JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Michał Elżbieciak

Koordynator do spraw marketingu internetowego, w Akademii Sztuki Piękności odpowiada za komunikację w social media, opracowywanie treści reklamowych, a także procesy automatyzacji marketingu.

Po każdym zakończonym szkoleniu z miłą chęcią wykonuje pamiątkowe zdjęcia Kursantkom, często testując przy tym znalezione w Internecie dowcipy. Tajników branży beauty uczy się od niedawna, dlatego prosi o wyrozumiałość, jeśli czasami opracowany opis kłóci się nieco ze zdjęciem stylizacji od strony merytorycznej.

W swojej pracy ceni sobie ciągłe wyzwania oraz możliwość stałego rozwoju. Będąc u progu zakończenia edukacji z tytułem magistra nadal zastanawia się jak to się stało, iż kolejne lata także spędzi wśród murów - nieco innej - lecz akademii.

Gdy akurat nie jest zasypany obowiązkami służbowymi i uczelnianymi projektami lubi przenikać do wirtualnego świata gier komputerowych lub relaksować się oglądając zagraniczne seriale. Często spotyka się ze znajomymi, których stara się zarazić miłością do gier planszowych. Jego ulubiony kolor to niebieski, ponieważ od wielu lat jest wiernym kibicem angielskiej drużyny piłkarskiej, której przydomek to „The Blues”.

Przynajmniej 3 razy w roku ogląda trylogię Back to the Future, znając już większość dialogów na pamięć. Nie przepada za sportami indywidualnymi (no chyba, że chodzi o squasha), uwielbia za to gry zespołowe, a zwłaszcza siatkówkę.

Lubi mieć swoje zdanie na różne tematy, nawet jeśli oznacza to pozostawanie w mniejszości. Z wielką finezją i polotem czepia się szczegółów, czasami nawet aż za bardzo…

TOP