JAK SIĘ ZAPISAĆ NA KURSY KOSMETYCZNE?

1 Wypełnij zgłoszenie online
2 Opłać wpisowe (rezerwacja)
3 Przyjdź na zajęcia

Wpisowe opłacasz na konto ASP: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 lub Dotpay lub konto walutowe. Sprawdź wszystkie opcje.

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:30 - 16:00
Sob-Ndz: nieczynne
Infolinia: codziennie 9-19

Profesjonalny kurs paznokci.
Pracuj jako stylistka od zaraz!
Wybierz najpopularniejszy w Europie kurs i dołącz do 5.000 Absolwentek.

 • Kurs przeznaczony dla osób początkujących.
 • W programie żel, stylizacja i zabiegi na paznokcie.
 • Międzynarodowy Certyfikat + zaświadczenie
 • 4 dni, 40 godzin, 9:00-16:30, najbliższy termin: 11.03.2024
1099zł + 600zł
(Cena kursu + wpisowe)

Manicure i Stylizacja Paznokci™ ASP®

Twój najlepszy start w branży paznokci!

Przeczytaj o wyjątkowym kursie Stylizacji Paznokci Paznokci, który przed Tobą ukończyły już tysiące zadowolonych osób, a także wielu mistrzów Polski i różnych krajów Europy! Tak niewiele dzieli Cię od poznania tajników paznokci i dłoni, a także zdobienia i przedłużania (technika żelowa gratis!). Nie zapomnij że nadal obowiązują promocje cenowe, ale o tym niżej!

Manicure i Stylizacja Paznokci to profesjonalny kurs zawodowy. O 09:00 spotkamy się w Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP, w kameralnej grupie 4-10 osób. Poczęstujemy Cię kawą i herbatą i w miłej atmosferze rozpoczniemy naukę manicure i stylizacji paznokci, wprowadzając Cię w arkana tej sztuki.

Kurs trwa 40 godzin - 4 dni. Od teorii w formie gotowych skryptów szybko przechodzimy do praktyki, jak
w każdym kursie w ASP. Przez blisko 40 godzin dydaktycznych ćwiczysz zabiegi pod okiem instruktorki. Dokładnie tak, jak byś była pracującą manicurzystką - stylistką paznokci. Żadnych dodatkowych kosztów-niespodzianek, pracujemy na naszych, markowych materiałach - kosmetyki, preparaty, aparatura, narzędzia, oraz autorski skrypt szkoleniowy ASP® są wliczone w cenę kursu.

Masz szansę w jeden tydzień dostać fach do ręki. Od Ciebie zależy, czy wyłączysz tą stronę i stracisz szansę na zabezpieczenie sobie przyszłości dodatkowym zawodem, bo sama wiesz, że dzisiaj jeden fach to za mało! Jeżeli przychodzisz na kurs w ASP jako hobbystka lub profesjonalistka, jesteś także mile widziana. Warto rozwinąć zainteresowania i doprowadzać umiejętności do perfekcji - my wskazujemy Ci właściwą ścieżkę doskonalenia.

1099zł + 600zł

(Cena kursu + wpisowe)

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Najbliższy termin: 11.03.2024

ZOBACZ INNE TERMINY CENNIK KURSU

Kursantki przyjeżdżają z całego świata

Czy wiesz że tylko 1/10 osób na tym kursie mieszka w Krakowie? Dojeżdżają do nas Panie z Polski, Europy i USA. Na kursie możesz poznać osoby z całego świata!

Tylko w ASP masz możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji z zakresu marketingu i promocji Twojego własnego salonu. Możesz także liczyć na konsultacje z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych na rozpoczęcie działalności, oraz bezpłatne doradztwo we wnioskach i biznesplanach. Staramy się zapewnić Ci dobry start w branży. Rozmawiając z naszymi Absolwentkami wiemy, że nam się to udaje! Tylko w ASP® poznasz zasady wykonywania naszego autorskiego Zabiegu Parafinowego™ ASP®.

Także tylko ASP® daje Ci w prezencie stronę internetową w ramach pakietu franczyzowego! Twoja własna wizytówka internetowa Twojego salonu urody jest prezentem od naszej szkoły i ma Ci pomóc w promocji na płaszczyźnie Sieci Internet.

Manicure i Stylizacja Paznokci™ w Akademii Sztuki Piękności® to nie tylko "naklejanie tipsów i wycinanie skórek" (o co jesteśmy często pytani). Na kursie przedstawimy Ci obszerną wiedzę na temat dłoni i stóp, kładąc szczególny nacisk na paznokieć - jego budowę, choroby, defekty. Zapoznasz się z wyposażeniem gabinetu manicure, narzędziami oraz kosmetykami i środkami do upiększania paznokci. Kurs wzbogacają informacje z dziedziny masażu oraz peelingu paznokcia, poparte licznymi ćwiczeniami praktycznymi. Jedną z fundamentalnych części programu są metody przedłużania płytki paznokcia i artystyczne zdobienie paznokci.

Możesz się zaopatrzyć na miejscu!

W ASP® dajemy Ci możliwość zakupu dowolnych produktów, w tym także doboru zestawu startowego (także w formie ratalnej). Instruktor/instruktorzy obecni na kursie mogą specjalnie dla Ciebie "uszyć na miarę" komplet-starter dokładnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom odnośnie zawartości i ceny. Pracujemy wyłącznie na markowych produktach, abyś w najważniejszym, początkowym etapie Twojej paznokciowej kariery nie "sparzyła się" zapowietrzającym się żelem, czy odpadającym akrylem. Żadnych podróbek ani tanich odpowiedników!

Kurs kończy egzamin - ostatnie dwie godziny poświęcamy na skontrolowanie tego, czego się nauczyłaś. Jeżeli nie będziesz czuć się na siłach, możesz go odbyć do 3 miesięcy od daty zakończenia kursu (w praktyce z tej możliwości korzysta jedna osoba na 1000, bo lepiej od razu mieć to za sobą). Dzięki egzaminowi, Ty będziesz pewna że umiesz, a my będziemy pewni, że będziesz nas godnie reprezentować.

Jako jedyna placówka oferujemy tak dużą ilość ćwiczeń praktycznych, że de facto nauczamy teorii przez praktykę - zajęcia praktyczne dominują w każdym kursie ASP®.

Podczas kursu podstawowego Manicure i Stylizacji Paznokci™ ASP® kładziemy nacisk na metodę żelową i jej odmiany oraz podstawy pielęgnacji i upiększania paznokci, dłoni, takie jak np. różne formy manicure i zdobienie /nail-art/. O autorskim programie Manicure i Stylizacji Paznokci™ - niżej.

Artystyczne zdobienie paznokci - daj upust swojej fantazji!

Bardzo istotnym zagadnieniem z którym się dogłębnie zapoznasz, jest stylizacja i zdobienie paznokci. Nauczysz się harmonii barw, doboru i łączenia kolorów tak, by współgrając ze sobą dawały pożądany, najlepszy efekt.

Będziesz używać farb i lakierów o kolorystyce zastrzeżonej dla naszej Akademii - produkowanych przez firmę BelArte specjalnie na nasze zamówienie. Kurs jest poszerzony o tematykę doboru kształtu, kolorystyki i zdobienia paznokcia do stylu ubioru, fryzury, sylwetki i charakteru - tematyka ta szerzej omawiana jest na kursie Art-Visage i Stylizacji, który jest świetnym uzupełnieniem.

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci

Tylko oryginalne żele, zero "podróbek"!

Specjalnie dla sympatyków Nail-Art /Artystycznego zdobienia paznokci/ stworzyliśmy pierwszy i jedyny internetowy konkurs paznokcie.asp.edu.pl! Prace które wykonasz zmierzą się z pracami innych Absolwentek - do wygrania liczne nagrody!. Pracujemy w 99% na produktach marki BelArte, zapewniając Ci spójność z technikami. Na miejscu będziesz mogła zaopatrzyć się w kompletny "warsztat" pracy - udostępniamy tą możliwość tylko dla Twojej wygody, abyś nie musiała błądzić po hurtowniach kompletując sprzęt.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z KURSÓW PAZNOKCI ASP®!

Manicure i Stylizacja Paznokci

Tak się uczymy! Sale szkoleniowe ASP

Przed kursem - jedna z sal do ćwiczeń (obecnie grupy Manicure i Stylizacji Paznokci są prowadzone w dwóch ośrodkach). Widzimy ostatnie przygotowania przed kursem, ostatnią kontrolę narzędzi przeprowadza osobiście p. Krystyna Łenczyńska. Każda Kursantka ma do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska z nielimitowanymi kosmetykami jakości "premium" - żadnych oszczędności na materiałach!

Przykłaady zdobiń na kursie

Przykład zdobień paznokci na kursie

Zdobienie paznokci - na "żywej" ręce wykonane metodą French Manicure oraz zdobnictwo żelami i lakierami na sztucznych dłoniach. Zdobienie paznokci wykonujemy na naszych materiałach, a prace trafiają wprost do internetowego konkursu na najlepszy nail-art ASP®. Tylko na naszym kursie Manicure i Stylizacji Paznokci masz do dyspozycji kolorystykę lakierów zastrzeżoną dla ASP oraz olbrzymią ilość wszystkich dostępnych na rynku ozdób do paznokci.

Manicure i Stylizacja Paznokci

Manicure klasyczny (tradycyjny)

Uczestniczki kursu wykonują manicure klasyczny, z użyciem narzędzi. Tylko na kursie Manicure i Stylizacji Paznokci® w ASP, poznasz manicure biologiczny oraz nasz autorski Zabieg Parafinowy ASP® z masażem dłoni. Część "kosmetyczna" rozpoczyna kurs, by stopniować wrażenia i sprawić, że nauka w ASP będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, bo z każdym dniem zajęcia stają się coraz to bardziej kolorowe!

Manicure i Stylizacja Paznokci

Aplikacja resiny (warsztaty: Fiberglass)

Na zdjęciu jedna z Kursantek używa resiny, to jej pierwsza aplikacja Fiberglass (Warsztaty Fiberglass). Regeneracja paznokci jedwabiem to bardzo popularny zabieg wśród bogatej Klienteli. Ta technika jest realizowana w formie warsztatów, stąd warto wydłużyć sobie zajęcia o jeszcze jeden dzień i zdobyć dodatkowy Certyfikat do kolekcji!

Manicure i Stylizacja Paznokci

Praca na formach (warsztaty: Żel Forma)

Na zdjęciach po lewej Uczestniczki kursu wykonują przedłużanie paznokci na szablonie (warsztat Acryl). Jest to ich pierwsze podejście, ale - jak wszyscy widzimy na zdjęciu - bardzo udane. Już po kilku kolejnych zabiegach, nabędą one biegłości w nail prolongment.

Manicure i Stylizacja Paznokci

Zdobienia 3D (warsztaty: Akryl)

Trójwymiarowe zdobienie paznokci - na jednym z kursów, Uczestniczki wykonały na paznokciu Różę. To przykład trójwymiarowego zdobienia Akrylem, na Warsztatach Akrylowych. Ćwiczymy także inne metody zdobienia paznokci. Wszystko na bezpłatnych kosmetykach.

Manicure i Stylizacja Paznokci

Zdałyśmy egzamin; gotowe do pracy!

Na zdjęciu po lewej widzimy radość ze zdanego egzaminu, kursantki otrzymały ASP Certificate of Attendance. Ostatnie chwile można spędzić na rozmowie z p. Krystyną Łenczyńską. Prawdopodobnie jeszcze się spotkamy - jak z większością Absolwentek.

Strony internetowe dla Stylistek BelArte

Sprezentujemy Ci bezpłatną stronę internetową! w ramach pakietu franczyzowego. Promujemy Absolwentki w Internecie! Każda Absolwentka która otworzy salon, ma możliwość zareklamowania się w ten sposób. Na naszych serwerach, w obrębie naszej domeny i katalogu Salonów Kosmetycznych ASP, a to wszystko zupełnie gratis!

Jak każda Absolwentka, otrzymasz prestiżowy imienny ASP® Certificate of Attendance™ w jednym z 6 języków oraz zawodowe Zaświadczenie ASP® wraz
z oceną w skali 5-stopniowej. Ocena opisowa pozostaje w aktach szkoły. Z tymi dokumentami możesz pracować na świecie i w Polsce jako manicurzystka i stylistka paznokci!

DODATKOWO

Otrzymasz możliwość promocyjnego zakupu produktów, które wykorzystasz do pracy zawodowej lub ćwiczeń w domu. Zakup jest dobrowolny - bezpłatnie zapewniamy wszystkie materiały, sprzęt, aparaturę wykorzystywane podczas kursu. Wszystko możesz zakupić na raty w systemie ASP-Żagiel, instruktorzy służą radą
w doborze.

GALERIA

Zobacz jak wyglądają zajęcia na tym kursie

PROGRAM KURSU

Ramowy program kursu Manicure i Stylizacji Paznokci (95% praktyki)

Dzień 1 – Manicure

 • Początek przygody z manicure i stylizacją paznokci - zasady, bezpieczeństwo i higiena pracy
 • Określenie predyspozycji zawodowych manikiurzystki, stylistki paznokci
 • Zapoznanie się z wyposażeniem stanowiska pracy – narzędziami, aparaturą, sprzętem stosowanym w salonie manicure i stylizacji paznokci, pedicure.
 • Dezynfekcja w salonie stylizacji paznokci
 • Zasady doboru odpowiednich kosmetyków stosowanych w stylizacji płytki paznokcia
 • Omówienie Karty Klienta salonu manicure i stylizacji paznokci
 • Zapoznanie się z budową płytki paznokcia
 • Omówienie kształtów paznokci, dostosowanie kształtu paznokci do dłoni (np. migdał, kwadrat, owal, inne)
 • Naturalny i nieinwazyjny manicure biologiczny - pokaz instruktorski i ćwiczenia praktyczne (wzajemne)
 • Manicure klasyczny (manicure tradycyjny, cążkowy) - pokaz instruktorski i ćwiczenia praktyczne (wzajemne)

Dzień 1 c.d. – Stylizacja paznokci french

 • Zasady malowania idealnego frencha z wykorzystaniem różnych kształtów płytki paznokci
 • Zajęcia praktyczne z malowania paznokci - manicure francuski
 • Propozycje i ćwiczenia zdobienia płytki paznokci – idealny french w różnych motywach
Zobacz program na dzień 2

Dzień 2 – Pielęgnacja dłoni i pielęgnacja paznokci

 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, manicure, stylizacji paznokci
 • Fizjologia, dermatologia skóry dłoni i płytki paznokcia
 • Omówienie zmian patologicznych w obrębie płytki paznokcia i skóry dłoni (np. bruzdowanie, rozdrajanie, zmiany zabarwieniowe, krwiak podpaznokciowy, brodawki, brodawczaki, czerniak, łamliwość płytki paznokcia, grzybica, łuszczyca), uniemożliwiających zabieg
 • Witaminy i preparaty w pielęgnacji płytki paznokcia
 • Zapoznanie się z najczęściej spotykanymi zmianami alergicznymi w obrębie paznokci i dłoni
 • Omówienie pedicure kosmetycznego
 • Pokaz instruktorski i ćwiczenia praktyczne zdejmowania paznokci żelowych (praca frezarką i pilnikiem)
 • Prezentacja zasad wykonywania zabiegu parafinowego, połączonego z kosmetycznym masażem dłoni
 • Ćwiczenie praktyczne z zabiegu parafinowego (wzajemne)

Dzień 2 c.d. – Zdobienie paznokci

 • Zapoznanie się z podstawowymi motywami w zdobieniu paznokci i ćwiczenia praktyczne:
  • Paznokcie - motyw geometryczny
  • Paznokcie - motyw kwiatowy
  • Paznokcie - motyw ślubny
  • Paznokcie - motyw dowolny
 • Pokaz instruktorski i ćwiczenia praktyczne technik zdobienia paznokci:
  • Technika „mokre w mokrym”
  • Ozdoby do paznokci
  • Pieczątki (technika stempelkowa)
 • Zastosowanie poznanych wcześniej technik stylizacji paznokci – ćwiczenia praktyczne na dłoniach
Zobacz program na dzień 3

Dzień 3 – Przedłużanie paznokci żelem

 • Piewsze kroki w przedłużaniu paznokci - przedłużanie paznokci techniką żelową na tipsie (podstawa do opanowania szablonu w kolejnym dniu kursu)
 • Pokaz instruktorski przedłużania paznokci techniką żelową z aplikacją sztucznej płytki:
  • Podział ze względu na kieszonkę
  • Zasady aplikacji tipsów
  • Nadanie kształtu sztucznej płytce
 • Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie – ćwiczenia praktyczne na sztucznych dłoniach
 • Praca z żelami kamuflującymi, french, odcieniami różu, bieli
 • Pokaz instruktorski wykonania frencha metodą żelową
 • Ćwiczenia praktyczne - french metodą żelową w podstawowych motywach:
  • French Klasyczny (ćwiczenia praktyczne)
  • French "Głęboki uśmiech" (ćwiczenia praktyczne)
  • French Chevron (ćwiczenia praktyczne)
  • French Prosty
  • French Skos
 • Ćwiczenia praktyczne ze stylizacji techniką „aqua” wraz z zatapianiem ozdób w żelu
 • Zasady zdejmowania płytki przedłużonej żelem na tipsie
 • Technika uzupełniania odrostu żelem na tipsie
Zobacz program na dzień 4

Dzień 4 – Przedłużanie paznokci żelem na szablonie

 • Zasady przedłużania paznokci metodą żelową na szablonie (żelem na formie)
 • Pokaz instruktorski przedłużania paznokci żelem na szablonie (formie):
  • French w motywie kamuflującym (pokaz)
  • French w motywie naturalnym (omówienie)
  • Stylizacje aqua z zatapianiem ozdób (omówienie)
 • Ćwiczenia praktyczne przedłużania paznokci żelem na formie (szablonie):
  • French w motywie kamuflującym (praktyka)
  • French w motywie naturalnym (praktyka)
  • Stylizacje aqua z zatapianiem ozdób (praktyka)
 • Zasady zdejmowania płytki przedłużonej żelem na szablonie (formie)
 • Technika uzupełniania odrostu żelem na formie (szablonie)
Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci kończymy krótkim egzaminem podsumowującym oraz uroczystym rozdaniem Certyfikatów ukończenia kursu, Certyfikatów BelArte, Zaświadczeń o ukończeniu kursu (akredytacja Kuratorium Oświaty) oraz pamiątkowym zdjęciem.

Podsumowanie Kursu Manicure i Stylizacji Paznokci

I ETAP Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

II ETAP Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na szablonie i żel na tipsie: french, kamuflaż, aqua z zatapianiem ozdób), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni, Zabieg Parafinowy™ ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia. Gwarancja oryginalnych produktów BelArte.

Wymagania: kurs Manicure i Stylizacji Paznokci jest kursem podstawowym, przeznaczonym dla osób początkujących. Oznacza to, że nie wymagamy żadnego doświadczenia ani ukończonych szkół lub kursów.
Program kursu Manicure i Stylizacji Paznokci jest jednym z nielicznych w Polsce posiadających akredytację Kuratorium Oświaty.

Nota prawna: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ASP® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. W opisie podano godziny lekcyjne (1 godzina lekcyjna = 45 minut zegarowych).

PROGRAM KURSU

Ramowy program kursu Manicure i Stylizacji Paznokci

I etap Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

II etap Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na tipsie: french, kamuflaż, aqua z zatapianiem ozdób), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni, Zabieg Parafinowy ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia. Gwarancja oryginalnych produktów BelArte.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PO KURSIE

 • Zakupu produktów serii profesjonalnych (na miejscu)
 • Uczestnictwa w warsztatach dla profesjonalistów
 • Niższe ceny na wszystkie pozostałe szkolenia
 • Kupony zniżkowe do 10 sklepów internetowych
 • Uczestnictwa w sieci Salonów BelArte - bezpłatnego wyłącznie dla naszych Absolwentek
ZAPISZ SIĘ TERAZ
Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci - co możesz po kursie

CO JESZCZE OTRZYMASZ

Certyfiakt

W jednej z 6 wersji językowych, zabezpieczony holograficznie, w antyramie (szkło/pleksi).

Zaświadczenie ASP

Legalne zaświadczenie ASP (akredytowane przez Kuratorium Oświaty) uprawniające do pracy i/lub otwarcia salonu.

Upusty

Upusty na zakup w trakcie kursu

Kupony rabatowe

Kupony rabatowe do sklepów internetowych

Upominek

Upominek produktowy BelArte

Stronę internetową

Stronę internetową w ramach franczyzy BelArte

Produkty zapewnia

BelArte

KTO POPROWADZI TEN KURS?

Kinga Urban

Kinga Urban

Instruktor Paznokci

Wprowadza Kursantki w tajniki nowoczesnych trendów branży beauty. Uwielbia twórcze zamieszanie oraz możliwość poznawania nowych ludzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy już obejrzałaś zdjęcia powyżej?

Niech teraz zadziała Twoja wyobraźnia. Nie pokażemy Ci dzisiaj więcej zdjęć, bo autorski i dostępny wyłącznie w Akademii Sztuki Piękności sposób prowadzenia kursu Manicure i Stylizacji Paznokci, jest prawnie chroniony. Warto zatem przeczytać, co sądzą o kursie Absolwentki, czyli osoby, które jeszcze niedawno - dokładnie tak jak teraz Ty - oglądały strony w Internecie i zastanawiały się nad wyborem kursu Manicure i Stylizacji Paznokci dla siebie.

TERMINY

Najbliższe terminy Kursu Manicure i Stylizacji Paznokci

11.03.2024 - 14.03.2024

Pozostały 3 wolne miejsca

Zapisz się teraz

25.03.2024 - 28.03.2024

Pozostały 4 wolne miejsca

Zapisz się teraz

08.04.2024 - 11.04.2024

Pozostały 4 wolne miejsca

Zapisz się teraz

POKAŻ WIĘCEJ

CENNIK

Cennik promocyjny kursu Manicure i Stylizacji Paznokci

Cena w trwającej promocji dla jednej osoby (do 01.04). Cena regularna to 2000zł.

1099zł + 600zł

(Cena kursu + wpisowe)

ZAPISZ SIĘ TERAZ
 • 2 osoby

  Cena (os.): 899zł + 600zł | Suma: 2998zł | Oszczędzacie: 400zł
 • 3 osoby

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 3897zł | Oszczędzacie: 1200zł
 • 4 osoby

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 5196zł | Oszczędzacie: 1600zł
 • 5 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 6495zł | Oszczędzacie: 2000zł
 • 6 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 7794zł | Oszczędzacie: 2400zł
 • 7 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 9093zł | Oszczędzacie: 2800zł
 • 8 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 10392zł | Oszczędzacie: 3200zł
 • 9 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 11691zł | Oszczędzacie: 3600zł
 • 10 osób

  Cena (os.): 699zł + 600zł | Suma: 12990zł | Oszczędzacie: 4000zł

*Absolwentka - Cena obowiązuje Absolwentki kursu w Akademii Sztuki Piękności lub przy wyborze więcej niż jednego kursu.

W cenie gratisy dla każdej Uczestniczki:

Certyfikat w jednej z 6 wersji językowych z hologramem, legalne Zaświadczenie ASP, Skrypt szkoleniowy ASP, Antyrama na Certyfikat oraz najwyższy standard i doświadczeni Instruktorzy.

Za darmo w trakcie kursu:

Dostępne są nielimitowane kosmetyki, nowoczesny sprzęt, materiały szkoleniowe

Możliwe koszty dodatkowe:

Dodatkowe certyfikaty (50 zł), zakupy kosmetyczne do przyszłej pracy (według Twojego uznania).

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zapisać się na kurs Manicure i Stylizacji Paznokci.

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres email:

Wybierz termin kursu:

Dodatkowe pytania/informacje/prośby:

Do zapłaty:
600 wpisowe
+ 1099 dopłata.

.

Informacje dodatkowe:

Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na tipsie: french, kamuflaż, aqua z zatapianiem ozdób), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni, Zabieg Parafinowy™ ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia. Gwarancja oryginalnych produktów BelArte.

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ASP® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. W opisie podano godziny lekcyjne (1 godzina lekcyjna = 45 minut zegarowych).

Kurs jest dostępny przez cały rok. W zależności od Twoich potrzeb, możesz uczyć się w weekendy lub w tygodniu (wtedy cały kurs zamkniesz w ciągu 4 dni). W trybie dziennym-intensywnym (day-by-day™ ASP®) czyli od poniedziałku do czwartku, możesz kurs połączyć z dodatkowymi warsztatami (piątek: Akryl, sobota: Fiberglass, niedziela: Pedicure). Odbywają się także kursy weekendowe (sobota+niedziela+sobota+niedziela), jeżeli jest to dla Ciebie bardziej dogodne niż w tygodniu.

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci

Inne Kursy

Na najbliższe 5 lat kariery zawodowej, zaplanowaliśmy dla Ciebie cykl Warsztatów, które doszlifują Twoje umiejętności do mistrzostwa! Oto warsztaty z zakresu paznokci, które na pewno w przyszłości Cię zainteresują:

Niektóre z tych warsztatów możesz zrobić już zaraz po swoim kursie podstawowym - tak, abyś nie musiała przyjeżdżać do nas ponownie, gdy dzieli nas odległość. Sprawdź w harmonogramie, które terminy są dostępne.

ODMIEŃ SIEBIE NA KURSIE Manicure i Stylizacja Paznokci W ASP

Już teraz ZAPISZ SIĘ przez internet i zagwarantuj sobie promocyjną cenę!

Te kursy kosmetyczne mogą Cię zainteresować

TOP