JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Video Portfolio
za darmo w ASP!

Postaw na profesjonalizm

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie Wizażystki, które chciałby stworzyć swoje video portfolio - najnowszą i najskuteczniejszą formę promocji.

Film to najlepsze medium do pokazania umiejętności wizażystki - od początku pracy, aż po efekt końcowy. Do nagrywania używamy w pełni profesjonalnego sprzętu oraz programów do montażu materiału - gwarantujemy, że będziesz zadowolona z efektów naszej współpracy, a film będzie Twoją wizytówką, którą z dumą będziesz prezentować swoim znajomym i klientkom.

Video będziesz mogła wykorzystywać w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń. W celu nagrania video portfolio możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz lub telefonicznie: +48 12 266-43-81!

Przyjdź i nagraj swoje video portfolio - w 2017 za darmo!

1. Umów się na nagranie

Możesz umówić się na nagranie telefonicznie:
+48 12 266-43-81
lub +48 502-073-341 lub wypełniając formularz zgłoszeniowy obok.

Z reguły nagranie trwa 4-6 godzin, w trakcie których powinnaś wykonać ok. 4 makijaże. Przychodzisz z własnymi modelkami - minimum jedną osobą, ale sugerujemy 1 osobę na 1 makijaż.

Malujesz własnymi kosmetykami (udostępnienie naszych kosmetyków - do uzgodnienia). Studio dostępne jest w godz. 9-17. Zmontowany materiał dostępny jest na Youtube w ciągu ok. 7 dni.

2. Napisz do nas

3. Ważne informacje!

  • Możesz: umieścić na swojej stronie, blogu, profilu, fanpage, itp, link do filmu na Youtube TVASP, lub zagnieżdżony film na swojej stronie (tak jak na filmie powyżej)
  • Nie możesz: wykorzystywać podkładu dźwiękowego ani logo, poddawać obróbce filmu, modyfikować go, sprzedawać go, duplikować, kopiować i wstawiać na swój kanał, reklamować kosmetyków w trakcie nagrania
  • Abyśmy mogli opublikować materiał, Ty oraz modelki podpisujecie dokument: zgodę na wykorzystanie materiału online (udzielenie niewyłącznej, ogólnoświatowej, nieodpłatnej, wolnej od roszczeń, nieodwołalnej, przenaszalnej, z możliwością do udzielania sublicencji, licencji na wykorzystanie wizerunku).
  • Nagranie na opisanych wyżej zasadach jest darmowe. W pozostałych wypadkach (gdy np. chcesz otrzymać materiał źródłowy, reklamować kosmetyk, usunąć nasze logo, duplikować lub modyfikować film, itp.), koszt nagrania wynosi 2000 zł + VAT za każdy clip wynikowy.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP