JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Spoza Krakowa?

Każdego miesiąca w Akademii uczą się osoby z różnych regionów Polski, Europy i świata!

Jak często gościmy osoby spoza Krakowa?

W grudniowej, 6-osobowej grupie Manicure, były 2 osoby z Londynu i 3 z Dublina. Nie znały się, a jednak rozpoznały że siedziały koło siebie w samolocie, lecąc na kurs.

W styczniowo-lutowej grupie Kosmetyki Praktycznej do Krakowa dojeżdżała co tydzień Pani z Dubaju (założyła już własny salon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich) i z Katowic.

W marcowej, pięcioosobowej grupie Art-Visage i Stylizacji, przyjachały do nas Panie ze Szczecina, Wrocławia, Toronto i Pragi. Dwie z nich już pracują w zawodzie.

Tylko co dziesiąta Absolwentka ASP mieszka w Krakowie, reszta do nas dojeżdża!

Jednolite grupy rodowitych "Krakusów" praktycznie się nie zdarzają!

Statystyki 2006-2024

Kursantki z całego Świata

36%

Kursantki które przyjechały na kurs spoza Polski
Kursantki z całej Polski

92%

Kursantki, które przyjechały na kurs spoza Krakowa

Jaką oferujemy Ci pomoc?

Kursy intensywne. Jeżeli mieszkasz daleko, to specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy intensywne programy szkoleń. Kurs w trybie intensywnym trwa od poniedziałku do czwartku, a w piątki (soboty, niedziele) odbywają się najczęściej warsztaty dodatkowe. Zaledwie w jeden tydzień będziesz w stanie odbyć szkolenie w pełnym zakresie.

Rezerwacja noclegów. Nie zostawiamy Cię samej, bo wiemy jak czuje się osoba w obcym mieście. Od dawna współpracujemy z kilkoma hotelami i pensjonatami - wiemy gdzie można przenocować tanio i w dobrych warunkach.

Mapki wraz ze szczegółowymi opisami dojazdu. Obejrzyj w dziale lokalizacja lub je wydrukuj mapkę! Jeżeli będziesz mieć problemy z trafieniem, przez cały czas jesteśmy dostępni pod numerem infolinii: +48 12 266-43-81 (zapisz sobie w telefonie).

Organizację. Przygotowaliśmy wszystko tak, aby na miejscu mogła przebywać osoba która nigdy nie była w Krakowie. Począwszy od adresów, mapek, noclegów, czy możliwości zakupu kosmetyków na miejscu, by nie błądzić po hurtowniach, a skończywszy na banalnych, ale istotnych sprawach, jak oddzielnym miejscu do zjedzenia posiłków, możliwości zamówienia gotowych obiadów, skorzystania z lodówki, mikrofalówki, czy napicia się kawy/herbaty.

Atmosferę. Jak już wiesz, możesz się spodziewać towarzystwa mocno zróżnicowanych osób - z przeróżnych części świata. Przecież nie otworzą salonu naprzeciwko. Znika konkurencja, rozpoczyna się realna wpółpraca i międzynarodowe przyjaźnie.

Ceny. Nie jest tajemnicą, że kursy w ASP w Polsce są ok. 4-krotnie tańsze niż w zachodniej Europie i sukcesywnie przybliżają się do cen europejskich. O wiele bardziej opłaca Ci się przyjechać na miejsce, zrobić kurs, kupić sprzęt, opłacić bilet i nocleg i przeżyć naprawdę fascynującą przygodę, niż zwyczajnie zrobić kurs 4-krotnie drożej "na emigracji". Po naszych kursach możesz pracować także poza Polską.

Terminy. Jako jedna z niewielu szkół, wydajemy certyfikaty w wybranej wersji językowej (polska, angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska) i zaświadczenia, bezpośrednio po kursie. Egzamin jest natychmiast po kursie. Oznacza to, że na żaden dokument nie musisz czekać, ani nie musisz przyjeżdżać kolejny raz na egzamin lub odbiór dokumentów.

Doświadczenie. Każdego tygodnia spotykamy się z osobami które do nas dojeżdżają lub przylatują z różnych części Polski, Europy i świata. Znamy ich potrzeby, a sprawna organizacja dla nich szkoleń i pobytu nie jest dla nas nowością.

Zniżki lub bezpłatne noclegi. Jeżeli sama zbierzesz co najmniej 3-osobową grupę, możecie otrzymać nocleg w Krakowie gratis. O ten rodzaj promocji, spytaj mailowo (uzgodnienia indywidualne).

Atrakcje Krakowa

... czy odległość może być barierą?

Jeżeli nie masz dość odwagi by wziąć los we własne ręce, mówimy Ci z czystym sumieniem: "Zapomnij, że właśnie zrezygnowałaś z wyjątkowej kadry, niezwykłej atmosfery, autorskich programów, prestiżowych odznaczeń i wybierz inny kurs - gorszy kurs, ale bliżej".

Zapraszamy natomiast serdecznie na warsztaty w przyszłości. Prawdopodobnie przekonasz się, że wybór po najniższych kosztach nieznanej i słabej szkoły, która powstała rok temu i za rok jej nie nie będzie, oznacza że "kto mało płaci, ten dwa razy płaci", stąd i tak zobaczymy się na doszkoleniach.

Uwaga, oferta dla grup!

Jeżeli chcesz na kurs wybrać się z koleżankami (co najmniej 3 osoby), spytaj o specjalne ceny dla grup! W zależności od rodzaju kursu i ilości osób, możesz uzyskać darmowy nocleg, lub darmowe produkty na własność, lub zniżkę na kurs!

Zaznacz, że potrzebujesz noclegu - pomocy udzielamy bezpłatnie.

Jeżeli masz pytania odnośnie tej oferty i noclegów, użyj formularza pocztowego by skontaktować się z nami,
lub zadzwoń na infolinię: +48 12 266-43-81.

Nie znalazłaś potrzebnych informacji?

Kliknij w przycisk po prawej i skontaktuj się z nami.

TOP