JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Michał Grabania

Ostoja działu programistycznego i główny koordynator IT.

Zakres jego obowiązków sięga głęboko do czeluści żargonu informatycznego, dlatego dla uproszczenia przyjmijmy, iż odpowiada za techniczne aspekty funkcjonowania strony internetowej ASP. Michał jest osobą pierwszego kontaktu w przypadku, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach coś przestaje działać lub powinno działać w inny sposób.

Ponad 13 lat doświadczenia w branży przełożyło się na przydomek Dr Housa sektora IT. Cechuje go wysoki poziom profesjonalizmu połączony z nutą awangardy. Nie przepada za gotowymi rozwiązaniami, woli tworzyć własne, sprawdzone systemy. Często lubi powtarzać „To nie ma być zrobione, to ma być zrobione dobrze”.

Pod maską wyrafinowanego informatyka o analitycznym umyśle kryje się bardzo pogodna osoba, która chętnie oferuje pomoc oraz dzieli się bogatym doświadczeniem. W kontaktach z ludźmi cechuje go bezpośredniość, co może być postrzegane zarówno jako wada jak i atut (my jeszcze do końca nie zdecydowaliśmy).

Posiada gamę różnorodnych zainteresowań, z których jedno zasługuje na szczególne wyróżnienie, a jest nim przynależność do klubu i udział w licznych imprezach militarnych z wykorzystaniem Air Soft Guns, czyli replik broni palnej.

Interesuje się także nowinkami ze świata informatyki oraz motoryzacji. Oglądając zagraniczne seriale łączy przyjemne z pożytecznym, ponieważ właśnie w ten sposób szlifuje swój angielski, który później sprawnie wykorzystuje jako obieżyświat.

TOP