ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Kurs wizażu i stylizacji
Odmień siebie
z kursem wizażu
i stylizacji w ASP™

Art-Visage i Stylizacja™ ASP®
I Stopień

profesjonalny kurs makijażu, wizażu, stylizacji

Sprawdź wyjątkowy kurs Wizażu, Makijażu i Stylizacji, który przed Tobą ukończyły już tysiące zadowolonych osób! Tak niewiele dzieli Cię od poznania tajników makijażu i wyglądania o wiele, wiele lepiej! Otrzymasz paletę do analizy kolorystycznej gratis! Nie zapomnij o promocjach cenowych, ale o tym przeczytasz niżej!

Zawodowy kurs Art-Visage i Stylizacja to pełne 4 dni warsztatów (40 godzin lekcyjnych). Uczestniczki to najczęściej osoby niezwiązane z makijażem i stylizacją. Kurs I stopnia ma na celu przygotowanie do wykonywania zawodu, kurs Henny z Pielęgnacją oka (dodatkowy 1 dzień) jest dodatkowym szlifem wiedzy.

Część szkolenia prowadzi osobiście Krystyna Łenczyńska, znana osobistość na polskim rynku beauty&wellness, wizażystka mająca za sobą współpracę z TVN, TV Wisła i teatrami krakowskimi. Zajęcia prowadzone są na naszych materiałach, więc nie ponosisz dodatkowych kosztów. Nie musisz mieć modelki - Uczestniczki wykonują ćwiczenia wzajemnie na sobie i na modelkach ASP. Zapewniamy markowe kosmetyki
i możliwość ich zakupu. Uczestniczki otrzymują firmowe palety do analizy kolorystycznej - w prezencie od ASP.

Warsztaty prowadzone są w specjalnie przygotowanym studio wizażu w Centrum Edukacji Beauty&Wellness™ ASP®. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym. Grupy liczą ok. 8 osób, więc w ciagu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną wizażystką. Klu programu jest jedyna w Polsce prezentacja techniki "MASTER" Krystyny Łenczyńskiej (na której jest oparta technika ruchomej powieki, "smoky eye"), którą będziesz miała okazję przećwiczyć. Jesteśmy jedyną szkołą w Europie, która naucza tej techniki.

4. dnia otrzymasz ASP Certificate of Attendance for Makeup i Zaświadczenie ASP (Akredytacja Kuratorium Oświaty) i zaczną Cię obowiązywać promocje i zniżki ASP.

Dlaczego warto zapisać się na Kurs Kosmetyczny w ASP:

Uczymy od podstaw!

Nie musisz mieć żadnych doświadczeń, szkoły kosmetycznej, ani umiejętności.

95% czasu to praktyka

W programie praktycznym: makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny, art-visage, podstawy analizy kolorystycznej, co
w pełni wystarcza do pracy Wizażystki!

Nowe możliwości

Będziesz mogła pracować jako Wizażystka w Polsce i
w UE, otworzyć salon, pracować w domu, u Klienta, w studio foto, na sesjach, pokazach, eventach etc.

Uczymy cały świat!

Kurs idealny dla osób spoza Krakowa i spoza Polski, przyjedź do nas na 4 dni i poznaj najmodniejsze miasto Europy, a my pomożemy Ci z noclegami!

TECHNIKA MASTER

Ramowy program kursu Art-Visage i Stylizacji - I Stopień

I stopień

 • Podstawowy, 40 godzin, 4 dni, cena: 1300 zł 1100 zł (Promocja 30 Czerwiec 2017).
 • Stopień I to podstawy wizażu i stylizacji - dla początkujących.
  Stanowisko pracy i przybory wizażystki, przygotowanie modelki do makijażu. Ideały piękna, typizacja, indywidualizacja. Harmonia kolorów, barwy podstawowe, ich typologia, kompozycja i zastosowanie. Stylizacja - określenie typu urody i sylwetki, dobór fryzury, ubioru, korekcja stylu, figury, twarzy, zastosowanie dodatków, biżuterii. Charakterystyka i kształty twarzy. Techniki wykonywania profesjonalnego wizażu, kamuflaż, modelaż, korekcja twarzy. Ćwiczenia praktyczne face visage - wizażu twarzy. Makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, sporty visage, elementy makijażu ślubnego i wizażu osoby dojrzałej - makijaż kobiety. Kreacja własnego Image
  z zastosowaniem sztuki iluzji w praktyce.

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ASP® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z póĽniejszymi zmianami. W opisie podano godziny lekcyjne (1 godzina lekcyjna = 45 minut zegarowych).

Co możesz po kursie?

Kurs Art-Visage i Stylizacji - co możesz po kursie
 • Uczestnictwo w warsztatach dla profesjonalistów
 • Zakupu produktów serii profesjonalnych (na miejscu) - obszerny zestaw kosmetyków, akcesoriów i palet do makijażu to koszt rzędu 400-1000 zł (możliwe raty)
 • Niższe ceny na wszystkie pozostałe szkolenia
 • Kupony zniżkowe do 10 sklepów internetowych
 • Uczestnictwa w sieci Salonów BelArte - bezpłatnego wyłącznie dla naszych Absolwentek

Co jeszcze otrzymasz?

Certyfikat - Art-Visage i Stylizacja
 • Certyfikat ASP w jednej z 6 wersji językowych (polska, angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska)
 • Zabezpieczenie holograficzne Certyfikatu
 • 2 antyramy na Certyfikaty (szkło/plexi)
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu (polskie)
 • Upominki: Cień do powiek BelArte
 • Kupony rabatowe do 10 sklepów internetowych
 • Upusty na zakup w trakcie kursu (12% w lakierach)
 • Bezpłatną stronę internetową w ramach franczyzy

Kto poprowadzi ten kurs?

Krystyna Łenczyńska

Krystyna Łenczyńska

Dyplomowany Mistrz Kosmetyki, Właściciel Akademii, jedna z najbardziej rozpoznawanych kosmetyczek
w kraju. Egzaminuje, wizytuje i nadzoruje przebieg kursu.

Lidia Ćwierz

Lidia Ćwierz

Międzynarodowy Instruktor BelArte, specjalizacja
w wizażu, stylizacji, przedłużaniu rzęs. Prowadzi kursy: Wizaż, Rzęsy, Paznokcie.

Najbliższe terminy kursu Art-Visage i Stylizacji™ ASP® - I Stopień

Dostępne są terminy: dzienny (od poniedziałku do czwartku) lub weekendowy (2 razy sobota i niedziela). Jeżeli chcesz, możesz połączyć swój kurs Kosmetyki Praktycznej z innymi kursami i warsztatami. Warto także sprawdzić aktualne promocje i zniżki pakietowe.

Najbliższe wolne terminy:

Kurs organizowany przez cały rok - sprawdź kolejne terminy

Cennik promocyjny kursu Art-Visage i Stylizacji™ ASP® - I Stopień

Kurs trwa:

40 godzin (4 dni)
Poniedziałek - czwartek lub 2x sobota + niedziela

Cena w promocji przy zapisie 1 osoby:

899 zł + 200 zł wpisowe
Warunek: wpisowe zaksięgowane do 30 czerwca 2017.

Cena poza promocją przy zapisie 1 osoby:

Cena klasyczna: 1300 zł
Gdy zapis 01 lipca 2017 i później

!
Trwa promocja na pojedynczy zapis dla 1 osoby.
Dodatkowo, kurs będzie tańszy, gdy zapiszesz się ze znajomymi!
Ile osób zapiszesz Tylko Ty Tylko Ty* Absolwentka 2 os. 3 os. 4 os. 5 os. 6 os. 7 os. 8 os. 9 os. 10 os.
Cena za 1 osobę 899 899 799 749 699 649 599 549 499 449 399
+ Wpisowe + 200 zł (za każdą osobę)
Łącznie płacisz: 1099Oszczędzasz: 201
Szukasz tańszego kursu dla własnych potrzeb? Sprawdź kursy ABC "Odmień siebie" - już od 150zł! Kliknij!

*Absolwentka - Cena obowiązuje Absolwentki kursu w Akademii Sztuki Piękności lub przy wyborze więcej niż jednego kursu

W cenie gratisy dla każdej Uczestniczki:
Certyfikat w jednej z 6 wersji językowych z hologramem, legalne Zaświadczenie ASP akredytowane przez Kuratorium Oświaty, Skrypt szkoleniowy ASP, Antyrama na Certyfikat, Kupony zniżkowe do sklepów internetowych oraz najwyższy standard i doświadczeni Instruktorzy.

Za darmo w trakcie kursu są dostępne:
nielimitowane kosmetyki, nowoczesny sprzęt, materiały szkoleniowe

Możliwe koszty dodatkowe:
obiad (7-12 zł), nocleg (od 40 zł), dodatkowe certyfikaty (50 zł), zakupy kosmetyczne

Dodatkowy bonus:
Absolwentkom kursu nieodpłatnie pomagamy zdobyć dotację (ok. 22.000,00 zł) na otwarcie działalności gospodarczej.Informacje dodatkowe:

Na warsztatach z wizażu i stylizacji poznasz wady i zalety różnych produktów z Polski i ze świata. Jeżeli będziesz chciała, będziesz mogła zaopatrzyć się w akcesoria i pędzle do makijażu do pracy zawodowej - udostępniamy tą możliwość tylko dla Twojej wygody.

Kurs wizażu w ASP jest niezwykły, ponieważ...

Z każdym dniem nabieramy pewności, że właśnie tak powinien wyglądać dobry kurs wizażu i stylizacji! To jedyny taki kurs, na którym zyska zarówno profesjonalista, jak i amator. Na kursy makijażu przychodzą zarówno panie zamierzające pracować jako wizażystki, jak i panie, które wykorzystają nowe umiejętności wyłącznie do własnych potrzeb.

To na prawdę miłe, gdy ciągle widzimy efekty naszej wspólnej pracy. Nie tylko na gruncie zawodowym, ale także prywatnym. Kiedy przychodząc na kolejne kursy Absolwentka kursu wizażu cieszy się że jej mąż jest zachwycony wyglądem swojej żony, a ona sama lubi się w swoim nowym image, nabieramy pewności, że właśnie tak powinien wyglądać kurs wizażu i stylizacji.

Stawiamy na ćwiczenia praktyczne!

ASP stawia na praktykę! Trenujemy na różnych typach twarzy, wzajemnie na sobie lub na modelkach ASP. Na jednym ze zdjęć Kursantka pod okiem Instruktorki ćwiczy korekcję i modelaż twarzy - jest to jej pierwsze podejście. Cenimy staranność i skupienie.

Kosmetyki za darmo bez ograniczeń!

Bogato wyposażony szkoleniowe studio wizażu! Zdjęcie po prawej przedstawia niektóre kosmetyki przeznaczone do używania dla 4-osobowej grupy. Jako Kursantka za nic nie zapłacisz dodatkowo - możesz korzystać z naszego zaplecza w 100% bez żadnych ograniczeń zgodnie ze wskazówkami Instruktorki.

Promocyjna cena kursu Art-Visage i Stylizacja™ ASP® - I Stopień!

Cena kursu w promocji to 1099 zł i jest ceną ostateczną, zawiera wszystkie materiały, aparaturę, narzędzia, sprzęt, kosmetyki, produkty, których będziesz używać podczas kursu Art-Visage i Stylizacji. Dokładny rozkład cen: 899 zł kurs + 200 zł wpisowe.

UWAGA - cena kursu poza promocją: 1300 zł! Warto zdecydować się już teraz, bo promocja dotyczy tylko osób, które zgłosiły się do nas do 30 czerwca i wysłały wpisowe do końca promocji.

Promocja upoważnia do 50 zł zniżki na każdy z Warsztatów! Promocje obowiązują zgłaszające się osoby indywidualne. Promocje nie sumują się. Spytaj o dodatkowe upusty dla grup i par.

Nowość! Jako pierwsza szkoła kosmetyczna w Polsce, oferujemy kursy w systemie ratalnym Żagiel, Lukas, AIG. Korzystanie z systemu ratalnego nie oznacza utraty promocji. Dzięki ratom rozpoczniesz pracę w nowym zawodzie i spłacisz ratę przyjmując choć 1 klientkę miesięcznie!

Najbliższe kursy prowadzimy w trybie dziennym-intensywnym (day-by-day™ ASP®) czyli od poniedziałku do czwartku (okazjonalnie, ok. 1-2 razy w roku dostępna jest edycja weekendowa). Jeżeli chcesz, możesz połączyć swój kurs Art-Visage i Stylizacji z piątkowymi warsztatami z zakresu Henny z Pielęgnacją Oprawy Oka
i przyklejaniem sztucznych rzęs
, z kursem przedłużania włosów keratyną i mikroringami lub z kursem Manicure i Stylizacji Paznokci. Odbywają się także kursy weekendowe (sobota+niedziela+sobota+niedziela). Najbliższe wolne terminy: