JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 9:00 - 16:30
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Zostań wizażystką na profesjonalnym kursie makijażu, wizażu i stylizacji. Tysiące zadowolonych Absolwentek!

  • Sztuka wizażu od podstaw! Nie wymagamy doświadczenia.
  • Ponad 90% praktyki. Darmowe i nielimitowane kosmetyki.
  • Akredytacja Kuratorium Oświaty i Międzynarodowy Certyfikat.
  • 4 dni, 40 godzin, 9:00-16:30, najbliższy termin: 10.08.2020
899zł + 400zł
(Cena kursu + wpisowe)

Kurs Art-Visage i Stylizacji I Stopnia dostępny jest w pakietach z rabatem!

Zapisz się dodatkowo na Lifting Rzęs lub Henna Brow i uzyskaj cenę 2098 zł 1599 zł (499 zł taniej)

Art-Visage i Stylizacja™ ASP® - I Stopień

profesjonalny kurs makijażu, wizażu, stylizacji

Sprawdź wyjątkowy kurs Wizażu, Makijażu i Stylizacji, który przed Tobą ukończyły już tysiące zadowolonych osób! Tak niewiele dzieli Cię od poznania tajników makijażu i wyglądania o wiele, wiele lepiej! Otrzymasz paletę do analizy kolorystycznej gratis! Nie zapomnij o promocjach cenowych, ale o tym przeczytasz niżej!

Zawodowy kurs Art-Visage i Stylizacja to pełne 4 dni warsztatów (40 godzin lekcyjnych). Uczestniczki to najczęściej osoby niezwiązane z makijażem i stylizacją. Kurs I stopnia ma na celu przygotowanie do wykonywania zawodu, kurs Henny z Pielęgnacją oka (dodatkowy 1 dzień) jest dodatkowym szlifem wiedzy.

Autorką kursu jest Krystyna Łenczyńska, znana osobistość na polskim rynku beauty&wellness, wizażystka mająca za sobą wieloletnią współpracę z TVN, TV Wisła i teatrami krakowskimi. Zajęcia prowadzone są na naszych materiałach, więc nie ponosisz dodatkowych kosztów. Nie musisz mieć modelki. Zapewniamy markowe kosmetyki
i możliwość ich zakupu. Uczestniczki otrzymują firmowe palety do analizy kolorystycznej - w prezencie od ASP.

899zł + 400zł

(Cena kursu + wpisowe)

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Najbliższy termin: 10.08.2020

ZOBACZ INNE TERMINY CENNIK KURSU

Warsztaty prowadzone są w specjalnie przygotowanym studio wizażu w Centrum Edukacji Beauty&Wellness™ ASP®. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym. Grupy liczą ok. 8 osób, więc w ciagu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną wizażystką. Klu programu jest jedyna w Polsce prezentacja techniki "MASTER" Krystyny Łenczyńskiej (na której jest oparta technika ruchomej powieki, "smoky eye"), którą będziesz miała okazję przećwiczyć. Jesteśmy jedyną szkołą w Europie, która naucza tej techniki.

4. dnia otrzymasz ASP Certificate of Attendance for Makeup i zawodowe Zaświadczenie ASP w/g MEiN i zaczną Cię obowiązywać promocje i zniżki ASP. Kurs dokumentowany jest fotograficznie. Dokumentacja I stopnia ma charakter pamiątkowy, dokumentacja II stopnia obejmuje także sesję fotograficzną.

Podążaj za swoimi marzeniami! Zapisz się na kurs wizażu!

Serdecznie zapraszam Cię na kurs wizażu pierwszego stopnia, na którym od podstaw nauczysz się praktycznych umiejętności do wykonywania zawodu. Już teraz rozpocznijmy razem niezwykłą przygodę w świecie makijaży!

Na I stopniu kursu wizażu wykonamy razem Twój pierwszy krok w kierunku profesjonalnego makijażu. Pod moim okiem nauczysz się światowej klasy technik make-up. Będę mogła powierzyć Ci także unikalną Technikę Master™, której możesz nauczyć się tylko u na