JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Kamila Kanarek-Fujak

Kosmetolog, szkoleniowiec i instruktor praktycznej nauki zawodu. W Akademii Sztuki Piękności prowadzi kursy wizażu, przedłużania i zagęszczania rzęs, przedłużania włosów oraz kosmetyki.

Miłość do kosmetyki zawdzięcza swoim rodzicom, którzy w latach jej dzieciństwa prowadzili sklep kosmetyczny, w którym spędzała większość wolnego czasu. Całą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 11 lat pracy kosmetyczki i kosmetologa przekazuje z wielkim zaangażowaniem. W swojej pracy ceni sobie otwartość i bezpośredni kontakt z Kursantkami, dlatego też zajęcia z nią odbywają się zawsze w domowej atmosferze przy nieskrępowanej kreatywności.

Często podkreśla, że najważniejsze w życiu jest robić to co się kocha. Dlatego każdą swoją Uczennicę stara się zarazić życiową pasją do świata kosmetyki i sprawić, aby to co robi było dla niej w pełni satysfakcjonujące.

Prywatnie spełniona mama i żona. Promieniuje pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi. Kocha spędzać czas z rodziną, skupiając się na swojej 4-letniej córce. Wolny czas poświęca zamiłowaniu do piękna. Na co dzień interesuje się makijażem śledząc najnowsze trendy ze świata wizażu i stylizacji. Jak każda kobieta uwielbia shopping w galeriach handlowych z kartą kredytową męża (bez męża w pobliżu), gdzie kompletnie traci poczucie czasu.

Po każdym ciężkim dniu relaksuje się gotując coraz to bardziej wyszukane potrawy. Pasjonatka dietetyki, zdrowego odżywiania i kuchni slow food w najlepszym wydaniu. Do kanonu ulubionych rozrywek zalicza długie spacery i spontaniczne podróże. Ma słabość do brawurowej jazdy samochodem, dlatego obawia się prowadzenia aut z większym silnikiem niż 1.6.

Jak sama twierdzi, jest uparta jak osioł i lubi postawić kropkę nad „i”, ale dzięki temu zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP