JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Krystyna Łenczyńska

Założycielka ASP, autorytet współczesnej branży kosmetycznej.

Pasja kosmetyki i wewnętrzna potrzeba rozwoju zaowocowały w jej życiu licznymi sukcesami. Jednym z nich było zapoczątkowanie idei stosowania terapii naturalnych, nadając odpowiedni kierunek rozwoju dzisiejszej kosmetyce.

Kolejne osiągnięcia zrodziły się na płótnie 35-letniego doświadczenia w upiększaniu Ludzi i lecznictwie kosmetycznym, po otwarciu w 1982 roku Gabinetu Kosmetyki Naturalnej, jednego z pierwszych salonów w Krakowie.

Od ponad 30 lat jako dydaktyk, praktyk, wykładowca i prezenter zaszczepia w innych swoją pasję. Sukcesy w edukacji z wykorzystaniem autorskich programów nauczania przekuła w wieloletni i piękny projekt: Akademię Sztuki Piękności. Dzięki niemu z dumą wspomina pracę z tysiącami Absolwentek z całego globu, które odniosły sukces w setkach miast Polski i w kilkudziesiąciu krajach całego świata.

Ceniona wizażystka, współpracowała m.in. z TVN, TV Wisła i krakowskimi teatrami. Autorka techniki "Master" w makijażu, na której w późnieszym czasie oparto techniki smoky eye.

Autorka dziesiątek unikatowych zabiegów, masaży, artykułów oraz programów nauczania cechujących się wysoką efektywnością. Dla zleceniodawców instytucjonalnych prowadzi warsztaty dotyczące wellness i kształtowania osobowości w oparciu o archetypiczną jaźń.

Charyzmatyczny mówca-Dydaktyk, Mentor i Przewodnik, którego wykłady, seminaria i warsztaty tak na ogólnopolskich sympozjach jak i w szkołach kosmetycznych, na długo pozostają w pamięci. Niezależy konsultant firm kosmetycznych. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego Kraków i wieloletni członek Zarządu PSK.

Przyjęła tytuł Mistrza Reiki, naturalnego uzdrawiania przez dotyk.

Prowadzenie międzynarodowej Akademii to bardzo absorbujące i odpowiedzialne zadanie, jednak nie ma dnia, w którym zapomniałaby o realizacji dodatkowych pasji oraz trosce o rodzinę. W myśl idei „Marzenia są po to, aby je realizować” urządziła swój dom z bali z wielkim ogrodem, gdzie pielęgnując rośliny zapomina o całym świecie niczym Alicja w Krainie Czarów.

Kocha zwierzęta, dlatego bardzo ciepło wspomina historię swojej kotki, którą otrzymała w darze od uczestniczki jednego z prowadzonych kursów. Czasami trudno jej nabrać dystansu do pracy, bo traktuje zespół jak swoją rodzinę, a Akademię, jak drugie dziecko.

Ogromną satysfakcję oraz poczucie spełnienia czerpie w życiu z możliwości przekazywania wiedzy, umiejętności i doświadczeń innym Ludziom. Zawsze promienieje, gdy z różnych części świata docierają do niej informacje o sukcesach Absolwentek Akademii.

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP