JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Renata Czak

Specjalista organizacji szkoleń oraz koordynator wszystkich kursów. Stanowi filar komunikacji z Kursantkami, dbając o jak najwyższy standard obsługi.

Będzie prawdopodobnie pierwszą osobą z ASP, której głos usłyszysz w telefonie. Jej marką jest otwartość, która zobaczysz na każdym etapie współpracy. Nadzoruje projektowanie harmonogramów, kontakt z Kursantkami i instytucjami, dokumentację i koordynację przebiegu kursów od strony techniczno-organizacyjnej.

Jako jedyna osoba w biurze posiada niezwykłą umiejętność jednoczesnego prowadzenia rozmów przez dwa telefony i Messengera, pisząc przy tym maila. Uważa, że każda napotkana przeszkoda stanowi jedynie wyzwanie i kolejną możliwość osobistego rozwoju. W myśl zasady “rób to co kochasz” – a praca będzie dla ciebie przyjemnością. Słabość Renaty do ludzi i do piękna sprawiły, że czuje się w pracy jak w domu.

Prywatnie mama trójki dorosłych dzieci. Niepoprawny romantyk z szerokim wachlarzem zainteresowań i bogatym wnętrzem. Z pozoru nieco zdystansowana, lecz po minucie rozmowy staje się ciepła, otwarta i pomocna. Pasjonuje się psychologią i ezoteryką, gdy znajdzie bratnią duszę, dialog może ciągnąć bez końca.

W rodzinnej atmosferze ASP pozwala sobie podrygiwać podczas pracy przy latynoamerykańskich rytmach. Budzik to jej wróg, dlatego każdego poranka walczy ze sobą, żeby być punktualnie na czas. Przytaczając anegdoty często wspomina pierwszą rozmowę w Akademii, w trakcie której otrzymała miano Adama Małysza wśród konkurencji. Wiele wakacji spędzonych w Dalmacji, południowej części Chorwacji, rozbudziło w niej apetyt na podróże po całym świecie.

Marzy o wyprawie statkiem dookoła świata. Z uśmiechem na twarzy utożsamia się z postacią Judyty z filmu „Nigdy w życiu!”, graną przez niezastąpioną Danutę Stenkę. Zapytana o to jakie zwierzę najbardziej oddaje jej naturę zawsze odpowiada: nie wiem, ale na pewno stadne!

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP