JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Michał Łenczyński

Dyrektor zarządzający w Akademii Sztuki Piękności.

Niezwykle utalentowany gitarzysta, lider cenionego zespołu i twórca muzyki niezależnej po raz kolejny wyrusza w trasę po Europie – koniecznie sprawdź, czy zagra w Twoim mieście! Właśnie tak mógłby brzmieć opis początków kariery Michała, gdyby los potoczył się nieco inaczej. Jako świeży absolwent, tuż po studiach magisterskich, zajął się rozwojem firmy rodzinnej. Od tamtego momentu każdy dzień niesie ze sobą falę nowych wyzwań, które wymagają ogromnej elastyczności.

Typowy poranek rozpoczyna w roli dyrektora zarządzającego, późnym popołudniem wciela się w postać magazyniera, aby następnie pod osłoną nocy przywdziać kaptur programisty oraz poszukiwacza nowych rozwiązań marketingowych. Perspektywa 15 lat pozwala mu jednak patrzeć z wielkim dystansem na stworzony „ekosystem”. Misja akademii została scharakteryzowana bardzo krótko – tworzyć zgrany, rodzinny zespół przyjaciół, co podkreśla na każdym kroku.

Jako współtwórca systemu standardów małopolskiej branży edukacyjno-szkoleniowej oraz reprezentant w ramach Małopolskiego Partnerstwa na Rzecz Kształcenia Ustawicznego angażuje się w proces doskonalenia sektora beauty.

Prekursor turystyki edukacyjnej, działającej w obszarze kształcenia Beauty&Wellness ASP, zmotywował do sukcesu ponad 5000 osób z 50 krajów świata!

Na liście sukcesów specjalne miejsce zajmuje także stworzenie marki BelArte, oferującej szeroką linię produktów kosmetycznych, przygotowaną specjalnie dla miłośniczek Akademii Sztuki Piękności.

Wolny czas Michała wypełniony jest oczywiście pozytywnymi dźwiękami gitary oraz innych instrumentów z jego kolekcji. Od czasu do czasu można spotkać go w galerii sztuki nowoczesnej, gdzie buduje swój dystans do świata.

Strach przed podróżami drogą lotniczą paradoksalnie nie przeszkodził mu w realizacji wielkiej pasji, jaką jest niewątpliwie poznawanie obcych kultur. Zapytany o największe marzenie wyznał, że zdecydowanie jest to nagranie muzyki z 25 lat twórczości porzuconej gdzieś głęboko w zakamarkach jednej z szuflad.

Pomimo wielu pasji i obowiązków, jako największy fan dodatkowej drzemki w telefonie, zawsze znajdzie czas na solidną dawkę snu. Daltonista od kiedy pamięta, co może budzić pewne kontrowersje – na szczęście do realizacji zamówień na lakiery deleguje najlepszych specjalistów od kolorów :)

TOP