JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Kinga Urban

Specjalista do spraw kosmetyki całościowej z 18-letnim doświadczeniem w branży beauty.

W życiu zarówno pracowała w charakterze kosmetyczki, prowadziła salon kosmetyczny, jak i uczyła. Od 10 lat wprowadza Kursantki ASP w tajniki nowoczesnych trendów stylizacji paznokci, dbając przede wszystkim o rozwój osób wcześniej niezwiązanych z tematem manicure.

W swojej pracy uwielbia towarzyszące jej twórcze zamieszanie oraz możliwość poznawania nowych ludzi. Zawsze stara się wprowadzać miłą atmosferę, tym samym skutecznie redukując poziom stresu na sali. W Akademii Sztuki Piękności prowadzi przede wszystkim warsztaty z zakresu manicure i stylizacji paznokci, manicure hybrydowego, japońskiego, żelu na szablonie oraz akrylu.

Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęła pod skrzydłami Krystyny Łenczyńskiej, założycielki ASP i mistrza kosmetyki.

Nawet poza pracą lubi spędzać czas aktywnie, uprawiając liczne dyscypliny sportu. Skoki na trampolinie? Brzmi jak piątkowe popołudnie. Seria ćwiczeń na stepie? To już chyba sobotni wieczór. Slalom narciarski? Gdy tylko pojawią się pierwsze płatki śniegu. Sportem stara się także zarazić swoją rodzinę, a zwłaszcza córeczkę, która jest jej oczkiem w głowie.

Od kilku lat interesuje się zdrową kuchnią, jednak od czasu do czasu lubi zgrzeszyć testując jakość biszkoptów w tiramisu lub odwiedzając złote łuki. Mimo tego, iż ceni sobie polskie krajobrazy, marzy o długo wyczekiwanym wyjeździe wakacyjnym do Pragi. Bardzo rzadko sięga po pilot od telewizora, jednak gdy to robi, stara się podtrzymywać dobry humor komediami w najlepszym wydaniu.

Czasami lubi „czepiać się” drobnostek, tym samym podejmując wielowarstwową polemikę, w której odbiorcy stoją na przegranej pozycji. Przy tym w zaskakujący sposób zaraża swoim uśmiechem i entuzjazmem do ludzi i życia.

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP