
  20 Maj
  369

  K urs spełnił moje oczekiwania. Jako osoba związana z kosmetyką wyniosłam dla siebie bardzo dużo. Opiekun grupy, Pani -Kowalewska, z zapałem i oddaniem przekazywała nam wiedzę, która była dla mnie w tej dziedzinie wielkim doświadczeniem:

 • Agnieszka Zioła.
  20 Maj
  370

  Bardzo serdeczna atmosfera mnie urzekła, aż szkoda się było rozstać. Pani Instruktor z sercem przekazywała potrzebną wiedzę i przeprowadziła przez te dwa miesiące pod swoimi skrzydłami, służyła swoimi radami i podzieliła się swoimi doświadczeniami.

 • Barbara Gawin.
  15 Lipiec
  371

  W ciągu uczestniczenia nauczono mnie wiedzy, których nie nauczono mnie w szkole kosmetycznej 1-go roku. Wykłady Pani Instruktor były bardzo oszerne i ciekawe. Praktyka była również wyczerpująca, co utwierdziło mnie w przekonaniu, iż mogę podjąć pracę kosmetyczki. Ciekawostki, których udzielono podczas wykładów Pani Instruktor na pewno nie byłabym w stanie przeczytać w jakielkolwiek książce. Sumując, bardzo się cieszę, że tutaj byłam.

 • Justyna Janko.
  15 Lipiec
  372

  Przede wszystkim chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Instruktor za cierpliwość i wyrozumiałość oraz wysiłek włożony w prowadzenie zajęć. Kurs przeprowadzony profesjonalnie w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tutaj do Akademii Sztuki Piękności Pani Krystyny Łenczyńskiej. Jeszcze raz-Dziękuję.

 • Beata Adamczyk.
  15 Lipiec
  373

  Ciało pedagogiczne znakomite, wszystko przebiegało prawidłowo, dużo zostało nam przekazane w dostępny sposób. Dziękuję.

 • Katarzyna Osuch.
  15 Lipiec
  374

  Fantastyczny kurs! Ciekawy, intensywny, interesujący. Prowadząca Pani Instruktor - niesamowita osoba! Ciepła, wyrozumiała i bardzo profesjonalna. Moje ciało i skóra jeszcze nigdy nie były tak dopieszczone jak podczas kursu. Profesjonalny ośrodek, profesjonalnie wyposażone gabinety. Szefostwo wspaniałe! Polecam wszystkim.

 • Lidia Barbara Kaizer.
  15 Lipiec
  375

  Według mnie kurs był przeprowadzony bardzo profesjonalnie.

 • Mariola Dyląg.
  15 Lipiec
  376

  Kurs przebiegł prawidłowo. Miła i doświadczona, fachowa ręka wykładowcy oraz Pani Krystyny Łenczyńskiej, która dała nam wiele cennych rad oraz pouczeń, które przydadzą się na zawsze. Nauczyłam się bardzo dużo i wyniosłam cenny bagaż wiedzy. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa z ukończenia kolejnego kursu, który w szkole ASP ukończyłam.

 • Ewa Wójcik.
  15 Lipiec
  377

  Kurs merytorycznie i praktycznie przygotowujący do zawodu kosmetyczki. Dostarcza podstawowe wiadomości i umiejętności rozszerzone o problematykę medyczną. Rozszerzony o zabiegi trendowe:ultrad¼więki (kawitacja).

 • Katarzyna Swat.
  15 Lipiec
  378

  Kurs bardzo interesujący, fachowo prowadzone zajęcia. Pani Instruktor, która wykładała zajęcia teoretyczne oraz przeprowadzała pokazy zabiegów wykazała się ogromną znajomością zawodu Kosmetyczki. Przebieg zajęć upływał w miłej, sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam i uważam, że warto było poświęcić czas na ukończenie kursów w szkole Pani Krystyny Łenczyńskiej.

 • Katarzyna Koza.
  15 Sierpień
  379

  Bardzo miła, kompetentna oraz przesympatyczna opieka Wykładowcy. Niesamowita atmosfera w przebiegu całego kursu.

 • Izabela Gil.
  15 Sierpień
  380

  Bardzo sympatyczne miejsce. Wspaniała i miła Pani Prowadząca. Przystępny sposób przekazywania informacji. Duży nacisk na zajęcia praktyczne, wręcz przede wszystkim. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Indywidualne podejście do każdej Kursantki. Polecam wszystkim zdecydowanie.

 • Justyna Węcław.
  15 Sierpień
  381

  Mogłam zdobyć bardzo duże przygotowanie praktycznie dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Krystyny Łenczyńskiej oraz Pani Instruktor Rapickiej-Kowalewskiej. Po w/w kursie mam większą pewność siebie oraz wiedzę na jeszcze wyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w kursie Kosmetyki Praktycznej, ponieważ miła atmosfera podczas zajęć oraz przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliły mi pewniej się poczuć w zawodzie kosmetologa.

 • Katarzyna Bojke.
  15 Sierpień
  382

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze przez Panią Instruktor Rapicką-Kowalewską. Jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą i pogodną. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić właśnie do tak wspaniałej szkoły.

 • Marta Kisiel
  15 Sierpień
  383

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie przez Panią Instruktor Rapicką-Kowalewską. Jest osobą bardzo profesjonalnie podchodzącą do nauczania. Swoją wiedzę przekazuje w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Konsekwentnie egzekwuje zdobytą wiedzę od kursantek. A mnie jako uczennicę pozytywnie motywowała do pracy. Jako osoba jest bardzo ciepła, życzliwa i wesoła. Życzę by taką pozostała.

 • Barbara Rzepa
  16 Listopad
  384

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, miła tmosfera, indywidualne podejście do każdej z kursantek, dobre przygotowanie do wykonywania zawodu kosmetyczki, praca na dobrych, profesjonalnych produktach używanych w salonach kosmetycznych, dużo zajęć PRAKTYCZNYCH, co daje większsą wprawę i precyzję w wykonywaniu zabiegów."

 • Marta Warzyńska
  16 Listopad
  385

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie z punktu widzenia kursanta starając się bardzo dowartościować kursantów, w przyjaznej atmosferze, tematycznie na wy6sokim poziomie, pratyczne zabiegi wykonywane rzetelnie.

 • Sylwia Sękowska
  16 Listopad
  386

  Bardzo dobre prowadzenie, miła armosfera, dużo wiedzy przede wszystkim PRAKTYCZNEJ. Jestem bardzo zadowolona.

 • Renata Dudek
  16 Listopad
  387

  Ciepła, przyjazna atmosfera, duże podziękowanie i wyrazy szacunku dla Pani Instruktor. Wzakresie kosmetyki praktycznej być może, jak dla mnie większa ilość godzin (1,2 dni więcej - w zakresie prądów, kawitacji, elektrolecznictwa), byłaby wskazana. Podziękowania dla P. Krystyny i Instruktor - za docenienie nas i wiarę w nas!

 • Alicja Madej
  16 Listopad
  388

  Kurs nauczył mnie bardzo dużo. Miła atmosfera, wspaniała Kadra.

 • Agnieszka Puzik
  04 Listopad
  389

  Kurs został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, profesjonalnie i z bardzo indywidualnym podejściem do każdej z kursantek. Zarówno koleżanki (kursantki), Panią Instruktor, jak również Dyrekcję będę długo bardzo mile wspominać.

 • Izabela Kiełbasa
  04 Listopad
  390

  Pani Instruktor - jest osobą z powołania, swoją osobą dawała nam przykłąd do naśladowania (wysoka kultura osobista). Swoją fachowość potrafiła przekazać nam w bardzo prosty, przejrzysty sposób. Z poważaniem i wielkim uznanie.

 • Agata Charchowska
  04 Listopad
  391

  Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Pani Instruktor szczegółowo odpowiadała nam na każde nasze pytania, służyła radą i pomocą. Poz\kazała nam jak dozować preparaty i materiały. Ponadto dzieliła się z nami swoimi wieloletnimi doświadczeniami.

 • Jolanta Gałecka
  04 Listopad
  392

  Kurs bardzo ciekawie prowadzony, zachęcający do zdobywania dalszych wiadomości z zakresu kosmetyki. Część praktyczna pozwoliła na zdobycie doświadczenia w pracy w gabinecie kosmetycznym.

 • Agnieszka Czarnecka
  04 Listopad
  393

  Pani Instruktor bardzo miła i ciepła osoba, zawsze służyła radą. Uważam, że wyniosłam z kursu bardzo dużo wiedzy i doświadczenia. Dzięuję.

 • Jolanta Korczyńska
  04 Listopad
  394

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie, indywidualne podejście do osób uczestniczących na kursie. Miła atmosfera sprawia, że przyswajana widza była z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Kurs godny polecenia wszystkim.

 • Sabina Gałek
  04 Listopad
  395

  Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna kdara nauczycielska.

 • Oksana Rud
  04 Listopad
  396

  Miła przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście.

 • Beata Wesołek
  06 Styczeń
  397

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wniósł on w moje życie bardzo wiele dobrego. Część teoretyczna była prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Wiedza Pani Instruktor jest ogromna i potrafi ją w doskonały sposób przekazać. Część praktyczna to praca na dobrej jakości kosmetykach.

 • Anna Żurek
  06 Styczeń
  398

  Kurs dobrze zorganizowany, jest dużo zajęć praktycznych, dobrze wytłumaczonych, Pani prowadząca zawsze służyła pomocą, miła atmosfera. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • Joanny Zydroń-Gruca
  06 Styczeń
  399

  Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie, bardzo dużo praktycznych zajęć, co bardzo dobrze wpływa na pó¼niejsze przygotowanie do zawodu. Cały kurs na bardzo wysokim poziomie.

 • Renata Oleksyk
  06 Styczeń
  400

  Kurs bardzo mi sie podobał, było bardzo dużo zajęć praktycznych z naświetlaniem problemu. Pani Instruktor bardzo miła i kompetentna, służąca zawsze pomocą i wsparciem. Bardzo miła atmosfera.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP