JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Monika Stawarczyk-Szyszko

Aktywna kosmetyczka, szkoleniowiec i instruktor praktycznej nauki zawodu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi kurs Kosmetyki Praktycznej.

Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęła od ukończenia krakowskiej szkoły kosmetycznej. Już w momencie rozpoczęcia pierwszych praktyk kosmetycznych, pasja do kosmetyki pochłonęła ją do reszty. Cieszy ją stały rozwój, dlatego ukończyła także dwuletnią szkołę podyplomową o profilu kosmetycznym oraz liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Masaże to jej oczko w głowie, uwielbia terapie manualne, a każdego człowieka traktuje holistycznie.

Od 20 lat prowadzi gabinet kosmetyczny, który prężnie się rozwija, dlatego swoje Kursantki zawsze zaskakuje wieloma świeżymi, praktycznymi wskazówkami i nowościami kosmetycznymi.

W pracy z ludźmi ceni sobie możliwość przekazywania własnych doświadczeń. Cieszy ją, gdy kursantki chłoną przekazywaną wiedzę i są otwarte na sugestie. Na każdym kroku podkreśla, że zawód kosmetyczki wymaga kreatywności oraz empatii do drugiego człowieka, ponieważ wizyta w gabinecie to potrzeba i ciała i ducha.

Gdy na chwilę zamykają się drzwi do sal wykładowych i gabinetu, zamienia się w mamę dorosłego już syna oraz szczęśliwego psa Leo, z którym uwielbia długie spacery. Ceni sobie więzy rodzinne, które stanowią dla niej życiowy priorytet. Jak często powtarza, kluczem do szczęścia jest umiejętność oddzielenia życia zawodowego od osobistego, dlatego o 22 zawsze wyłącza służbowy telefon.

Nie lubi stagnacji, także w wolnym czasie. Kocha jazdę na nartach i rowerze. Uwielbia wypoczywać w Polsce, dlatego wakacje często spędza nad Bałtykiem, gdzie ładuje baterie. Często eksperymentuje z kuchnią włoską, piecze torty, robi przetwory oraz zdrowotne nalewki. Wielką satysfakcję sprawia jej pielęgnowanie ogrodu, co traktuje jako weekendowy rytuał. Jej największym marzeniem jest kąpiel w basenie z delfinami. Każdą chwilę łapie jak motyle, pokonując wszelkie wyzwania i słabości.

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP