JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Tomasz Elżbieciak

Koordynator marketingu, grafik. Swoje kreatywne spojrzenie wykorzystuje tworząc systemy identyfikacji wizualnej.

Specjalista z zakresu projektowania, w ASP odpowiada za kreację materiałów graficznych, wygląd i poprawne funkcjonowanie stron internetowych oraz wsparcie procesów automatyzacji marketingu. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 10 lat związany z Akademią Sztuki Piękności, w której realizując liczne projekty przekształcił nabytą wiedzę w praktykę.

Ceni sobie pracę zespołową oraz chętnie wchodzi w interakcje z ludźmi, szukając inspiracji i świeżego spojrzenia na podejmowane tematy. Swoją pomysłowość lubi zamieniać w zawsze zrealizowane na czas projekty.

Największy fan swojej rodziny oraz miłośnik psów, czego najlepszym przykładem jest jego maksymalnie rozpieszczony pinczer. Wierny kibic Realu Madryt i piłkarskiej ligi hiszpańskiej, marzy o wyprawie do stolicy Hiszpanii. Długie zimowe wieczory spędza w towarzystwie filmów z serii Jamesa Bonda, zajadając się daniami kuchni włoskiej.

Wrodzone poczucie estetyki w połączeniu z lekką nutką ekstrawagancji zaowocowało przywiązaniem do stylowych zegarków oraz kolorowych, wzorzystych skarpet. Ubiór stanowi jego wizytówkę, dlatego kilka lat temu na dobre wyrzekł się noszenia jeansów. W sezonie można spotkać go na polu golfowym, gdzie relaksuje się trenując wybicia na jednym z osiemnastu dołków.

Jako jedyna osoba z zespołu nie toleruje dużych ilości snu – rozpoczynając swoją przygodę w ASP meldował się w biurze o piątej nad ranem…

TOP