JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Wiktoria Kosiorowska

Makeup artist, szkoleniowiec ASP. W Akademii Sztuki Piękności prowadzi kursy wizażu.

Wizaż jest dla niej formą artystycznej ekspresji, wyrażenia siebie, a także życiową pasją. Od kilku lat nie rozstaje się ze swoim makijażowym kufrem. Na codzień śledzi kosmetyczne trendy i testuje nowości. Pasjonuje ją wszystko co związane z urodą i kosmetykami.

Największą radość przynosi jej tworzenie makijaży artystycznych i nietuzinkowych, a także dzielenie się makeupowymi inspiracjami. Wieczory i wolne godziny spędza na kreatywnym tworzeniu makijaży w domowym zaciszu.

O sobie mówi, że jest samoukiem i swoją ciężką pracą, jak i zaangażowaniem znalazła się właśnie w tym miejscu. Ukończyła wiele kursów w szkołach wizażu, a także szkoleń u polskich artystów makijażowych. Z wykształcenia jest Magistrem Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Interesuje się zagadnieniami związanymi z mediami społecznościowymi.

Uwielbia kontakt z ludźmi, których zaraża pozytywną energią. W pracy z klientkami i kursantkami stara się zawsze zagwarantować przyjazną atmosferę i indywidualne podejście. W pracy przykłada dużą uwagę na staranność, profesjonalizm i higienę.

Po ciężkim dniu, spędza czas w domu ze swoimi szczurkami. Entuzjastka ciężkich brzmień, koncertów i festiwali, a także dobrej zabawy.

Jak sama twierdzi, zawsze służy radą i pomocną dłonią. Zawsze dąży do postawionego celu.

Zapraszam Cię na kursy ASP w Krakowie

TOP