ROZPOCZNIJ CZAT Zamknij okno chatu

Dzień dobry, czy mogę pomóc
w wyborze kursu?

Kurs manicure, żeli uv, stylizacji paznokci
Kompleksowy
kurs manicure, żeli uv,
stylizacji paznokci

Manicure i Stylizacja Paznokci™ ASP®

Twój najlepszy start w branży paznokci!

Przeczytaj o wyjątkowym kursie Stylizacji Paznokci Paznokci, który przed Tobą ukończyły już tysiące zadowolonych osób, a także wielu mistrzów Polski i różnych krajów Europy! Tak niewiele dzieli Cię od poznania tajników paznokci i dłoni, a także zdobienia i przedłużania (technika żelowa gratis!). Nie zapomnij że nadal obowiązują promocje cenowe, ale o tym niżej!

Manicure i Stylizacja Paznokci to profesjonalny kurs zawodowy. O 09:00 spotkamy się w Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP, w kameralnej grupie 4-10 osób. Poczęstujemy Cię kawą i herbatą i w miłej atmosferze rozpoczniemy naukę manicure i stylizacji paznokci, wprowadzając Cię w arkana tej sztuki.

Kurs trwa 40 godzin - 4 dni. Od teorii w formie gotowych skryptów szybko przechodzimy do praktyki, jak
w każdym kursie w ASP. Przez blisko 40 godzin dydaktycznych ćwiczysz zabiegi pod okiem instruktorki. Dokładnie tak, jak byś była pracującą manicurzystką - stylistką paznokci. Żadnych dodatkowych kosztów-niespodzianek, pracujemy na naszych, markowych materiałach - kosmetyki, preparaty, aparatura, narzędzia, oraz autorski skrypt szkoleniowy ASP® są wliczone w cenę kursu.

Masz szansę w jeden tydzień dostać fach do ręki. Od Ciebie zależy, czy wyłączysz tą stronę i stracisz szansę na zabezpieczenie sobie przyszłości dodatkowym zawodem, bo sama wiesz, że dzisiaj jeden fach to za mało! Jeżeli przychodzisz na kurs w ASP jako hobbystka lub profesjonalistka, jesteś także mile widziana. Warto rozwinąć zainteresowania i doprowadzać umiejętności do perfekcji - my wskazujemy Ci właściwą ścieżkę doskonalenia.

Kursantki przyjeżdżają z całego świata

Czy wiesz że tylko 1/10 osób na tym kursie mieszka w Krakowie? Dojeżdżają do nas Panie z Polski, Europy i USA. Na kursie możesz poznać osoby z całego świata!

Tylko w ASP masz możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji z zakresu marketingu i promocji Twojego własnego salonu. Możesz także liczyć na konsultacje
z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych na rozpoczęcie działalności, oraz bezpłatne doradztwo we wnioskach i biznesplanach. Staramy się zapewnić Ci dobry start
w branży
. Rozmawiając z naszymi Absolwentkami wiemy, że nam się to udaje! Tylko w ASP® poznasz zasady wykonywania naszego autorskiego Zabiegu Parafinowego™ ASP®.

Także tylko ASP® daje Ci w prezencie stronę internetową w ramach pakietu franczyzowego! Twoja własna wizytówka internetowa Twojego salonu urody jest prezentem od naszej szkoły i ma Ci pomóc w promocji na płaszczyźnie Sieci Internet.

Manicure i Stylizacja Paznokci™ w Akademii Sztuki Piękności® to nie tylko "naklejanie tipsów i wycinanie skórek" (o co jesteśmy często pytani). Na kursie przedstawimy Ci obszerną wiedzę na temat dłoni i stóp, kładąc szczególny nacisk na paznokieć - jego budowę, choroby, defekty. Zapoznasz się z wyposażeniem gabinetu manicure, narzędziami oraz kosmetykami i środkami do upiększania paznokci. Kurs wzbogacają informacje z dziedziny masażu oraz peelingu paznokcia, poparte licznymi ćwiczeniami praktycznymi. Jedną z fundamentalnych części programu są metody przedłużania płytki paznokcia i artystyczne zdobienie paznokci.

Możesz się zaopatrzyć na miejscu!

W ASP® dajemy Ci możliwość zakupu dowolnych produktów, w tym także doboru zestawu startowego (także w formie ratalnej). Instruktor/instruktorzy obecni na kursie mogą specjalnie dla Ciebie "uszyć na miarę" komplet-starter dokładnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom odnośnie zawartości i ceny. Pracujemy wyłącznie na markowych produktach, abyś w najważniejszym, początkowym etapie Twojej paznokciowej kariery nie "sparzyła się" zapowietrzającym się żelem, czy odpadającym akrylem. Żadnych podróbek ani tanich odpowiedników!

Kurs kończy egzamin - ostatnie dwie godziny poświęcamy na skontrolowanie tego, czego się nauczyłaś. Jeżeli nie będziesz czuć się na siłach, możesz go odbyć do 3 miesięcy od daty zakończenia kursu (w praktyce z tej możliwości korzysta jedna osoba na 1000, bo lepiej od razu mieć to za sobą). Dzięki egzaminowi, Ty będziesz pewna że umiesz, a my będziemy pewni, że będziesz nas godnie reprezentować.

Jako jedyna placówka oferujemy tak dużą ilość ćwiczeń praktycznych, że de facto nauczamy teorii przez praktykę - zajęcia praktyczne dominują w każdym kursie ASP®.

Podczas kursu podstawowego Manicure i Stylizacji Paznokci™ ASP® kładziemy nacisk na metodę żelową i jej odmiany oraz podstawy pielęgnacji i upiększania paznokci, dłoni, takie jak np. różne formy manicure i zdobienie /nail-art/. O autorskim programie Manicure i Stylizacji Paznokci™ - niżej.

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci

Artystyczne zdobienie paznokci - daj upust swojej fantazji!

Bardzo istotnym zagadnieniem z którym się dogłębnie zapoznasz, jest stylizacja i zdobienie paznokci. Nauczysz się harmonii barw, doboru i łączenia kolorów tak, by współgrając ze sobą dawały pożądany, najlepszy efekt.

Będziesz używać farb i lakierów o kolorystyce zastrzeżonej dla naszej Akademii - produkowanych przez firmę BelArte specjalnie na nasze zamówienie. Kurs jest poszerzony o tematykę doboru kształtu, kolorystyki i zdobienia paznokcia do stylu ubioru, fryzury, sylwetki i charakteru - tematyka ta szerzej omawiana jest na kursie Art-Visage i Stylizacji, który jest świetnym uzupełnieniem.

Tylko oryginalne żele, zero "podróbek"!

Specjalnie dla sympatyków Nail-Art /Artystycznego zdobienia paznokci/ stworzyliśmy pierwszy i jedyny internetowy konkurs paznokcie.asp.edu.pl! Prace które wykonasz zmierzą się z pracami innych Absolwentek - do wygrania liczne nagrody!. Pracujemy w 99% na produktach marki BelArte, zapewniając Ci spójność
z technikami. Na miejscu będziesz mogła zaopatrzyć się w kompletny "warsztat" pracy - udostępniamy tą możliwość tylko dla Twojej wygody, abyś nie musiała błądzić po hurtowniach kompletując sprzęt.

Obejrzyj zdjęcia z Kursów Paznokci ASP®!

Manicure i Stylizacja Paznokci
Tak się uczymy! Sale szkoleniowe ASP

Przed kursem - jedna z sal do ćwiczeń (obecnie grupy Manicure i Stylizacji Paznokci są prowadzone w dwóch ośrodkach). Widzimy ostatnie przygotowania przed kursem, ostatnią kontrolę narzędzi przeprowadza osobiście p. Krystyna Łenczyńska. Każda Kursantka ma do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska z nielimitowanymi kosmetykami jakości "premium" - żadnych oszczędności na materiałach!

Przykłaady zdobiń na kursie
Przykład zdobień paznokci na kursie

Zdobienie paznokci - na "żywej" ręce wykonane metodą French Manicure oraz zdobnictwo żelami i lakierami na sztucznych dłoniach. Zdobienie paznokci wykonujemy na naszych materiałach, a prace trafiają wprost do internetowego konkursu na najlepszy nail-art ASP®. Tylko na naszym kursie Manicure i Stylizacji Paznokci masz do dyspozycji kolorystykę lakierów zastrzeżoną dla ASP oraz olbrzymią ilość wszystkich dostępnych na rynku ozdób do paznokci.

Manicure i Stylizacja Paznokci
Manicure klasyczny (tradycyjny)

Uczestniczki kursu wykonują manicure klasyczny, z użyciem narzędzi. Tylko na kursie Manicure i Stylizacji Paznokci® w ASP, poznasz manicure biologiczny oraz nasz autorski Zabieg Parafinowy ASP® z masażem dłoni. Część "kosmetyczna" rozpoczyna kurs, by stopniować wrażenia i sprawić, że nauka w ASP będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, bo z każdym dniem zajęcia stają się coraz to bardziej kolorowe!

Manicure i Stylizacja Paznokci
Aplikacja resiny (warsztaty: Fiberglass)

Na zdjęciu jedna z Kursantek używa resiny, to jej pierwsza aplikacja Fiberglass (Warsztaty Fiberglass). Regeneracja paznokci jedwabiem to bardzo popularny zabieg wśród bogatej Klienteli. Ta technika jest realizowana w formie warsztatów, stąd warto wydłużyć sobie zajęcia o jeszcze jeden dzień i zdobyć dodatkowy Certyfikat do kolekcji!

Manicure i Stylizacja Paznokci
Praca na formach (warsztaty: Żel Forma)

Na zdjęciach po lewej Uczestniczki kursu wykonują przedłużanie paznokci na szablonie (warsztat Acryl). Jest to ich pierwsze podejście, ale - jak wszyscy widzimy na zdjęciu - bardzo udane. Już po kilku kolejnych zabiegach, nabędą one biegłości w nail prolongment.

Manicure i Stylizacja Paznokci
Zdobienia 3D (warsztaty: Akryl)

Trójwymiarowe zdobienie paznokci - na jednym z kursów, Uczestniczki wykonały na paznokciu Różę. To przykład trójwymiarowego zdobienia Akrylem, na Warsztatach Akrylowych. Ćwiczymy także inne metody zdobienia paznokci. Wszystko na bezpłatnych kosmetykach.

Gotowe do pracy
Zdałyśmy egzamin; gotowe do pracy!

Na zdjęciu po lewej widzimy radość ze zdanego egzaminu, kursantki otrzymały ASP Certificate of Attendance. Ostatnie chwile można spędzić na rozmowie z p. Krystyną Łenczyńską. Prawdopodobnie jeszcze się spotkamy - jak z większością Absolwentek.

Strony internetowe dla Stylistek BelArte

Sprezentujemy Ci bezpłatną stronę internetową! w ramach pakietu franczyzowego. Promujemy Absolwentki w Internecie! Każda Absolwentka która otworzy salon, ma możliwość zareklamowania się w ten sposób. Na naszych serwerach, w obrębie naszej domeny i katalogu Salonów Kosmetycznych ASP, a to wszystko zupełnie gratis!

Jak każda Absolwentka, otrzymasz prestiżowy imienny ASP® Certificate of Attendance™ w jednym z 6 języków oraz zawodowe Zaświadczenie ASP® wraz
z oceną w skali 5-stopniowej. Ocena opisowa pozostaje w aktach szkoły. Z tymi dokumentami możesz pracować na świecie i w Polsce jako manicurzystka i stylistka paznokci!

Dodatkowo

Otrzymasz możliwość promocyjnego zakupu produktów, które wykorzystasz do pracy zawodowej lub ćwiczeń w domu. Zakup jest dobrowolny - bezpłatnie zapewniamy wszystkie materiały, sprzęt, aparaturę wykorzystywane podczas kursu. Wszystko możesz zakupić na raty w systemie ASP-Żagiel, instruktorzy służą radą
w doborze.

Ramowy program kursu Manicure i Stylizacja Paznokci

I etap - Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

II etap - Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na tipsie: french, kamuflaż, aqua z zatapianiem ozdób), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni, Zabieg Parafinowy ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia. Gwarancja oryginalnych produktów BelArte.

Co możesz po kursie?

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - co możesz po kursie
 • Zakupu produktów serii profesjonalnych (na miejscu)
 • Uczestnictwa w warsztatach dla profesjonalistów
 • Niższe ceny na wszystkie pozostałe szkolenia
 • Kupony zniżkowe do 10 sklepów internetowych
 • Uczestnictwa w sieci Salonów BelArte - bezpłatnego wyłącznie dla naszych Absolwentek

Co jeszcze otrzymasz?

Certyfikat - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci
 • Certyfikat ASP w jednej z 6 wersji językowych (polska, angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska)
 • Zabezpieczenie holograficzne Certyfikatu
 • Certyfikat Stylistki BelArte (polski)
 • 2 antyramy na Certyfikaty (szkło/plexi)
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu (polskie)
 • Egzamin z oceną opisową (bezpłatnie)
 • Upominki: Oliwka/UV/Wet Glaze, Kubeczek, Breloczek
 • Kupony rabatowe do 10 sklepów internetowych
 • Upusty na zakup w trakcie kursu (12% w lakierach)
 • Bezpłatną stronę internetową w ramach franczyzy

Kto poprowadzi ten kurs?

Anna Mosur

Międzynarodowy Instruktor BelArte, specjalizacja
w stylizacji paznokci, autorka "Oczek wodnych BelArte". Prowadzi: Paznokcie, Warsztaty.

Kinga Urban

Międzynarodowy Instruktor BelArte, specjalizacja
w kosmetyce paznokci i kosmetyce naturalnej. Prowadzi kursy: Paznokcie, Kosmetyka, Henna.

Produkty zapewnia

BelArte

Czy już obejrzałaś zdjęcia powyżej?

Niech teraz zadziała Twoja wyobraźnia. Nie pokażemy Ci dzisiaj więcej zdjęć, bo autorski i dostępny wyłącznie w Akademii Sztuki Piękności sposób prowadzenia kursu Manicure i Stylizacji Paznokci, jest prawnie chroniony. Warto zatem przeczytać, co sądzą o kursie Absolwentki, czyli osoby, które jeszcze niedawno - dokładnie tak jak teraz Ty - oglądały strony w Internecie i zastanawiały się nad wyborem kursu Manicure i Stylizacji Paznokci dla siebie.

Najbliższe terminy kursu Manicure i Stylizacji Paznokci

Kurs jest dostępny przez cały rok. W zależności od Twoich potrzeb, możesz uczyć się w weekendy lub w tygodniu (wtedy cały kurs zamkniesz w ciągu 4 dni). W trybie dziennym-intensywnym (day-by-day™ ASP®) czyli od poniedziałku do czwartku, możesz kurs połączyć z dodatkowymi warsztatami (piątek: Akryl, sobota: Fiberglass, niedziela: Pedicure). Odbywają się także kursy weekendowe (sobota+niedziela+sobota+niedziela), jeżeli jest to dla Ciebie bardziej dogodne niż w tygodniu. Najbliższe wolne terminy: .

Najbliższe wolne terminy:

 • 26.06.2017 - 29.06.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 2 miejsca - zapisz się!
 • 03.07.2017 - 06.07.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 4 miejsca - zapisz się!
 • 17.07.2017 - 20.07.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 5 miejsc - zapisz się!
 • 24.07.2017 - 27.07.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 6 miejsc - zapisz się!
 • 31.07.2017 - 03.08.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 7 miejsc - zapisz się!
 • 07.08.2017 - 10.08.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 5 miejsc - zapisz się!
 • 21.08.2017 - 24.08.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 7 miejsc - zapisz się!
 • 28.08.2017 - 31.08.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 6 miejsc - zapisz się!
 • 04.09.2017 - 07.09.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 18.09.2017 - 21.09.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 02.10.2017 - 05.10.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 09.10.2017 - 12.10.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 16.10.2017 - 19.10.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 23.10.2017 - 26.10.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 06.11.2017 - 09.11.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 13.11.2017 - 16.11.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 20.11.2017 - 23.11.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 27.11.2017 - 30.11.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 11.12.2017 - 14.12.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!
 • 18.12.2017 - 21.12.2017 - Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - 8 miejsc - zapisz się!

Kurs organizowany przez cały rok - sprawdź kolejne terminy

Cennik promocyjny kursu Manicure i Stylizacji Paznokci™:

Kurs trwa:

40 godzin (4 dni)
Poniedziałek - czwartek lub 2x sobota + niedziela

Cena w promocji przy zapisie 1 osoby:

899 zł + 200 zł wpisowe
Warunek: wpisowe zaksięgowane do 30 czerwca 2017.

Cena poza promocją przy zapisie 1 osoby:

Cena klasyczna: 1300 zł
Gdy zapis 01 lipca 2017 i później

!
Trwa promocja na pojedynczy zapis dla 1 osoby.
Dodatkowo, kurs będzie tańszy, gdy zapiszesz się ze znajomymi!
Ile osób zapiszesz Tylko Ty Tylko Ty* Absolwentka 2 os. 3 os. 4 os. 5 os. 6 os. 7 os. 8 os. 9 os. 10 os.
Cena za 1 osobę 899 899 799 749 699 649 599 549 499 449 399
+ Wpisowe + 200 zł (za każdą osobę)
Łącznie płacisz: 1099Oszczędzasz: 201
Szukasz tańszego kursu dla własnych potrzeb? Sprawdź kursy ABC "Odmień siebie" - już od 150zł! Kliknij!

*Absolwentka - Cena obowiązuje Absolwentki kursu w Akademii Sztuki Piękności lub przy wyborze więcej niż jednego kursu

W cenie gratisy dla każdej Uczestniczki:
Certyfikat w jednej z 6 wersji językowych z hologramem, legalne Zaświadczenie ASP akredytowane przez Kuratorium Oświaty, Skrypt szkoleniowy ASP, Antyrama na Certyfikat, Kupony zniżkowe do sklepów internetowych oraz najwyższy standard i doświadczeni Instruktorzy.

Za darmo w trakcie kursu są dostępne:
nielimitowane kosmetyki, nowoczesny sprzęt, materiały szkoleniowe

Możliwe koszty dodatkowe:
obiad (7-12 zł), nocleg (od 40 zł), dodatkowe certyfikaty (50 zł), zakupy kosmetyczne

Dodatkowy bonus:
Absolwentkom kursu nieodpłatnie pomagamy zdobyć dotację (ok. 22.000,00 zł) na otwarcie działalności gospodarczej.

Informacje dodatkowe:

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci

Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na tipsie: french, kamuflaż, aqua z zatapianiem ozdób), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni, Zabieg Parafinowy™ ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia. Gwarancja oryginalnych produktów BelArte.

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ASP® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. W opisie podano godziny lekcyjne (1 godzina lekcyjna = 45 minut zegarowych).

Kurs jest dostępny przez cały rok. W zależności od Twoich potrzeb, możesz uczyć się w weekendy lub w tygodniu (wtedy cały kurs zamkniesz w ciągu 4 dni). W trybie dziennym-intensywnym (day-by-day™ ASP®) czyli od poniedziałku do czwartku, możesz kurs połączyć z dodatkowymi warsztatami (piątek: Akryl, sobota: Fiberglass, niedziela: Pedicure). Odbywają się także kursy weekendowe (sobota+niedziela+sobota+niedziela), jeżeli jest to dla Ciebie bardziej dogodne niż w tygodniu.

Inne Kursy

Na najbliższe 5 lat kariery zawodowej, zaplanowaliśmy dla Ciebie cykl Warsztatów, które doszlifują Twoje umiejętności do mistrzostwa! Oto warsztaty z zakresu paznokci, które na pewno w przyszłości Cię zainteresują:

Niektóre z tych warsztatów możesz zrobić już zaraz po swoim kursie podstawowym - tak, abyś nie musiała przyjeżdżać do nas ponownie, gdy dzieli nas odległość. Sprawdź w harmonogramie, które terminy są dostępne.