ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Kadra Akademii Sztuki Piękności

Założycielka ASP, Krystyna Łenczyńska

Krystyna Łęczyńska

Dyplomowany Mistrz Kosmetyki, Mistrz-Trener Praktycznej Nauki Zawodu. Mistrz Reiki, naturalnego uzdrawiania przez dotyk. Prekursor stosowania terapii naturalnych w nowoczesnej kosmetyce.

Posiada 31-letnie doświadczenie w upiększaniu Ludzi, lecznictwie kosmetycznym. Od 31 lat prowadzi własny Gabinet Kosmetyki Naturalnej. Wybitnie uzdolniona i ceniona wizażystka, pracowała m.in. w TVN, TV Wisła, teatrach krakowskich. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego o/Kraków, wieloletni Członek Zarządu PSK. Niezależny konsultant firm kosmetycznych.

Wieloletni Prezenter-Wykładowca na ogólnopolskich sympozjach i w szkołach kosmetycznych, obecnie trzon dydaktyczny Akademii Sztuki Piękności. Autorka dziesiątek unikatowych zabiegów, masaży, artykułów oraz wysoce efektywnych programów nauczania.

Charyzmatyczny Mówca-Dydaktyk, Mentor i Przewodnik, którego wykłady, praktyki, seminaria i warsztaty na długo pozostają w pamięci.

Krystyna Łenczyńska prowadzi w Akademii część zajęć: Kosmetyka Praktyczna, Kosmetyka Naturalna, Art-Visage i Stylizacja oraz Masaż taoistyczny "MASKA". Jest także egzaminatorką na szkoleniach: Manicure isylizacja Paznokci oraz Profesjonalny Masaż Leczniczy. Dla zleceniodawców instytucjonalnych - prowadzi warsztaty z zakresu wellness i kształtowania osobowości w oparciu o archetypiczną jaźń.

Strona domowa Krystyny Łenczyńskiej: www.krystyna.asp.edu.pl

Pozostali dydaktycy

To osoby, które cechuje wysokiej klasy profesjonalizm i łatwość w przekazywaniu wiedzy - praktyki, jak
i teorii. Nasza kadra jest aktywna zawodowo! - To osoby działające równolegle w swojej profesji i odnoszące sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Nowy wizerunek Nauczyciela

W Akademii Sztuki Piękności znajdziesz osoby, które uczą z powołania. Poznasz osoby, które są mentorami i przewodnikami dzielącymi się z Tobą latami swoich doświadczeń - swoimi pasjami.

PRACA W ASP

Uważasz że będziesz dobrze czuć się pracując w naszym zespole?
Przejrzyj oferty pracy w ASP i złóż swoje CV! Zobacz oferty