ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Postaw na profesjonalizm

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie Wizażystki,
które chciałby stworzyć swoje video portfolio - najnowszą i najskuteczniejszą formę promocji.
Film to najlepsze medium do pokazania umiejętności wizażystki - od początku pracy, aż po efekt końcowy. Do nagrywania używamy w pełni profesjonalnego sprzętu oraz programów do montażu materiału - gwarantujemy, że będziesz zadowolona z efektów naszej współpracy, a film będzie Twoją wizytówką, którą z dumą będziesz prezentować swoim znajomym i klientkom. Video będziesz mogła wykorzystywać w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń.
W celu nagrania video portfolio możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz lub telefonicznie: +48 12 266-43-81!

Przyjdź i nagraj swoje video portfolio - W 2014 ZA DARMO!

1. Umów się na nagranie

Możesz umówić się na nagranie telefonicznie:
+48 12 266-43-81
lub +48 502-073-341 lub wypełniając formularz zgłoszeniowy obok.

Z reguły nagranie trwa 4-6 godzin, w trakcie których powinnaś wykonać ok. 4 makijaże. Przychodzisz z własnymi modelkami - minimum jedną osobą, ale sugerujemy 1 osobę na 1 makijaż.

Malujesz własnymi kosmetykami (udostępnienie naszych kosmetyków - do uzgodnienia). Studio dostępne jest w godz. 9-17. Zmontowany materiał dostępny jest na Youtube w ciągu ok. 7 dni.

2. Napisz do nas

3. Ważne informacje!

  • 1. Możesz: umieścić na swojej stronie, blogu, profilu, fanpage, itp, link do filmu na Youtube TVASP, lub zagnieżdżony film na swojej stronie (tak jak na filmie powyżej)
  • 2. Nie możesz: wykorzystywać podkładu dźwiękowego ani logo, poddawać obróbce filmu, modyfikować go, sprzedawać go, duplikować, kopiować i wstawiać na swój kanał, reklamować kosmetyków w trakcie nagrania
  • 3. Abyśmy mogli opublikować materiał, Ty oraz modelki podpisujecie dokument: zgodę na wykorzystanie materiału online (udzielenie niewyłącznej, ogólnoświatowej, nieodpłatnej, wolnej od roszczeń, nieodwołalnej, przenaszalnej, z możliwością do udzielania sublicencji, licencji na wykorzystanie wizerunku).
  • 4. Nagranie na opisanych wyżej zasadach jest darmowe. W pozostałych wypadkach (gdy np. chcesz otrzymać materiał źródłowy, reklamować kosmetyk, usunąć nasze logo, duplikować lub modyfikować film, itp.), koszt nagrania wynosi 2000 zł + VAT za każdy clip wynikowy.